RANKING LOKAT

Lokata dla nowego klienta Alior Bank

Lokata dla nowego klienta Alior Bank 2,50% na 186 dni

2,50%
oproc.
1 000 zł
kwota min.
200 000 zł
kwota maks.
186 dni
okres
Alior Bank

Lokata dla nowych klientów

 

Lokata dla Nowego Klienta Alior Bank - to oferta wyłącznie dla nowych klientów banku

Kogo bank rozumie jako nowego klienta:

Do zawarcia lokaty uprawnieni są nowi klienci tj. klient, którzy na dzień otwarcia rachunku lokaty nie posiada założonej w Banku Kartoteki Klienta.

Jak rozumieć powyższy zapis? Jeśli dane Ci było być klientem Alior Bank i Twój PESEL widnieje w systemach banku, to niestety nie możesz skorzystać z oferty.

Umowa o lokatę może być zawarta jednie w kanale iWniosek, a podane oprocentowanie lokaty obowiązuje jedynie dla nowych klientów banku.

Lokata dostępna na 2 okresy (w obydwu przypadkach oprocentowanie lokaty jest takie samo):

  • 90 dni albo
  • 186 dni - lokata z naszego zestawienia

 

Po złożeniu wniosku lokata zostanie założona najpóźniej w następnym dniu roboczym po wpływie środków na rachunek w Alior Banku. Numer rachunku, na który należy wpłacić środki, zostanie wyświetlony po złożeniu wniosku oraz przesłany do Ciebie w wiadomości e-mail. Zamknięcie lokaty będzie możliwe w dowolnym oddziale Alior Banku, a w przypadku klientów posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku, także za pośrednictwem bankowości internetowej.

Zapoznaj się też z ofertą Konto Lokacyjne Alior Bank i uwaga jeśli chcesz skorzystać z obdwu ofert Alior Bank, to zacznij od Lokaty dla nowych klientów (banner w opisie), gdyż warunkiem koniecznym do skorzystania oferty, jest bycie nowym klientem banku - w drugiej kolejności złóż wniosek o konto lokacyjne.

 

>> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Jakże Osobiste <<

 

Lokata dla nowych klientów


Lokaty Alior Bank Lokata dla nowego klienta, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata dla nowego klienta i inne lokaty Alior Bank

 

Inne lokaty Alior Bank

Zobacz też inne oferty:

Alior Bank konto internetowe

 

Alior Bank Konto Jakże Osobiste

 

Alior Bank pożyczka na dowód