RANKING LOKAT

Lokata Expander Expander Bank

Lokata Expander Expander Bank 3,00% na 3 mies.

3,00%
oproc.
10 000,01 zł
kwota min.
25 000 zł
kwota maks.
3 mies.
okres
Expander Bank


Lokata Expander dotyczy lokaty terminowej: Lokata na Dobry Start Expander o oprocentowaniu stałym 3% w skali roku, na okres 3 miesięcy. Minimalna kwota deponowanych środków wynosi 10 000, 01 zł a maksymalna wynosi 25 000,00 z

Lokata Expander - to oferta, do otwarcia której uprawnieni są klienci, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy udostępniony w Oddziale Expander i którzy w okresie 12 miesięcy przed dniem skorzystania z oferty nie posiadali konta bankowego w Euro Banku S.A. i nie byli stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w banku oraz zawrą umowę o prowadzenie konta bankowego w pakiecie Active.

Lokata jest otwierana w ramach konta bankowego, możesz otworzyć maksymalnie jedną lokatę, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jej udostępnienia w serwisie eurobank online i aplikacji mobilnej.

Wypełniając i wysylając formularz zamawiasz kontakt w sprawie lokaty z doradcą Expander, który udzieli dodatkowych informacji na temat lokaty, a być może przedstawiciel Expander będzie miał dla Ciebie także inne oferty lokat.

 

Lokata Expander podsumowanie

  • kwota od: 10.000,01 zł
  • kwota do: 20.000 zl
  • oprocentowanie: stałe
  • okres: 3 miesiące


Lokaty Expander Bank Lokata Expander, ranking lokat Expander Bank, oprocentowanie lokat Expander Bank Lokata Expander i inne lokaty Expander Bank

 

Inne lokaty Expander Bank

Zobacz też inne oferty:

Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 2,05%

 

Getin Bank lokata Tradycyjna

 

Nest Bank Lokata Witaj 4%