RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty Getin Bank grudzień 2017

Getin Bank eLokata na nowe środkiRanking lokat Getin Bank, zestawienie w którym prezentujemy najlepsze lokaty Getin Bank w zestawieniu miesięcznym, tu za grudzień 2017, oczywiście wszystkie prezentowane przez nas w rankingu lokaty Getin Bank objęte są gwarancją BFG oraz nadzorem KNF.

Depozyty, które możesz uruchomić w Getin Bank prezentowane są od najwyżej oprocentowanych, do tych oprocentowanych nieco niżej, a jeśli więcej niż jedna lokata ma takie samo oprocentowanie, to kolejnym wyznacznikiem jest maksymalna kwota, jaką możesz zdeponować w Getin Bank.

Do wybranych lokat z rankingu dołączamy linki umożliwiające złożenie wniosku online o lokatę bądź konto bankowe w Getin Bank.

 

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe Getin Bank, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Getin Bank - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
  nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  bez utraty odetek
  Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
  / 122 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
  limit lokat: 1
  e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł
  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.07.2017 r.).
  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  limit lokat: 1
  Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.
  e-Lokata dostępna już od 500 zł
  Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:
  e-Lokata PROGRESYWNA1,70%500 - bez limitu zł
  / 12 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA

  e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania
  lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł
  lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:
  e-Lokata TRADYCYJNA1,65%500 - bez limitu zł
  / 6 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

  Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  122 dni
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank - Konto oszczędnościowe

   

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.

  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:

  • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki
  • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.
  • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta

  Z kontem oszczędnościowym Getin Bank możesz oszczędzać metodą małych kroków, odkładaj co miesiąc tyle, ile możesz i korzystaj z wysokiego oprocentowania.

  Promocja na NOWE ŚRODKI

  Nowe środki to środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po dacie dalda początkowego stanowiące nadwyżkę nad saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych Getin Bank

  W ramach obecnej edycji promocji, która trwa od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r bank bada saldo na dzień 13.11.2017, z promocji możesz skorzystać jeden raz.

  Jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe w Getin Bank, to uważaj na przypadkowe przelewy, gdyż okres oprocentowania promocyjnego na koncie oszczędnościowym Getin Bank, który trwa 122 dni kalendarzowe (około 4 miesięcy), liczony jest od dnia wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe

  Składając wniosek o konto oszczędnościowe i konto osobiste możesz ale nie musisz wnioskować o kartę aby skorzystać z oferty i otrzymać promocyjne oprocentowanie

  Konto Oszczędnościowe jest uruchamiane i prowadzone za darmo, darmowy jeden przelew w miesiącu - warto o tym pamiętać

  Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

  • wypełnij wniosek online (link pod bannerem poniżej)
  • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję

  Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,10% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.

  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.

  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.

   

  Nowe środki

  Na e-lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA według stanu na 31.10.2017 r., przy czym jako środki pieniężne w Getin Bank traktowane są wszystkie środki zgromadzone w złotych polskich na rachunkach: ROR, Rachunek Oszczędnościowy, rachunek przejściowy, rachunek do obsługi papierów wartościowych, IKE, rachunek lokaty terminowej niezależnie od tego, czy rachunki te prowadzone są jako rachunki indywidualne Getin Bank czy jako wspólne

   

  e-Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank - oprocentowanie

  Oprocentowanie e-lokaty na nowe środki zależne jest od wysokości posiadanego salda. W przypadku wpływu środków na kwotę wyższą niż kwota maksymalna dostępna dla lokaty lub w przypadku wpływu kwoty równej lub niższej niż saldo nowych środków ale wyższej niż maksymalna kwota zakładane są dwie lokaty:

  • jedna e-Lokata – z oprocentowaniem promocyjnym – na kwotę nowych środków w wysokości nie wyższej niż maksymalna kwota oraz
  • druga e-Lokata – z podstawowym oprocentowaniem – na pozostałą kwotę 

   

  Odnawialność lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną

  Jeżeli zdecydujesz się na lokatę nieodnawialną, to Getin Bank przekaże środki pozostające na e-Lokacie (kapitał i odsetki) na wskazany przez Ciebie rachunek prowadzony w PLN, a w przypadku e-Lokaty odnawialnej po upływie okresu umownego e-Lokata NA NOWE ŚRODKI jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia

  Możesz zmienić odnawialność lokaty, tj. w przypadku zakładania e-Lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, e-Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu e-Lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru e-Lokaty dotyczącego odnawialności:

  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
  • w dowolnej placówce banku

  Kapitalizacja na koniec okresu umowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności następuje utrata odsetek.

   

  Wniosek o lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Uwaga! W jeśli składasz wniosek o e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank bez jednoczesnego jej opłacenia (wniosek ważny jest 7 dni), to saldo nowych środków badane (weryfikowane) jest dwukrotnie – przy wnioskowaniu o e-Lokatę oraz w trakcie zakładania e-Lokaty po wpływie środków na jej opłacenie. E-Lokata zostanie założona na kwotę nowych środków ustaloną na podstawie badania z dnia jej opłacenia, tj. może być założona na kwotę inną niż wnioskowana

  e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz również kliknąć w banner poniżej)
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  e-Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank - podsumowanie

  • kwota minimalna od 500 zł, jeżeli założysz lokatę z oprocentowaniem promocyjnym i dowolna kwota - z oprocentowaniem podstawowym
  • kwota maksymalna do 200.000 zł - oprocentowanie promocyjne i dowolna kwota - oprocentowanie podstawowe
  • okres trwania: 4 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
  • oprocentowanie: 2,10%
  • jest to lokata na nowe środki
  • możesz uruchomić jedną taką lokatę
  • otwórz e-lokatę na Nowe Środki

  Lokata dostępna online przez internet, a wniosek ważny jest 7 dni.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank, lokata bez konta

   

  Getin Bank Lokata MOBILNA 3,00%

  3,00%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  2 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank - Konto oszczędnościowe

   

  Lokata Mobilna w Getin Bank, to wysokooprocentowana lokata, którą możesz założyć jedynie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Getin Mobile. Do założenia lokaty konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej Getin Bank.

  W tym samym czasie możesz mieć tylko jedną taką lokatę, po zakończeniu której możesz założyć kolejną lokatę mobilną

  Jeśli nie posiadasz rachunku oszczędnościowego i rachunku ROR, to lokata Mobilna w Getin Bank zostanie założona jako lokata odnawialna. Oczywiście masz możliwością zmiany na nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego: możesz zrobić to za pośrednictwem bankowości banku, infolinii albo w oddziale banku.

  Dzięki nowoczesnej Bankowości Internetowej i aplikacji na telefon Getin Mobile możesz wygodnie zarządzać swoimi finansami. Gdziekolwiek jesteś!

  Lokata MOBILNA w Getin Bank - najważniejsze informacje:

  • oprocentowanie 3,00%
  • okres umowny: 2 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy
  • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
  • likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umowanego skutkuje utratą należnych odsetek
  • kwota minimalna: od 500 zł
  • kwota maksymalna: do 10.000 zł
  • lokatę uruchomisz tylko przez aplikację mobilną Getin Bank Mobile

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata MOBILNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata RENTIERSKA 2,20%

  2,20%
  oproc.
  150 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata RENTIERSKA Getin Bank to lokata na 2 lub 3 lata, z oprocentowaniem 2,10% lub 2,20% w skali roku, z comiesięczną wypłatą odsetek i minimalną kwotą lokaty już od 150.000 zł

  e-Lokata Rentierska dostępna wyłącznie dla Oferty Bankowości Osobistej Noble i Oferty Noble Private Banking

  Odsetki od lokaty wypłacane są co miesięcznie

  Likwidacja lokaty w ciągu 12 miesięcy od jej założenia lub odnowienia skutkuje obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,00%, a likwidacja w terminie późniejszym - obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,25%. Wówczas kwota wypłaty zostaje pomniejszona o odsetki wypłacone co miesiąc w danym okresie umownym, w którym następuje likwidacja lokaty

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z wyższym oprocentowaniem

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata RENTIERSKA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,10% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł

  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.10.2017 r.).

  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.

  Jeżeli jesteś nowym klientem, to składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę.

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień Okresu umownego / do zapadnięcia lokaty

  W przypadku zakładania lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru lokaty dotyczącego odnawialności:

  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
  • w dowolnej placówce banku

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank - podsumowanie:

  • kwota minimalna od 500 zł
  • kwota maksymalna do 200.000 zł
  • okres trwania: 4 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
  • oprocentowanie: 2,10%
  • możesz uruchomić jedną taką lokatę lub przez internet e-lokatę na NOWE ŚRODKI

   

  Lokata uruchomisz w oddziale Getin Bank, polecamy e-Lokatę, którą uruchomisz w pełni przez internet, odnośnik powyżej

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank, lokata bez konta

   

  Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA 1,70%

  1,70%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Progresywna

   

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.

  e-Lokata dostępna już od 500 zł

  Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:

  • 1 miesiąc: 0,70%
  • 2 miesiąc: 0,70% 
  • 3 miesiąc: 0,85%
  • 4 miesiąc: 1,05%
  • 5 miesiąc: 1,25%
  • 6 miesiąc: 1,45%
  • 7 miesiąc: 1,65%
  • 8 miesiąc: 1,85%
  • 9 miesiąc: 2,30%
  • 10 miesiąc: 2,55%
  • 11 miesiąc: 2,80%
  • 12 miesiąc: 3,30%

  Likwidując lokatę e-Lokatę Progresywną w Getin Bank przed terminem zapadalności nie tracisz całości wypracowanych odsetek:

  • likwidacja lokaty w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia skutkuje utratą odsetek, ale już
  • likwidacja po pierwszym miesiącu, a przed zakończeniem pierwszego okresu umownego skutkuje zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w Getin Bank
  • likwidacja w drugim i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od odnowienia skutkuje zastosowaniem, za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie, oprocentowania równego stawce obowiązującej w dniu odnowienia lokaty

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank - najważniejsze informacje:

  • okres lokaty: 12 miesięcy
  • oprocentowanie (średnie): 1,70%, stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy
  • możliwość zerwania lokaty bez utraty wszystkich wypracowanych odsetek (patrz powyżej)
  • minimalna kwota lokaty: od 500 zł
  • maksymalna kwota lokaty: bez ograniczeń
  • lokatę uruchomisz online

  Lokata może być lokatą nieodnawialną lub odnawialną, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego, a wniosek o lokatę progresywną ważny jest 7 dni:

  e-Lokatę progresywną Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA 1,65%

  1,65%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Tradycyjna

   

  e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania

  lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł

  lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:

  • 1,55% na 3 miesiące
  • 1,65% na 6 miesięcy - to ta lokata
  • w ramach oferty Getin Bank do zgarnięcia nawet 1,75% w ramach Private Banking

  W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną, podsumowanie pozostałych danych:

  • minimalna kwota lokaty już od 500 zł
  • brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu
  • środki lokujesz na 3 lub 6 miesięcy
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy
  • dostępna jest również Lokata Tradycyjna Getin Bank ale z niższym oprocentowaniem
  • lokata z gwarancjami BFG

  Lokatę uruchomisz online, patrz banner poniżej jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty na nowe środki

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata PROGRESYWNA 1,60%

  1,60%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Progresywna

   

  Lokata Progresywna Getin Bank to połączenie wysokiego stałego oprocentowania z możliwością zerwania lokaty w dowolnym terminie bez utraty odsetek naliczonych za pełne miesiące wg skali progresji

  Oprocentowania lokaty progresywnej zmienia się i wynosi od 0,60% w pierwszym miesiącu do 3,20% w ostatnim, w naszym zestawieniu prezentujemy oprocentowanie średnie

  Kapitalizacja lokaty na koniec okresu umownego, lokata progresywna w Getin Bank to lokata nieodnawialna lub odnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy

  Możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek jeśli:

  • likwidacja lokaty w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia skutkuje utratą odsetek ale już
  • likwidacja w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od założenia -zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w Getin Bank
  • likwidacja w drugim  i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od odnowienia-zastosowaniem, za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie, oprocentowania równego stawce obowiązującej w dniu odnowienia lokaty

  brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty, a po zakończeniu okresu umownego możesz przedłużyć lokatę progresywną automatycznie z oprocentowaniem równym stopie referencyjnej NBP obowiązującej w dniu odnowienia

  Wniosek o lokatę progresywną Getin Bank ważny jest 7 dni, 

  Uwaga, istnieje również e-Lokata Progresywna wyżej oprocentowana - e-Lokatę progresywną Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz też kliknąć banner poniżej)
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata TRADYCYJNA 1,55%

  1,55%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Tradycyjna

   

  Lokata Tradycyjna Getin Bank, to dobry zysk w krótki czasie

  Jeżeli szukasz tradycyjnej lokaty gwarantującej Ci bezpieczny i szybki zysk, wybierz Lokatę Tradycyjną w Getin Bank i ulokuj swoje oszczędności na 3 lub 6 miesięcy!

  W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu

  • lokata na 3 miesiące to 1,45%
  • lokata na 6 miesięcy to 1,55% - to ta lokata

  Lokata tradycyjna jest depozytem o stałym oprocentowaniu, z kapitalizacją na koniec okresu umowy, wcześniejsze zerwanie skutkuje utratą odsetek

  Lokata Tradycyjna w Getin Bank możesz ustawić jako nieodnawialną lub odnawialną, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy, a wniosek ważny jet 7 dni

  uwaga, dostępna jest e-Lokata Tradycyjna wyżej oprocentowana, patrz banner poniżej, a jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty na nowe środki lokata z gwarancjami BFG

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata TRADYCYJNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata STANDARDOWA 0,65%

  0,65%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  1 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata Standardowa Getin Bank - to tradycyjna lokata bankowa z szerokim okresem lokowania środków.

  Wybierz najwygodniejszy okres, na jaki zdeponujesz oszczędności w Getin Bank, oferta na 1, 3, 4, 5, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy, lokata dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku

  Oprocentowanie lokaty standardowej Getin Bank jest niezależne od okresu lokaty - w zestawieniu prezentujemy lokatę o najkrótszym okresie, brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty

  Lokata standardowa, to depozyt ze stałym oprocentowaniem i kapitalizacją na koniec okresu umowy, wcześniejsze zerwanie lokaty skutkuje utratą odsetek

  Jako posiadacz rachunku możesz zmienić status lokaty na nieodnawialną lub odnawialną, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy

  Wniosek o lokatę standardową Getin Bank ważny jest 7 dni, a jeśli jesteś nowym klientem to rozważ skorzystanie z oferty promocyjnej e-Lokata NA NOWE śodki

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata STANDARDOWA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank

   

  Promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe Getin Bank

  Lokaty bankowe
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł
   Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.07.2017 r.).
   Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   limit lokat: 1
   Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA

   e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.
   e-Lokata dostępna już od 500 zł
   Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:
   e-Lokata PROGRESYWNA1,70%500 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA

   e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania
   lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł
   lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:
   e-Lokata TRADYCYJNA1,65%500 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

   Dane kontaktowe Getin Bank


   Sesje Elixir Getin Bank

   Sesje wychodzące Sesje przychodzące
   1 sesja 2 sesja 3 sesja 1 sesja 2 sesja 3 sesja
   08:20 12:15 14:30 10:30-12:30 14:20-15:50 17:00-18:00

   Getin Bank kod BIC / SWIFT CODE Getin Bank
     GBGCPLPK


   Adres korespondencyjny

   Getin Noble Bank SA
   ul. Przyokopowa 33
   01-208 Warszawa

   Infolinia Getin Bank

   197 97 (telefony stacjonarne i komórkowe)
   +48 32 604 30 01 (z zagranicy)
   24/7

   Zastrzeganie kart (całodobowo)

   +48 32 604 31 61
   z komórek i z zagranicy: +48 32 604 31 61

   W Getin Bank
   Możesz dysponować swoim środkami finansowymi w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Getin Bank oferuje lokaty krótko i długoterminowe, ze stałym i zmiennym oprocentowaniem, możesz zacząć oszczędzać już od 500 zł!
   A dzięki nowoczesnej Bankowości Internetowej i aplikacji na telefon Getin Mobile możesz wygodnie zarządzać swoimi lokatami gdziekolwiek jesteś.
   Polecamy Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

   Ważne: dane mają charakter informacyjny, przed skorzystaniem zweryfikuj czy są poprawne i aktualne