RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty BEZKARNE

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

Najlepsze lokaty typu "BEZKARNA" grudzień 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W każdym zestawieniu prezentujemy zwykle około 20 dostępnych na rynku najlepszych lokat bankowych. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat bezkarnych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o skorzystanie z linków, które znajdziesz w prawej strony ekranu, albo z wyszukiwarki.

 

Promocje i nie tylko:

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Lokata standardowa Toyota Bank

 Najlepsze lokaty bankowe LOKATA BEZKARNA

BGŻOptima lokata BEZKARNA

Lokata bezkarna, to specyficzny typ lokaty bankowej, jest to lokata, którą możesz zerwać w dowolnym momencie umowy bez utraty odsetek. Flagowym produktem tego typu jest lokata bezkarna BGŻOptima, którą znajdziesz pod bannerem z prawej strony. Jeżeli nie masz pewności czy i kiedy będziesz potrzebować ulokowanych pieniędzy, skorzystaj z tej opcji - zerwiesz lokatę, jeżeli środki będą Ci potrzebne.

W rankingu lokat bezkarnych umieściliśmy również konta oszczędnościowe, które są szczególnym typem lokaty bezkarnej - konto oszczędnościowe, to rachunek z którego możesz wypłacać środki w dowolnym momencie i nie tracisz odsetek, możesz również je zasilić, gdy uznasz to za stosowne.

Ranking lokat i lokaty bankowe lokaty BEZKARNE, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od oprocentowanych najwyżej, do niżej oprocentowanych. Jeśli dla wybranych lokat oprocentowanie jest takie samo, to kolejnym kryterium jest maksymalna kwota lokaty - im wyższa, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu, a następnie okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu.

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat bezkarnych grudzień 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

  BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
  Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
  Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
  nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  bez utraty odetek
  Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
  / 122 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
  Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
  Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Bank Millennium Konto Millennium Profit

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty
  wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto Millennium Profit2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 92 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Konto LOKACYJNE

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.
  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 1.08.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,
  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto LOKACYJNE2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE

  Konto LION'S EXCELLENCE Lion's Bank, to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, bez ograniczeń na kwotę deponowanych środków!
  Oszczędzanie możesz rozpocząć już od niedużych kwot, gdyż bank nie wyznaczył minimalnej kwoty, jaką musisz utrzymywać na rachunku. Co ciekawe nie ograniczył też kwoty maksymalnej, jaką możesz zdeponować na rachunku, dlatego może to być interesująca oferta dla bardziej zamożnych klientów (patrz poniżej).
  Oprocentowanie LION'S EXCELLENCE podzielone jest na dwa progi oprocentowania konta, pierwszy z nich obejmuje wszystkich klientów banku bez wyjątku, drugi wymaga pewnych aktywności:
  bez utraty odetek
  Konto LION’S EXCELLENCE2,15%12.000 - bez limitu zł
  / 100 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  Orange Finanse Konto Oszczędnościowe 3,60%

  3,60%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Orange Finanse


  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse z promocyjnym oprocentowaniem 3,5% do kwoty 10 tys. przez 6 mies. płacąc kartą min. 300 zł w miesiącu i z elastycznym dostępem do środków

  Promocyjne warunki (3,5% oproc.nom. w skali roku) dedykowane są dla nowych klientów wnioskujących podczas zakładania konta (lub w ciągu 60 dni od otwarcia Konta Osobistego) na infolinii lub w bankowości internetowej, a o konto możesz zawnioskować w trakcie otwierania konta osobistego w internecie, za pośrednictwem Infolinii pod numerem (+48 42) 19 300 lub salonie Orange

  Promocyjne konto oszczędnościowe Orange Finanse możesz otworzyć w okresie do 60 dni kalendarzowych od otwarcia konta osobistego Orange Finanse

  Konto oszczędnościowe to swobodny dostęp do środków:

  • wypłacasz i wpłacasz jak Ci wygodnie, bez utraty odsetek
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • w każdym miesiącu możesz wykonać jeden bezpłatny przelew z Konta Oszczędnościowego, każdy kolejny, w tym przelew ekspresowy, to koszt 5 zł
  • miesięczna kapitalizacja odsetek

   

  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse dostępne jest w pomocji Dobry Start, wiosna/lato 2017 - warunki znajdziesz na stronie Orange Finanse, poniżej skrót:

  • okres od 18.08.2017 r. do 01.02.2018 r. w którym to należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego, wyrazić na wniosku zgody na przekazywanie danych osobowych wskazane w regulaminie promocji oraz zawrzeć na jego podstawie z Orange Finanse umowę o prowadzenie Konta Osobistego.
  • w promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od 2.10.2014 r. do momentu przystąpienia do promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w Orange Finanse.
  • jeżeli saldo środków zgromadzonych na rachunku będzie wyższe niż 10 000 zł, wówczas nadwyżka środków będzie oprocentowana zgodnie z Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w Orange Finanse.
  • warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym od otwarcia Konta Oszczędnościowego płatności bezgotówkowych Kartą Debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse (podsumowanie):

  • 3,5% do 10.000 zł przez 6 miesięcy pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych za min 300 zł w miesiącu
  • konto otworzysz do 60 dni od otwarcia konta osobistego Orange Finanse
  • oferta dla nowych klientów banku

  Lokaty Orange Finanse Konto Oszczędnościowe, ranking lokat Orange Finanse, oprocentowanie lokat Orange Finanse Konto Oszczędnościowe i inne lokaty Orange Finanse

   

  Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  122 dni
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank - Konto oszczędnościowe

   

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.

  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:

  • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki
  • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.
  • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta

  Z kontem oszczędnościowym Getin Bank możesz oszczędzać metodą małych kroków, odkładaj co miesiąc tyle, ile możesz i korzystaj z wysokiego oprocentowania.

  Promocja na NOWE ŚRODKI

  Nowe środki to środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po dacie dalda początkowego stanowiące nadwyżkę nad saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych Getin Bank

  W ramach obecnej edycji promocji, która trwa od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r bank bada saldo na dzień 13.11.2017, z promocji możesz skorzystać jeden raz.

  Jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe w Getin Bank, to uważaj na przypadkowe przelewy, gdyż okres oprocentowania promocyjnego na koncie oszczędnościowym Getin Bank, który trwa 122 dni kalendarzowe (około 4 miesięcy), liczony jest od dnia wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe

  Składając wniosek o konto oszczędnościowe i konto osobiste możesz ale nie musisz wnioskować o kartę aby skorzystać z oferty i otrzymać promocyjne oprocentowanie

  Konto Oszczędnościowe jest uruchamiane i prowadzone za darmo, darmowy jeden przelew w miesiącu - warto o tym pamiętać

  Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

  • wypełnij wniosek online (link pod bannerem poniżej)
  • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję

  Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  BGŻOptima Lokata BEZKARNA 3,50%

  3,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  20 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.

  Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 

  Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.

  Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.

   

  Jak założyć lokatę bezkarną BGŻOptima

  Do wypełnienia wniosku o lokatę bezkarną będą potrzebne:

  • Twój telefon komórkowy - na który otrzymasz SMS z BGŻOptima
  • dokument tożsamości
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew - musi to być rachunek, którego jesteś właścicielem, nie może to być konto wspólne, nie możesz również korzystać z tzw. szybkich przelewów
  • nr PESEL
  • dane adresowe, przy czym dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego
  • skan lub zdjęcie dowodu osobistego
  • złóż wniosek o lokatę bezkarną BGŻOptima

   

  Otwierając lokatę BEZKARNĄ BGŻOptima możesz dodatkowo zabezpieczyć swoich bliskich, w systemie BGŻOptima możesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci.

  Pamiętaj, że możesz otworzyć lokatę bezkarną jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie byłeś/-aś posiadaczem tego konta. Jeżeli nie spełnisz tego warunku, to zakładana lokata zostanie założona jako standardowa lokata 3-miesięczna. A jeśli dysponujesz większą kwotą, niż maksymalna kwota dedykowana dla lokaty BEZKARNEJ, rozważ uruchomienie lokaty BEZKOMPROMISOWEJ.

  Jeśli nie jesteś już klientem Optimy, ale nie pamiętasz kiedy konto zostało zamkniętem, to wystarczy telefon na infolinię. Potrzebny będzie nr PESEL, po weryfikacji Twoich danych uzyskasz informację od kiedy konto w BGŻOptima jest nieaktywne i czy możesz już wziąć udział w promocji, możesz otworzyć tylko jedną taką lokatę.

  Na stronie BGŻOptima możesz z kalkulatora, dzięki któremu porównasz ofertę Lokaty Bezkarnej BGŻOptima z ofertami innych banków, przy czym porównywarka zawiera tylko oferty wybranych banków.

   

  Lokata BEZKARNA - podsumowanie:

  • lokata bezkarna, gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty;
  • pewne i solidne oprocentowanie
  • oprocentowanie stałe w skali roku
  • 3-miesięczny okres lokaty
  • min. kwota lokaty od 1000 zł, maks. do 20 000 zł


  Lokaty BGŻOptima Lokata BEZKARNA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata BEZKARNA i inne lokaty BGŻOptima

   

  T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe 3,00%

  3,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  T-Mobile Usługi Bankowe

  T-Mobile Usługi Bankowe karta kredytowa

   

  Konto Oszczędnościowe T-Mobile Usługi Bankowe to oprocentowanie wyższe niż na koncie osobistym oraz swoboda dysponowania środkami

  Przenieś swoje oszczędności i ciesz się wysokim oprocentowaniem!

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 3% w skali roku na koncie PLN przez pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów
  • 2% w skali roku na koncie PLN do końca bieżącego roku dla klientów przelewających do nas swoje wynagrodzenie

  Oprocentowanie promocyjne 2% i 3% dotyczy salda rachunku do 50.000 zł. Po zakończeniu promocji oraz dla salda rachunku od 50.000 zł oprocentowanie wynosi 1,06% (WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca). Ponadto:

  • 5 walut do wyboru: PLN, EUR, USD, GBP, CHF
  • możliwość otrzymania karty do konta
  • możliwość realizacji przelewów natychmiastowych

  Jeżeli kwalifikujesz się do skorzystania zarówno z oprocentowania promocyjnego na Rachunku Oszczędnościowym 2% i 3%, zastosowanie ma promocja oprocentowania Rachunku Oszczędnościowego o wartości 3%.

  Po zakończeniu oprocentowania promocyjnego 3%, masz prawo do skorzystania z oprocentowania promocyjnego 2% (o ile spełniasz warunki skorzystania z promocji - dodatkowe inf. na stronie www T-Mobile Usługi Bankowe).

  Oprocentowanie 3,00% w skali roku w ramach promocji dotyczy Rachunku Oszczędnościowego, którego właściciel założy w okresie trwania promocji (od 19 czerwca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.). Rachunek Oszczędnościowy oraz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w wariancie Konto Freemium lub Konto Premium. Założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego musi nastąpić przed otwarciem Rachunku Oszczędnościowego.

  Oprocentowanie 2,00% w skali roku w ramach promocji dotyczy Rachunków Oszczędnościowych, których właściciel posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w wariancie Konto Freemium lub Konto Premium, na którym w poprzednim miesiącu kalendarzowym odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS

   

  >> T-Mobile Usługi Bankowe, tutaj otworzysz Konto Freemium <<

   

  Lokaty T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe, ranking lokat T-Mobile Usługi Bankowe, oprocentowanie lokat T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe i inne lokaty T-Mobile Usługi Bankowe

   

  BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.

  Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 

  Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.

  Pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkompromisową - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania. Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.

   

  Jak założyć lokatę bezkompromisową BGŻOptima

  Do wniosku o lokatę bezkompromisową BGŻOptima przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy - na który otrzymasz SMS z BGŻOptima
  • dokument tożsamości
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew - pamiętaj, że musi być to konto, którego jesteś właścicielem (nie może to być rachunek wspólny), nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów
  • nr PESEL
  • dane adresowe, przy czym dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego
  • skan lub zdjęcie dowodu osobistego
  • złóż wniosek o lokatę bezkompromisową BGŻOptima

   

  Otwierając lokatę BEZKOMPROMISOWĄ w BGŻOptima możesz dodatkowo zabezpieczyć swoich bliskich, w systemie BGŻOptima możesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci.

  Pamiętaj, że możesz otworzyć lokatę bezkompromisową jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie byłeś/-aś posiadaczem tego konta. Jeżeli nie spełnisz tego warunku, to zakładana lokata zostanie założona jako standardowa lokata 3-miesięczna. Pamiętaj też, że jeśli dysponujesz mniejszą kwotą, rozważ uruchomienie lokaty BEZKARNEJ - w ten sposób zarobisz więcej:

  • możesz otworzyć Lokatę BEZKOMPROMISOWĄ albo lokatę BEZKARNĄ - tylko jedną z nich i tylko jedną, wybraną lokatę

  Możesz skorzystać z oferty BGŻOptima jeśli jesteś klientem BNP BGŻ Paribas - są to dwie, oddzielne umowy ramowe, które wzajemnie się nie wykluczają.

   

  Jeśli nie jesteś już klientem Optimy, ale nie pamiętasz kiedy konto zostało zamkniętem, to wystarczy telefon na infolinię. Potrzebny będzie nr PESEL, po weryfikacji Twoich danych uzyskasz informację od kiedy konto w BGŻOptima jest nieaktywne i czy możesz już wziąć udział w promocji, możesz otworzyć tylko jedną taką lokatę.

  Na stronie BGŻOptima możesz z kalkulatora, dzięki któremu porównasz ofertę Lokaty Bezkarnej oraz Bezkompromisowej BGŻOptima z ofertami innych banków, przy czym porównywarka zawiera tylko oferty wybranych banków.

   

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻOptima - podsumowanie:

  • wysokie, stałe  oprocentowanie
  • wysoka maksymalna kwota lokaty: od 1000 zł do 100 000 zł;
  • lokata bezkarna, gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem
  • lokata 3-miesięczna


  Lokaty BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata BEZKOMPROMISOWA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS 2,55%

  2,55%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  Konto Oszczędnościowe PLUS Deutsche Bank Polska to konto z wysokim oprocentowaniem przez 4 miesiące od daty założenia konta

  Podane oprocentowanie obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od dnia otwarcia db Konta Oszczędnościowego Plus Deutsche Bank Polska gdy saldo środków nie przekracza kwoty 100 000 PLN.

  Uwaga!! W przypadku gdy saldo środków na koncie jest wyższe niż 100 000 PLN, oprocentowanie całości salda środków wynosi 1,05% - zwróć na to uwagę!

  Oprocentowaniem 2,55% objęte są wyłącznie środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym Plus w pakiecie z kontem osobistym dbNET PREMIUM, a po upływie 4 miesięcy oprocentowanie wyniesie 1,05%.

  Konto oszczędnościowe PLUS to też 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, brak kwoty minimalnej wymaganej do uruchomienia konta i możliwość wypłaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek

  Konto oszczędnościowe Plus DB Polska dostępne jest w pakiecie z kontem osobistym dbNET PREMIUM

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  BGŻOptima Konto SMART 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  Konto SMART BGŻOptima to oferta jeśli szukasz dobrego miejsca do ulokowania swoich oszczędności - dzięki kontu oszczędnościowemu SMART wiesz, że Twoje oszczędności mogą pracować optymalnie.

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie SMART BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

  Konto SMART, to konto darmowe, za które bank BGŹOptima nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.

  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 2,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty do 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty powyżej 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Pozostałych Środków
  • Oprocentowanie standardowe (zmienne) 0,7% w skali roku
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego w banku)

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima SMART! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima SMART?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów. Aby przyspieszyć ten proces do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • Skan dowodu osobistego
  • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • Dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych, a jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej.

  Lokaty BGŻOptima Konto SMART, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto SMART i inne lokaty BGŻOptima

   

  Alior Bank Konto LOKACYJNE 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Alior Bank

  Konto lokacyjne Alior Bank

   

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.

  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 24.11.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,

  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%

  Konto lokacyjne uruchomisz bez konta osobistego (możesz mieć tylko jedno takie konto), a za pośrednictwem systemu Alior Bank będziesz mieć stały dostęp do historii transakcji

  Możesz wypłacać środki bez utraty odsetek gdyż swoje oszczędności nie lokujesz na lokacie, ale na koncie lokacyjnym, które jest kontem oszczędnościowym, możesz również dopłacać środki w dowolnym momencie

  Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny (kolejne 10 zł - warto o tym pamiętać)

  Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu promocji (po 4 miesiącach od daty otwarcia Konta Lokacyjnego Alior Bank)

  Ważne uwagi

  • okres promocji to 4 miesiące od daty otwarcia konta - warto więc konto otworzyć dopiero wtedy, gdy będzie można zasilić je środkami
  • na potrzeby promocji i naliczania podwyższonego oprocentowania Alior Bank utworzy rachunek techniczny (bezpłatny), na który środki będą przenoszone podczas naliczania oprocentowania (w tym czasie nie będą dostępne), przelew na rachunek techniczy zostanie wykonany około 23.00, a wrócą na konto przed 05.00 następnego dnia
  • modyfikacja parametrów Konta Lokacyjnego Alior Bank powoduje odpięcie rachunku technicznego i usunięcie promocji na rachunku

   

  Uwaga!

  Jeśli jesteś nowym klientem Alior Bank, tj. nie widniejesz w kartotece banku i chcesz ulokować większe środki, to w pierwszej kolejności zapoznaj się z ofertą lokaty dla nowego klienta, a dopiero w kolejnym kroku złóż wniosek o konto lokacyjne.

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   


  Lokaty Alior Bank Konto LOKACYJNE, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank, lokata bez konta Konto LOKACYJNE i inne lokaty Alior Bank

   

  Bank Millennium Konto Millennium Profit 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  92 dni
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium konto oszczędnościowe Profit

   

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty

  • wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  • możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • oferta na nowe środki
  • oprocentowanie poza promocją standardowe oprocentowanie jest niższe i zależne od kwoty i wynosi od 0,60% do 1,10%
  • konto 360° i możliwość skorzystania z innych lokat Millennium

  Promocja Millennium Profit obowiązuje do 13 stycznia 2018, czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 92 dni cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem i dotyczy nowych środków - bank bada saldo na dzień 14 października 2017

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profit to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku, nie jest to też typowy „wabik” na klientów, gdyż na koncie możesz ulokować nawet 100 tys. zł korzystając z promocyjnego oprocentowania, środki powyżej tej kwoty są również wysokooprocentowane. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji. Oferta dotyczy nowych środków, pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.

  Jeśli posiadasz już konto Millennium, to uważaj na „przypadkowe” przelewy na konto oszczędnościowe, gdyż przelew taki może aktywować podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję, jeżeli na koncie oszczędnościowym Bank Millennium Profit zamierzasz ulokować większą kwotę.

   

  Kilka słów o Koncie 360°, z którym konto oszczędnościowe Profit jest ściśle powiązane. To flagowy produkt Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

  • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
  • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

  a w zamian otrzymujesz

  • darmowe konto
  • darmową kartą debetową
  • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
  • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
  • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy powyżej

  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w banku Millennium, a chcesz skorzystać z promocji, kliknij w banner poniżej.

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° <<

   


  Lokaty Bank Millennium Konto Millennium Profit, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Konto Millennium Profit i inne lokaty Bank Millennium

   

  Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  30 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Konto oszczędnościowe Ekstra ZYSK Eurobank, to atrakcyjne oprocentowanie już od pierwszej złotówki, z którego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku

  Jeśli jesteś nowym klientem banku to:

  • otrzymasz 2,5% dla kwoty do 30 000 zł i 2% powyżej kwoty 30 000 zł przez 3 miesiące - tę wartość przedstawiamy w zestawieniu

  Jeżeli jesteś już klientem Eurobank to

  • otrzymasz 1,65% dla kwoty do 30 000 zł i 1,4% dla kwoty powyżej 30 000 zł jeżeli zapewnisz wpływ na konto, gdzie
   • dochód w kwocie nie mniejszej niż 500 zł, z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, świadczenia emerytalnego lub rentowego, świadczenia z tytułu Rodzina 500, albo
  • 0,65% - jeżeli nie zapewnisz wpływów

  Warunek wpływu dochodu uznany jest za spełniony, jeżeli w miesiącu kalendarzowym na Konto powiązane z Rachunkiem zostanie przelany co najmniej jeden dochód w kwocie nie mniejszej niż 500 zł, z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, świadczenia emerytalnego lub rentowego, świadczenia z tytułu Rodzina 500+

  Cechy konta Eurobank:

  • dzienna kapitalizacja odsetek – odsetki dopisywane do rachunku każdego dnia, więc każdego dnia pomnażasz swoje oszczędności
  • swoboda wypłaty środków – w dowolnym momencie, bez utraty odsetek
  • bezpłatne otwarcie rachunku – w placówce, przez Internet lub przez telefon
  • atrakcyjne oprocentowanie od pierwszej złotówki – nie musisz mieć wiele by dostać dobry procent
  • możesz otworzyć jedno konto oszczędnościowe Ekstra Zysk w placówce, poprzez infolinię lub przez internet

  Pamiętaj też, że:

  • do konta osobistego możesz otworzyć jeden rachunek Ekstra Zysk
  • nie musisz deklarować wysokości pierwszej wpłaty
  • nie musisz określać, jak długo zamierzasz oszczędzać

  Konto osobiste Eurobank z moneyback 5%

  Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto osobiste w Eurobank. Otwórz konto ze zwrotem w wybranych punktach handlowo-usługowych (banner poniżej):

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK i inne lokaty Eurobank

   

  Inteligo Inteligo Konto Dziecka 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  2 500 zł
  kwota maks.
  7 dni
  okres
  Inteligo

  Inteligo Konto Osobiste

   

  Inteligo Konto Dziecka to atrakcyjnie oprocentowany rachunek dedykowany z myślą o dzieciach w wieku 0-13 lat.

  Inteligo Junior, to również innowacyjny serwis internetowy dla dzieci do 13, roku życia, w serwisie Inteligo Junior dziecko pod kontrolą rodziców uczy się:

  • Korzystania z usług bankowości internetowej
  • Zarządzania finansami osobistymi ze szczególnym uwzględnieniem oszczędzania

  W Serwisie Inteligo Junior możesz połączyć zabawę z edukacją:

  • Inicjowanie przelewów i doładowań, które Ty – jako rodzic – możesz zaakceptować lub odrzucić przez PKO Junior w swoim serwisie internetowym iPKO
  • Zakładanie wirtualnych skarbonek
  • Tworzenie planu oszczędzania
  • Korzystanie z kalkulatora finansowego
  • Zdobywanie wirtualnych odznak
  • Dopasowanie wyglądu serwisu do gustu dziecka

  Inteligo Konto Dziecka dodatkowe informacje:

  • Oprocentowanie zmienne – 2,5% w skali roku do 2500 zł oraz 0,5% w skali roku od nadwyżki ponad 2500 zł - w naszym zestawieniu prezentujemy oprocentowanie do kwoty 2500 zł oraz przykładowy okres 7 dni
  • Tygodniowa kapitalizacja odsetek
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy krajowe przez internet
  • 0 zł za doładowania telefonów przez internet

  Bezpieczeństwo transakcji:

  • Dzięki powiązaniu Twojego konta Inteligo z Inteligo Konto Dziecka, masz pełny wgląd do wszystkich podejmowanych przez dziecko działań w ramach jego konta.
  • Transakcje związane z wydawaniem środków, np. przelewy lub doładowania telefonów, wymagają Twojego potwierdzenia.
  • Możesz włączyć lub wyłączyć możliwość inicjowania przelewów w Inteligo Koncie Dziecka. Dla dzieci poniżej 10. roku życia ta funkcja jest domyślnie wyłączona.

  Jak otworzyc Inteligo Konto Dziecka:

  • Przygotuj PESEL dziecka i jeden z dokumentów: akt urodzenia, legitymacja szkolna, dowód osobisty lub paszport
  • Zaloguj się do serwisu Inteligo i złóż wniosek o Inteligo Konto Dziecka - jeżeli nie posiadasz, założysz je poniżej
  • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera w dogodnym dla Ciebie terminie

   

  >> Inteligo, tutaj otworzysz Konto Inteligo <<

   

  Lokaty Inteligo Inteligo Konto Dziecka, ranking lokat Inteligo, oprocentowanie lokat Inteligo Inteligo Konto Dziecka i inne lokaty Inteligo

   

  BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Konto INDYWIDUALNE BGŻOptima skorzystaj z możliwości dobrego ulokowania swoich oszczędności - dzięki kontu oszczędnościowemu Twoje oszczędności mogą pracować optymalnie.

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

  Konto INDYWIDUALNE, to konto darmowe, za które bank BGŹOptima nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.

  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 2,2% w skali roku dla Nowych Środków kwoty do 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla pozostałych Nowych Środków
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego w banku)

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima SMART! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto Indywidualne?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów, aby przyspieszyć do maksimum proces otwarcia konta SMART BGŻOptima, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • Skan dowodu osobistego
  • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • Dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych

  A jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej i lokaty bezkompromisowej (poniżej).

  Lokaty BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE i inne lokaty BGŻOptima

   

  BGŻOptima Konto WSPÓLNE 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  Konto WSPÓLNE BGŻOptima - zysk niezależnie od kwoty, jaką przelejesz! To konto pozwala osiągać wysoki zysk nie tylko w promocji, ale i na co dzień. A co ważne – czysty zysk, ponieważ bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat

  Konto WSPÓLNE nie jest już dostępne dla nowych klientów banku, ale jeżeli uruchomiłeś/-aś je przed 08.02.2016 r., to będzie w dalszym ciągu obsługiwane

  Parametry Konta WSPÓLNEGO BGŻOptima:

  • 2,2% do 150 tys.
  • 1,5%  powyżej 150 tys.
  • 1,5% poza promocją
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego)
  • 90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima Konto WSPÓLNE! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto WSPÓLNE?

  Jak wspomnieliśmy powyżej, oferta nie jest już dostępna dla nowych klientów BGŻOptima, ale jeżeli posiadasz to konto, to będzie ono w dalszym ciągu obsługiwane.

   

  Jeżeli szukasz innych lokat BGŻOptima

  a do tego jeżeli jeśli jesteś nowym klientem banku, koniecznie zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej. Na pierwszej z nich ulokujesz na 3 miesiące do 20.000 zł z oprocentowaniem 3%, na drugiej - do 100.000 zł, również na 3 miesiące, oprocentowanie 2,5%.

  Lokaty BGŻOptima Konto WSPÓLNE, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto WSPÓLNE i inne lokaty BGŻOptima

   

  BGŻOptima Konto JUNIOR 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Konto JUNIOR BGŻOptima - zysk niezależnie od kwoty, jaką przelejesz! To konto pozwala osiągać wysoki zysk nie tylko w promocji, ale i na co dzień. A co ważne – czysty zysk, ponieważ bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat

  Parametry Konta JUNIOR BGŻOptima:

  • 2,2% do 150 tys.
  • 1,5%  powyżej 150 tys.
  • 1,5% poza promocją
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego)

   

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima Junior! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto JUNIOR?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów. Aby przyspieszyć ten proces do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • skan dowodu osobistego
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych, zapoznaj się z promocyjną ofertą depozytową BGŻOptima: 

  Lokaty BGŻOptima Konto JUNIOR, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto JUNIOR i inne lokaty BGŻOptima

   

  Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE 2,15%

  2,15%
  oproc.
  12 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  100 dni
  okres
  Lion’s Bank


  Konto LION'S EXCELLENCE Lion's Bank, to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, bez ograniczeń na kwotę deponowanych środków!

  Oszczędzanie możesz rozpocząć już od niedużych kwot, gdyż bank nie wyznaczył minimalnej kwoty, jaką musisz utrzymywać na rachunku. Co ciekawe nie ograniczył też kwoty maksymalnej, jaką możesz zdeponować na rachunku, dlatego może to być interesująca oferta dla bardziej zamożnych klientów (patrz poniżej).

  Oprocentowanie LION'S EXCELLENCE podzielone jest na dwa progi oprocentowania konta, pierwszy z nich obejmuje wszystkich klientów banku bez wyjątku, drugi wymaga pewnych aktywności:

  • 1,5% dla kwoty od 1 zł - bez warunków
  • 2,15% - wpływ i obrót kartą - warunkowo, patrz poniżej

  Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie na rachunku Lion's Excellence należy zapewnić:

  • wpływ na ROR na łączną kwotę min. 12 000 zł/miesiąc (może to być przelew lub wpłata we wpłatomacie) lub
  • transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub kredytową na łączną kwotę min. 3 000 zł/miesiąc

  (obowiązuje w wypadku dokonania operacji w poprzednim miesiącu kalendarzowym), a w zamian otrzymujesz:

  • wysokooprocentowanie konto z kapitalizacją miesięczną (na koniec miesiąca) oraz
  • swobodny dostęp do oszczędności - wpłaty i wypłaty bez utraty odsetek
  • 100 dni podaliśmy przykładowo - środki na koncie Lion's Excellence możesz lokować na dowolny okres

  Czy warunki uprawniające do podwyższonego oprocentowania na Lion's Excellence są wygórowane? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie, choć zwracamy uwagę na to, że 1,5% otrzymujesz bez żadnych warunków. A jeśli możesz zapewnić wpływ na konto i pozwolić sobie na wydanie wymaganej kwoty, to otrzymujesz:

  • bardzo dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe 2,15% - oprocentowanie jak na lokacie
  • konto oszczędnościowe bez górnego limitu deponowanych środków - konto możesz zasilać w dowolnym momencie
  • otwórz konto LION'S EXCELLENCE

  A co stanie się jeśli nie spełnisz warunku na wpływ min. 12.000 zł lub obrót kartą 3000 zł? Nic się nie stanie, po prostu w danym miesiącu oprocentowanie rachunku spadnie do wartości podstawowej, czyli 1,5%, żadnych dodatkowych konsekwencji.

  LION'S EXCELLENCE - podsumowanie:

  Konto Lion's Excellence to bardzo dobra oferta. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć jest lokatę z takim oprocentowaniem, z reguły są to oferty promocyjne z ograniczeniami czasowymi/kwotowymi. W przypadku tego konta:

  • masz swobodny dostęp do gotówki, którą możesz wypłacić w dowolnym momencie bez utraty odsetek (aby wypłacić środki z lokaty musisz ją zerwać często tracąc odsetki)
  • możesz również zasilać konto zasilić dodatkowymi środkami, kiedy uznasz to za stosowne
  • 2,15% bez limitu kwot - jeżeli wykażesz się aktywnością (patrz powyżej)

  Dodatkowo

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu (5 za kolejne) - ale
  • możesz posiadać nawet pięć rachunków, więc w prosty sposób unikniesz tej opłaty
  • otwórz konto LION'S EXCELLENCE


  Lokaty Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Bank Millennium Lokata Kompletna 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium Konto 360°

   

  Lokata Kompletna Bank Millennium, to lokata częściowo bezkarna, możesz zerwać lokatę przed terminem, zachowując odsetki za ukończone 6 miesięcy, to lokata na nowe środki na 2,00% przez 6 miesięcy, a przez kolejne 6 miesięcy 1,50%!

  Lokata 12-miesięczna z oprocentowaniem

  • 2,00% w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy - to ta lokata (ten okres)
  • 1,50% w kolejnych 6 miesiącach
  • średnie oprocentowanie oprocentowanie to 1,75%

  Możesz zerwać lokatę przed terminem, zachowując odsetki za ukończone 6 miesięcy lokaty, dlatego w naszym zestawieniu podaliśmy korzystniejsze oprocentowanie, czyli oprocentowanie w pierwszych 6 miesiącach, po których możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek - po zerwaniu lokaty możesz uruchomić kolejną lokatę kompletną z podwyższonym oprocentowaniem w pierwszym okresie.

  Lokata Kompletna Millennium, to lokata na nowe środki, z jednego konta można założyć jedną lokatę w danej edycji, bez względu na relacje właścicielskie otwarcie lokaty jest możliwe pod warunkiem zdefiniowania przelewu kapitału i odsetek na Konto Oszczędnościowe. 

  Lokata dostępna tylko w oddziałach Banku Millennium, a średnie oprocentowanie, jeżeli zdecydujesz się trzymać lokatę przez cały 12-miesięczny okres, wynosi 1,75% w skali roku.

  Zapoznaj się też z ofertą Millennium Profit - konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° w Banku Millennium <<

   

  Lokaty Bank Millennium Lokata Kompletna, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Lokata Kompletna i inne lokaty Bank Millennium

   

  ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  ING Bank Śląski

  ING Bank Śląski Konto Direct

   

  Konto oszczędnościowe ING Bank Śląski to konto z promocyjnym oprocentowaniem przez pierwsze 4 miesiące od dnia uruchomienia konta w PLN w ramach oferty specjalnej Bonus na start dla kwot poniżej 100 000 zł

  Wpłata i wypłata na konto w dowolnym momencie, wypłaty bez utraty odsetek, dostęp przez Internet i w oddziałach ING

  Do swoich oszczędności masz również dostęp zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Możesz sprawdzić stan konta, w jednej chwili zrobić darmowy przelew z konta oszczędnościowego na swoje konto osobiste w ING

  Bonus na start: jeżeli jesteś nowym klientem banku, to w okresie promocji otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN i zyskaj 2% przez 4 miesiące od dnia otwarcia tego konta. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje dla kwot poniżej 100 000 zł. Po upływie 4 miesięcy obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.

  Pozostałe parametry konta oszczędnościowego w ING Bank Śląski:

  • oprocentowanie powyżej 100 000 zł 0,70% (oprocentowanie standardowe)
  • 0 zł za otwarcie konta
  • bezpłatne przelewy przez Internet pomiędzy kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING
  • poza PLN, możliwość prowadzenia konta także w EUR, USD i GBP

  Jeżeli jesteś nowym klientem ING Banku Śląskiego, to skorzystaj z promocji, otwórz konto DIRECT z premią 100 zł za otwarcie konta, dodatkowo możesz zyskać 1000 zł w programie poleceń - w ten sposób zwiększysz zysk z konta oszczędnościowego:

   

  >> ING Bank Śląski, tutaj otworzysz Otwórz ING konto z premią <<

   

  Lokaty ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe, ranking lokat ING Bank Śląski, oprocentowanie lokat ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe i inne lokaty ING Bank Śląski

   

  ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  ING Bank Śląski

  ING Bank Śląski Konto Direct

   

  Otwarte Konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to oferta banku dla tych, którzy chcą oszczędzać w ING i w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (dalej: OKO) i od 30.06.2017 r. nie są i nie byli posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN:

  • Otwartego Konta Oszczędnościowego,
  • Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct,
  • Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium,
  • Dream Saver

  oraz dla osób, które są już klientami ING i w czasie trwania Oferty zawarły kolejną umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN i są posiadaczami / współposiadaczami rachunku wymienionego, ale 

  • nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 30.06.2016 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz
  • miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 30.06.2016 r. do 29.06.2017 r.

  W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią ING, oferta obowiązuje od 30.06.2017 r. do 7.09.2017 r.

  Podwyższone oprocentowanie ING Bank Śląski nalicza od wszystkich środków poniżej 100 000 PLN zgromadzonych na rachunku OKO przez 4 miesiące licząc od dnia otwarcia tego rachunku. Dotyczy ono rachunków OKO otwieranych do 7.09.2017 r.

  Uwaga, oferta dotyczy tylko konta indywidualnego, zamiana rachunku OKO z indywidualnego na wspólny w trakcie trwania oferty spowoduje, że utracisz prawo do podwyższonego oprocentowania

  Jeśli jesteś nowym klientem, to możesz otworzyć konto z premią i dodatkowo zwiększyć zysk z konta oszczędnościowego:

   

  >> ING Bank Śląski, tutaj otworzysz Otwórz ING konto z premią <<

   

  Lokaty ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus, ranking lokat ING Bank Śląski, oprocentowanie lokat ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus i inne lokaty ING Bank Śląski

   

  ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  ING Bank Śląski

  ING Bank Śląski Konto Direct

   

  Konto oszczędnościowe dla Dziecka ING Bank Śląski to dla dzieci w wieku 0 - 18 lat

  Zabezpiecz przyszłość swojego dziecka – załóż mu Otwarte Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem i naucz je oszczędzania na własne marzenia.

  Wpłata i wypłata na konto w dowolnym momencie, wypłaty bez utraty odsetek, dostęp przez Internet i w oddziałach ING

  Do swoich oszczędności masz również dostęp zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Możesz sprawdzić stan konta, w jednej chwili zrobić darmowy przelew z konta oszczędnościowego na swoje konto osobiste w ING

  Bonus na start, zyskaj 2% przez 4 miesiące od dnia otwarcia tego konta, po upływie 4 miesięcy obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.

  Pozostałe parametry konta oszczędnościowego w ING Bank Śląski:

  • 0 zł za otwarcie konta
  • możesz zasilać konto swojego dziecka kiedy tylko chcesz, a pieniądze Twojego dziecka pracują na jego przyszłość już od pierwszej złotówki
  • bezpłatne przelewy przez Internet pomiędzy kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING
  • poza PLN, możliwość prowadzenia konta także w EUR, USD i GBP

  Twoje dziecko już od 13 roku życia może samo zarządzać pieniędzmi przez internet i telefon. Może też wpłacać i wypłacać pieniądze przy użyciu kodów BLIK z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju.

  Jeżeli jesteś nowym klientem ING Banku Śląskiego, to skorzystaj z promocji, otwórz konto DIRECT z premią 100 zł za otwarcie konta, dodatkowo możesz zyskać 1000 zł w programie poleceń - w ten sposób zwiększysz zysk z konta oszczędnościowego:

   

  >> ING Bank Śląski, tutaj otworzysz Otwórz ING konto z premią <<

   

  Lokaty ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka, ranking lokat ING Bank Śląski, oprocentowanie lokat ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka i inne lokaty ING Bank Śląski

   

  Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe 2,00%

  2,00%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  99 999,99 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Bank Zachodni WBK


  Konto Max Oszczędnościowe w BZ WBK to nawet 2% w promocji dla nowych środków, dzień liczenia salda to 2.08.2017.

  Oprocentowanie promocyjne na koncie na nowe środki w Banku Zachodnim WBK to aż:

  • 2,00% w skali roku dla salda rachunku do 99 999,99 zł albo
  • 1,50% w skali roku dla salda rachunku od 100 000,00 zł na Koncie Max oszczędnościowym w ramach edycji promocji

  Posiadając Konto Max oszczędnościowe zyskujesz:

  • Oprocentowanie standardowe rachunku - to 0,51% w skali roku dla salda rachunku do 99 999,99 zł albo 0,76% w skali roku dla salda rachunku od 100 000,00 zł
  • Brak opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku
  • Wpłacasz i wypłacasz pieniądze w dowolnym momencie nie tracąc odsetek. Możesz to zrobić w oddziale lub za pomocą przelewu w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 .
  • Odsetki dostajesz co miesiąc. Jeśli zostawisz je na rachunku – zwiększysz swoje zyski
  • Sam ustalasz, ile chcesz oszczędzać, ponieważ nie jest wymagana kwota minimalna do otwarcia rachunku
  • Posiadając usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 masz dostęp do konta w dowolnym miejscu i czasie przez internet, sms, telefon komórkowy, tablet

  Oprocentowanie promocyjne naliczane jest dla osób, które przystąpią do promocji, podane oprocentownie do dnia 30.01.2018 r.

  Jak otworzyć Konto Max oszczędnościowe

  • Zaloguj się do BZWBK24 internet.
  • Wejdź w zakładkę Zamów Produkty i wybierz opcję Konto oszczędnościowe.
  • Zapoznaj się z warunkami prowadzenia konta.
  • Twoje nowe konto pojawi się w zakładce Portfel w BZWBK24 internet i od razu będziesz mógł z niego korzystać.

  Lokaty Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe, ranking lokat Bank Zachodni WBK, oprocentowanie lokat Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe i inne lokaty Bank Zachodni WBK

   

  PKO Bank Polski PIERWSZE Konto Oszczędnościowe 2,00%

  2,00%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  1 mies.
  okres
  PKO Bank Polski

  PKO BP konto ZA ZERO

   

  Pierwsze Konto Oszczędnościowe PKO BP, to oferta dla posiadaczy PKO Konta Dziecka lub PKO Konta Pierwszego w PKO Banku Polskim

  Arakcyjne oprocentowanie zmienne 2% w skali roku do kwoty 10 000 zł oraz 1,6% w skali roku od nadwyżki ponad 10 000 zł oraz możliwość uzyskania dodatkowego bonusu 0,5% za systematyczne oszczędzanie

  Odsetki dodatkowe – Bonus: 0,5% w przypadku systematycznych wpłat w wys. od 20 zł do 1 000 zł i braku wypłat przez 3 kolejne miesiące:

  • W przypadku przekroczenia wysokości limitu bonusowego w danym miesiącu kalendarzowym okresu systematycznego oszczędzania, bonus za ten miesiąc nie będzie przyznany. 
  • Brak wpłaty w danym miesiącu kalendarzowym lub wypłata środków z Pierwszego Konta Oszczędnościowego skutkuje przerwaniem okresu systematycznego oszczędzania oraz brakiem przyznania bonusu za ten okres

  Pierwsze Konto Oszczędnościowe PKO BP, dodatkowe informacje

  • 0 zł za pierwszy przelew wewnętrzny (na konto w PKO Banku Polskim) w każdym miesiącu przez telefon lub w oddziale
  • 0 zł za każdy przelew wewnętrzny wykonany za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO lub w kanale mobilnym

  Dysponowanie środkami na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym PKO BP

  • Dzieci po ukończeniu 13. roku życia - możliwość samodzielnego dysponowania środkami (jeżeli rodzic nie wyrazi sprzeciwu)
  • Pierwsze Konto Oszczędnościowe rośnie wraz z dzieckiem – po ukończeniu 18. roku życia zostaje  przekształcone na Konto Oszczędnościowe Plus.

  Jak założyć Pierwsze Konto Oszczędnościowe

  • zaloguj się do serwisu iPKO i złóż wniosek o Pierwsze Konto Oszczędnościowe.
  • podpisz umowę kodem z narzędzia autoryzacyjnego (SMS, zdrapka, token).
  • jako posiadacz konta możesz utwórzyć zlecenie stałe (kieszonkowe) i oszczędzać na przyszłość swojego dziecka.

  Jeżeli masz dziecko/dzieci w wieku do 13 lat, to ofertę PKO BP Pierwsze Konto Oszczędnościowe warto połączyć z kontem dla dziecka PKO Junior - konto z tygodniową kapitalizacją i oprocentowaniem 2,50%

  Jeżeli nie posiadasz konta w PKO BP to tutaj uruchomisz Konto BEZ GRANIC, tutaj Konto ZA ZERO albo z odnośnika poniżej:

   

   

  >> PKO Bank Polski, tutaj otworzysz Konto za ZERO <<

   

  Lokaty PKO Bank Polski PIERWSZE Konto Oszczędnościowe, ranking lokat PKO Bank Polski, oprocentowanie lokat PKO Bank Polski PIERWSZE Konto Oszczędnościowe i inne lokaty PKO Bank Polski

   

  BGŻOptima Optima SAVER 1,80%

  1,80%
  oproc.
  100,00 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  182 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Konto Optima SAVER BGŻOptima to celowy rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci na systematyczne oszczędzanie. Decydując się na regularne wpłaty ustalonej kwoty, o której decydujesz samodzielnie, otrzymujesz od BGŻOptima podwyższone oprocentowanie promocyjne w wysokości 1,8%:

  • Sam decydujesz ile pieniędzy chcesz co miesiąc odkładać: 100 PLN, 200 PLN, 500 PLN, 1000 PLN czy nawet 2000 PLN.
  • Dzięki regularnym wpłatom o ustalonej wysokości otrzymasz oprocentowanie promocyjne w wysokości 1,8 % (jeżeli zapewnisz wpływ w miesiącu i nie wykonasz wypłaty - patrz poniżej)
  • Nie musisz pamiętać o comiesięcznym przelewie – możesz ustawić automatyczne pobieranie ustalonej kwoty z Konta Oszczędnościowego BGŻOptima.
  • W każdej chwili możesz wypłacić część lub całość zaoszczędzonej kwoty, nie tracąc wypracowanych odsetek.

   

  Obecna promocja trwa od dnia 23 marca do 21 września 2017 r., a po upływie okresu promocyjnego środki pieniężne na rachunku Optima Saver BGŻOptima podlegają oprocentowaniu wg standardowych stóp procentowych, w aktualnej wysokości, zgodnie z tabelą oprocentowania

   

  Wypłata środków z Optima SAVER

  Jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebować wypłacić swoje oszczędności, możesz to robić bez utraty odsetek wypracowanych do dnia wypłaty. Pamiętaj jedynie, że w miesiącu, w którym dokonasz wypłaty, Twoje środki na rachunku Optima Saver będą oprocentowane na poziomie 1,0% w skali roku, zgodnie z obowiązującym standardowym oprocentowaniem rachunku Optima Saver.

  Podobnie w przypadku braku wpłaty ustalonej kwoty w dowolnym miesiącu. Wtedy środki, zgromadzone na rachunku Optima Saver będą w danym miesiącu kalendarzowym oprocentowane na poziomie 1,0% w skali roku, zgodnie z obowiązującym standardowym oprocentowaniem rachunku Optima Saver.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima Optima SAVER?

  Niestety, produkt nie jest już dostępny dla nowych klientów BGŻOptima, ale jest w dalszym ciągu dla osób, które podpisały umowę ramową o rachunek przed 20 sierpnia 2015 r. A jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej i lokaty bezkompromisowej (poniżej).

  Lokaty BGŻOptima Optima SAVER, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Optima SAVER i inne lokaty BGŻOptima

   

  Inteligo Rachunek Oszczędnościowy 1,80%

  1,80%
  oproc.
  200 000,00 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  100 dni
  okres
  Inteligo

  Inteligo Konto Osobiste

   

  Rachunek oszczędnościowy Inteligo to rachunek oszczędnościowy w ramach prywatnego konta Inteligo z atrakcyjnym oprocentowaniem zgromadzonych środków - do 1,80%, z jednoczesną możliwością ich wypłaty w dowolnej chwili bez utraty odsetek, za otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego nie są pobierane żadne opłaty

  Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Inteligo (w ww zestawieniu obowiązuje dla kwoty od 200 000 zł) dla niższych kwot:

  • do 999,99 zł - 0,60%
  • od 1 000,00 zł do 9 999,99 zł - 0,70%
  • od 10 000,00 zł do 19 999,99 zł - 0,80%
  • od 20 000,00 zł do 49 999,99 zł - 0,90%
  • od 50 000,00 zł do 99 999,99 zł - 0,90%
  • od 100 000,00 zł do 199 999,99 zł - 1,30%
  • od 200 000,00 zł - 1,80% - opisane w zestawieniu

   

  Rachunek oszczędnościowy jest przeznaczony dla posiadaczy kont prywatnych Inteligo. W ramach danego konta można otworzyć tylko jeden rachunek oszczędnościowy. Odsetki na rachunku oszczędnościowym bank nalicza od bieżącej wysokości salda na koniec każdego dnia, a kapitalizuje co miesiąc, w tym samym dniu co na rachunku głównym konta.

  Jak otworzyć rachunek oszczędnościowy Inteligo:

  • Rachunek oszczędnościowy możesz otworzyć w serwisie www wybierając sekcje "Rachunki", a następnie "Nowy rachunek oszczędnościowy" w sekcji  "Na skróty"
  • Wybierasz konto w ramach którego ma być prowadzony rachunek oszczędnościowy. Podajesz nazwę rachunku, co pozwoli Ci odróżnić go od pozostałych. Możesz też od razu zasilić nowo otwierany rachunek
  • Sprawdzasz szczegóły zleconej dyspozycji. Oświadczasz, że zapoznałeś się z "Zasadami prowadzenia rachunku oszczędnościowego" i akceptujesz zawarte w tym dokumencie warunki
  • Możesz cieszyć się wysokim oprocentowaniem swoich pieniędzy z możliwością wypłaty w każdej chwili bez utraty odsetek!

  Wpłaty i wypłaty na konto oszczędnościowe Inteligo:

  • możesz dokonywać dopłat do rachunku w dowolnej wysokości i dowolnym czasie za pomocą przelewu lub wpłaty gotówki
  • z rachunku oszczędnościowego możesz wypłacać środki dokonując przelewu na inne rachunki w ramach posiadanych przez Ciebie kont Inteligo (przelew pomiędzy własnymi rachunkami), pierwszej wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym możesz dokonać bez żadnych prowizji, za każdą następną pobierana jest opłata z TOiP

   

  >> Inteligo, tutaj otworzysz Konto Inteligo <<

   

  Lokaty Inteligo Rachunek Oszczędnościowy, ranking lokat Inteligo, oprocentowanie lokat Inteligo Rachunek Oszczędnościowy i inne lokaty Inteligo

   

  BGŻ BNP Paribas Konto DOBRZE Oszczędnościowe 1,70%

  1,70%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  50 dni
  okres
  BGŻ BNP Paribas

  BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne ze zwrotem i bonusem

   

  Konto Dobrze Oszczędnościowe BGŻ BNP Paribas wysokie, promocyjne oprocentowanie na nowe środki z miesięczną kapitalizacją odsetek i promocyjnym oprocentowaniem - do promocji możesz przystąpić od dnia 11 października 2017 r. do dnia 30 listopada 2017 r, a promocyjne orocentowanie obowiązuje do 22 grudnia 2017 r.

  Nowe środki to wszystkie środki zgromadzone w BGŻ BNP Paribas, saldo badane na dzień 4 października 2017

  Promocja BGŻ BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy w momencie przystąpienia do niej nie korzystają z innych promocji w zakresie podwyższenia oprocentowania Konta Dobrze Oszczędnościowego, a oprocentowanie konta dobrze oszczędnościowego wynosi:

  • dla salda w wysokości do 100 000 zł = 1,7%
  • dla nadwyżki salda ponad 100 000 zł = 1,3%
  • pozostałe środki = 0,65%

  Konto dobrze oszczędnościowe to również:

  • 0 zł za założenie konta i prowadzenie konta
  • 0 zł za wszystkie przelewy na rachunki własne w banku BGŻ BNP Paribas zlecone przez telefon i internet
  • wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • konto z kapitalizacją miesięczną

   

  >> BGŻ BNP Paribas, tutaj otworzysz Konto Optymalne <<

   

  Lokaty BGŻ BNP Paribas Konto DOBRZE Oszczędnościowe, ranking lokat BGŻ BNP Paribas, oprocentowanie lokat BGŻ BNP Paribas Konto DOBRZE Oszczędnościowe i inne lokaty BGŻ BNP Paribas

   

  Idea Bank Lokata BEZTROSKA BIZNES 1,60%

  1,60%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 dni
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank konto firmowe Firma to JA

   

  krótki okres lokaty, tylko 5 dni

  lokata bezkarna, możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek, czyli:

  zerwanie lokaty przed upływem okresu umownego (przed terminem zapadalności lokaty) skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych wraz z odsetkami naliczonymi za rzeczywisty okres przechowywania kwoty lokaty

  lokatę BEZTROSKĄ - BIZNES można założyć online, telefonicznie, w oddziale lub za pomocą aplikacji mobilnej Idea Bank PL

  lokata dostępna dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

  lokata dostępna z kontem firmowym, wniosek o konto Firma To Ja możesz złożyć online, patrz banner

  Lokaty Idea Bank Lokata BEZTROSKA BIZNES, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata BEZTROSKA BIZNES i inne lokaty Idea Bank

   

  Idea Bank Lokata BEZTROSKA 1,50%

  1,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   

  wysokie oprocentowanie 1,50% w skali roku

  od 500 zł do 1 000 000 zł na 3 miesiące

  możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek, czyli zerwanie lokaty przed upływem okresu umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach lokaty oraz wypłatą odsetek naliczonych za rzeczywisty czas przechowywania środków pieniężnych na rachunku lokaty

  Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej Idea Bank powinieneś:

  • wypełnić prosty wniosek online
  • dokonać wpłaty środków na numer rachunku, przesłany przez Idea Bank na adres e-mail podany w procesie wnioskowania o Lokatę BEZTROSKĄ
  • po opłaceniu wniosku i zaksięgowaniu środków na rachunku lokata zostanie otwarta

  Lokaty Idea Bank Lokata BEZTROSKA, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata BEZTROSKA i inne lokaty Idea Bank

   

  Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe 1,50%

  1,50%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  20 000 zł
  kwota maks.
  1 mies.
  okres
  Citi Handlowy

  Citibank Answear voucher 300 - 500 zł

   

  Konto Superoszczędnościowe Citibank Handlowy, to konto z którym możesz oszczędzać bez konieczności określania z góry czasu, na jaki deponujesz środki. Możesz sięgnąć po swoje pieniądze w każdej chwili bez utraty odsetek

  Dodatkowo konto SuperOszczędnościowe w Citi ma wyższe oprocentowanie niż standardowe konto oszczędnościowe, na konto superoszczędnościowe Citi możesz wpłacać w każdej chwili, a Twoje pieniądze będą zarabiać w każdym miesiącu, w którym pozwolisz im pracować (1 miesiąc i 1 zł podajemy przykładowo)

  Otwarcie i prowadzenie rachunku:

  • 0 zł za otwarcie Konta SuperOszczędnościowego
  • 0 zł za otwarcie dodatkowych rachunków w walucie obcej

  Opłata za prowadzenie rachunków Konta SuperOszczędnościowego:

  • 0 zł w przypadku, gdy na Konto osobiste przelejesz swoje wynagrodzenie w wysokości min. 3000 zł.
  • 15 zł w pozostałych przypadkach

  Dodatkowe informacje o koncie SuperOszczędnościowym:

  • środki na konto możesz wpłacać w dowolnym momencie
  • środki możesz wypłacić, kiedy chcesz, jednak oprocentowanie nie naliczy się za miesiąc, w którym dokonasz wypłaty, dodatkowo pierwsza wypłata gotówki, przelew wewnętrzny w każdej walucie i krajowy przelew zewnętrzny w PLN w miesiącu z Konta są bezpłatne - za kolejne pobierane są opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Citi
  • oszczędzasz już od pierwszej złotówki, a odsetki są co miesiąc automatycznie dopisywane do kapitału
  • możesz oszczędzać w złotówkach lub w walucie obcej: EUR, USD, GBP

  Oprocentowanie Konta SuperOszczędnościowego Citi Handlowy:

  • 1,5% do kwoty 20.000 zł - te wartości podajemy w naszym zestawieniu
  • 0,1% powyżej kwoty 20.000 zł

   

  >> Citi Handlowy, tutaj otworzysz Konto osobiste Citi Priority z premią do 400 zł <<

   

  Lokaty Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe, ranking lokat Citi Handlowy, oprocentowanie lokat Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe i inne lokaty Citi Handlowy

   

  PKO Bank Polski Konto Oszczędnościowe 1,20%

  1,20%
  oproc.
  1 000 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  1 mies.
  okres
  PKO Bank Polski

  PKO BP konto ZA ZERO

   

  Konto Oszczędnościowe PKO BP, to oferta dla posiadaczy Konta w PKO Banku Polskim

  Oprocentowanie 1.2% w skali roku od kwoty 1 000 000 zł, dla innych kwot:

  • 0,5% - poniżej 50 tys. zł
  • 0,6% - od 50 tys. zł poniżej 100 tys. zł
  • 0,7% - od 100 tys. zł poniżej 200 tys. zł
  • 1,0% - od 200 tys.  zł poniżej 500 tys. zł
  • 1,1% - od 500 tys. zł poniżej 1 mln zł
  • 1,2% - od 1 mln zł

  Jeśli kwota zgromadzonych środków wynosi np. 70 tys. zł to oprocentowanie liczone jest w następujący sposób:0,5% dla kwoty poniżej 50 tys. zł; 0,6% dla pozostałej kwoty 20 tys. zł:

  • Odsetki powiększają saldo Twojego konta co miesiąc
  • Odsetki naliczane są od dnia wpływu środków na konto do dnia poprzedzającego dzień wypłaty środków włącznie i są dopisywane do salda

   

  >> PKO Bank Polski, tutaj otworzysz Konto za ZERO <<

   

  Lokaty PKO Bank Polski Konto Oszczędnościowe, ranking lokat PKO Bank Polski, oprocentowanie lokat PKO Bank Polski Konto Oszczędnościowe i inne lokaty PKO Bank Polski

   

  Alior Bank Lokata bez utraty odsetek 1,10%

  1,10%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Alior Bank

  Lokata dla nowych klientów

   

  Lokata BEZ UTRATY ODSETEK Alior Bank dostępna jest zarówno na 12 jak i 24 miesiące

  Lokata bez utraty odsetek po okresie odnowienia lokaty.

  Dotyczy wyłącznie lokaty w PLN, odsetki kapitalizowane są w dniu zapadalności lokaty

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę Alior Bank 24-miesięczną, dla lokaty 12-miesięcznej oprocentowanie jest niższe o 0,10%.

   

  Zobacz też: 

  Lokaty Alior Bank Lokata bez utraty odsetek, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata bez utraty odsetek i inne lokaty Alior Bank

   

  Eurobank Konto Oszczędnościowe PROgres 1,05%

  1,05%
  oproc.
  100000,00 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  1 dzień
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Konto oszczędnościowe PROgres Eurobank, im więcej wpłacasz, tym więcej zarabiasz, wpłacasz i wpłacasz kiedy chcesz bez utraty odsetek, jeden dzień podajemy przykładowo

  Zalety rachunku PROgres:

  • dzienna kapitalizacja odsetek – odsetki dopisywane do rachunku każdego dnia
  • swoboda wypłaty środków – w dowolnym momencie, bez utraty odsetek
  • bezpłatne otwarcie rachunku – w placówce, przez Internet lub przez telefon
  • progresywne oprocentowanie – im większa kwota oszczędności, tym wyższe oprocentowanie

  Konto PROgres Eurobank:

  • do każdego konta osobistego możesz otworzyć jeden rachunek PROgres
  • nie musisz deklarować wysokości pierwszej wpłaty
  • nie musisz deklarować, jak długo zamierzasz oszczędzać
  • gromadząc oszczędności, które przekraczają saldo kolejnego przedziału, otrzymujesz podwyższone oprocentowanie dla wszystkich zgromadzonych na Twoim rachunku środków
  • środki zgromadzone na rachunkach eurobanku są objęte gwarancjami BFG

  Oprocentowanie rachunku PROgres Eurobank:

  • do 999,99 zł - oprocentowanie 0,00%
  • od 1000,00 zł do 9999,99 zł - oprocentowanie 0,90%
  • od 10000,00 zł do 49999,99 zł - oprocentowanie 0,95%
  • od 50000,00 zł do 99999,99 zł - oprocentowanie 1,00%
  • od 100000,00 zł - oprocentowanie 1,05% - z naszego zestawienia

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Konto Oszczędnościowe PROgres, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Konto Oszczędnościowe PROgres i inne lokaty Eurobank

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

   Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
   Lokata bez konta i innych produktów bankowych
   Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
   Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
   od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
   Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank 3,5% dla nowych klientów

   Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
   wypełnij wniosek online
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Santander Lokata na 12 miesięcy

   Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 22.09.2017
   Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 2,05% na 12 miesięcy ale uwaga
   wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
   Lokata na 12 miesięcy2,05%5.000 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
   Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat bezkarnych lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat grudzień 2017 prezentujemy lokaty lokaty BEZKARNE a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.