RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty DUŻE kwoty

Najlepsze lokaty DUŻE KWOTY październik 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W każdym zestawieniu prezentujemy zwykle około 20 dostępnych na rynku najlepszych lokat bankowych. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat DUŻE KWOTY rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o przejście na koniec wpisu, gdzie prezentujemy też wybrane, promocyjne lokaty bankowe, również z kategorii innych niż lokaty DUŻE kwoty.

 

Promocje i nie tylko:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Idea Bank Lokata HAPPY

 Najlepsze lokaty bankowe duże kwoty

W naszym zastawieniu przyjęliśmy, że prezentujemy lokaty dla dużych kwot, czyli dla sum 100 000 zł i powyżej. W skład zestawienia LOKAT dużych kwot wchodzą oczywiście najlepiej oprocentowane lokat krótkoterminowe, kwartalne, średnioterminowe oraz długoterminowe - wybraliśmy te, dla których możesz ulokować najwięcej środków.

Ranking lokat i lokaty bankowe DUŻE KWOTY, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od tych gdzie ulokujesz najwięcej, do lokat które możesz uruchomić na niższe kwoty. Jeśli dla wybranych pozycji maksymalna kwota lokaty jest taka sama, to kolejnym kryterium jest maksymalna oprocentowanie - im wyższe, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu. Kolejnym kryterium jest okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu. Dla wybranych ofert prezentujemy też alternatywne lokaty bankowe, dzięki którym zarobisz więcej, albo inne produkty bankowe, które mogą Cię zainteresować lub konta, z którym uruchomisz lokatę, jeżeli konto jest wymagane.

Uwaga! W przypadku niektórych wymienionych powyżej pozycji maksymalna kwota lokaty = BEZ OGRANICZEŃ. Jakby nie patrzeć brak limitu to więcej niż 20 czy nawet 30 milionów złotych. Dlatego nie bądź proszę zaskoczony/-a, że lokata taka jest notowana wyżej w naszym zestawieniu, niż depozyt na wspomniane 30 mln zł. :)

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat DUŻE KWOTY październik 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
  limit lokat: 1
  e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

  Lokata HAPPY PRO w Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
  Konto nie jest wymagane, ale może być przydatne do korzystania z innych lokat Idea Bank. A samo Konto Idealne jest bezwarunkowo darmowe, z darmową kartą i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce.
  Lokata HAPPY PRO, to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz, dlatego przy składaniu wniosku zwróć uwagę na poprawność danych wymaganych do uruchomienia lokaty, sprawdź kwotę lokaty i numer rachunku bankowego. Pamiętaj też, aby nie przekroczyć terminu ważności wniosku.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata HAPPY PRO3,00%500 - 25.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

  Lokata BEZKARNA, to flagowy produkt BGŻOptima. Lokata dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku, jeżeli zamkniesz konto w banku, musisz poczekać min. 12 miesięcy aby skorzystać z promocyjnych warunków.
  Lokatę bezkarną na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
  Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKARNA3,00%1.000 - 20.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Lokata WELCOME

  Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
  Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
  można zdeponować duże pieniądze i
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
  / 40 dni
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Deutsche Bank Polska Lokata POWITALNA

  Lokata POWITALNA Deutsche Bank Polska to wysokooprocentowana lokata promocyjna w walucie PLN na okres 12 miesięcy dedykowana dla nowych klientów banku, którzy nie posiadają podpisanej umowy ramowej z bankiem, albo podpiszą umowę o konto dbNET PREMIUM z kolejną osobą/osobami
  Możesz otworzyć maksymalnie 5 Lokat powitalnych nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia założenia Konta dbNET PREMIUM - lokatę uruchomisz wyłącznie z kontem dbNET PREMIUM
  Bez względu na to ile otworzysz lokat powitalnych w Deutsche Bank, łączne saldo wszystkich lokat powitalnych nie może przekraczać 100 000 zł.
  dla nowych klientów, limit lokat: 5
  Lokata POWITALNA3,00%20000 - 100.000 zł
  / 12 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
  nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  bez utraty odetek
  Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
  / 122 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

  Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
  Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
  utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
  Na czas trwania lokaty na 10% środków zostanie nałożona blokada, która zostanie zwolniona po zakończeniu lokaty. W przypadku zdjęcia blokady (jest to możliwe np. za pośrednictwem infolinii Lion's Bank) oprocentowanie lokaty zostanie obniżone do 0,5%. Nie ma możliwości ponownego założenia blokady na środki.
  Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
  / 6 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

  Lokata BEZKOMPROMISOWA, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt BGŻOptima. Lokata dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku, jeżeli zamkniesz konto, musisz poczekać min. 12 miesięcy aby skorzystać z promocyjnych warunków.
  Lokatę bezkompromisową na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
  Pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkompromisową - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania. Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKOMPROMISOWA2,50%1.000 - 100.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Bank Millennium Konto Millennium Profit

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty
  wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto Millennium Profit2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 92 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Konto LOKACYJNE

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.
  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 1.08.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,
  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto LOKACYJNE2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Lokata dla nowego klienta

  Lokata dla Nowego Klienta Alior Bank - to oferta wyłącznie dla nowych klientów banku
  Kogo bank rozumie jako nowego klienta:
  Do zawarcia lokaty uprawnieni są nowi klienci tj. klient, którzy na dzień otwarcia rachunku lokaty nie posiada założonej w Banku Kartoteki Klienta.
  dla nowych klientów
  Lokata dla nowego klienta2,50%1.000 - 200.000 zł
  / 186 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł
  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.07.2017 r.).
  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  limit lokat: 1
  Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Lokata WELCOME Online

  Lokata WELCOME ONLINE Lion's Bank, to lokata dostępna dla nowych klientów bankowości elektronicznej Lion's Bank. Podobnie, jak dla lokaty WELCOME, tak również dla tej lokaty oprocentowanie można zaliczyć do jednego z wyższych na rynku.
  Nie jest to również typowy wabik, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME Online w Lion's Bank:
  można zdeponować duże pieniądze na niekrótki przecież okres 3-miesięcy.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata WELCOME Online2,25%100.000 - 350.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE

  Konto LION'S EXCELLENCE Lion's Bank, to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, bez ograniczeń na kwotę deponowanych środków!
  Oszczędzanie możesz rozpocząć już od niedużych kwot, gdyż bank nie wyznaczył minimalnej kwoty, jaką musisz utrzymywać na rachunku. Co ciekawe nie ograniczył też kwoty maksymalnej, jaką możesz zdeponować na rachunku, dlatego może to być interesująca oferta dla bardziej zamożnych klientów (patrz poniżej).
  Oprocentowanie LION'S EXCELLENCE podzielone jest na dwa progi oprocentowania konta, pierwszy z nich obejmuje wszystkich klientów banku bez wyjątku, drugi wymaga pewnych aktywności:
  bez utraty odetek
  Konto LION’S EXCELLENCE2,15%12.000 - bez limitu zł
  / 100 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Toyota Bank Plan Depozytowy 160 dni

  Plan Depozytowy Toyota Bank, to oferta z którą możesz zarabiać przez 160 dni - wygodne oszczędzanie bez wychodzenia z domu, zakładaj lokaty w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, dzięki systemowi bankowości elektronicznej z oprocentowaniem aż 2,25% w skali roku!
  możesz założyć nawet 10 planów depozytowych
  dla nowych i obecnych klientów banku
  limit lokat: 10
  Plan Depozytowy 160 dni2,00%3.000 - 130.000 zł
  / 160 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Toyota Bank Plan DEPOZYTOWY

  Plan Depozytowy Toyota Bank, to oferta z którą możesz zarabiać w różnych okresach - wygodne oszczędzanie bez wychodzenia z domu, zakładaj lokaty w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, dzięki systemowi bankowości elektronicznej
  W tym zestawieniu prezentujemy depozyt 130 dni z oprocentowaniem aż 1,75%, odsyłamy również do wpisu Plan Depozytowy 160 dni, z planem depozytowym masz możliwość oszczędzania na:
  160 dni z oprocentowaniem 2,00% - możliwość uruchomienia do 10 lokat, kwota jednej lokaty od 3 000 zł do 13 000 zł - Plan Depozytowy 160 dni oferta specjalna
  limit lokat: 10
  Plan DEPOZYTOWY2,00%3.000 - 130.000 zł
  / 160 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Santander Lokata na 12 miesięcy

  Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 01.08.2017
  Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 1,90% na 12 miesięcy ale uwaga
  wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
  Wspomnieliśmy, że masz możliwość negocjowania depozytu. Musisz mieć też świadomość tego, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant banku będzie namawiać Cię do skorzystania z innych produktów bankowych (np. lokat strukturalnych niekoniecznie bardziej korzystnych). Oczywiście zrobisz co uznasz za stosowne, my radzimy trwać w postanowieniu, że chcesz uruchoić właśnie lokatę stabilną na 12 miesięcy
  Lokata na 12 miesięcy1,90%5.000 - bez limitu zł
  / 12 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.
  e-Lokata dostępna już od 500 zł
  Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:
  1 miesiąc: 0,70%
  e-Lokata PROGRESYWNA1,70%500 - bez limitu zł
  / 12 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA

  e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania
  lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł
  lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:
  1,55% na 3 miesiące
  e-Lokata TRADYCYJNA1,65%500 - bez limitu zł
  / 6 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  ING Bank Śląski Inwestycyjna lokata terminowa 3,36%

  3,36%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  ING Bank Śląski

  ING Bank Śląski Konto Direct

   

  Inwestycyjna Lokata Terminowa ING Bank Śląski to nowoczesna forma oszczędzania pieniędzy, która gwarantuje ochronę kapitału i daje szansę na zyski wyższe niż odsetki z tradycyjnych lokat, zapisy na lokatę inwestycyjną prowadzone są w kilkutygodniowych edycjach, sprawdź stronę www banku

  Uwaga Inwestycyjna Lokata Terminowa ING Bank Śląski nie jest standardową lokatą bankową, wycofanie środków przed zakończeniem wiąże się z utratą części środków - patrz dalej.

  Cechy lokaty inwestycyjnej ING Bank Śląski (ze strony www):

  • 100% ochrona kapitału
  • Zyski wyższe niż z tradycyjnych lokat
  • Co kilka tygodni nowa edycja lokaty
  • Dostępna w systemie bankowości internetowej

  Uwaga! W zestawieniu podajemy przykładowe kwoty lokaty, szczegółowe określone zostaną zgodnie z Twoją Umową rachunku Inwestycyjnej Lokaty Terminowej, a 3,36% jest maksymalnym zyskiem z lokaty po terminie zapadalności

  Inwestycyjna Lokata Terminowa dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego lub Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim:

  • jeżeli jesteś już klientem ING, zaloguj się do systemu bankowości internetowej
  • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING, załóż konto osobiste z premią - patrz też banner

  Zapisy na bieżącą edycję inwestycyjnej lokaty terminowej trwają do 17.07.2017 r.

  Jak liczony jest zysk z lokaty (źródło ING):

  • Zysk zależy od notowań kursu euro wyrażonego w złotych (EURPLN) sprawdzanego w 12 pomiarach.
  • Jeśli w dniu pomiaru kurs nie wykracza poza ustalony przedział wahań, Twój zysk rośnie.
  • Jeśli kurs jest w ustalonym przedziale, naliczamy zysk 0,28%.
  • Górną granicę przedziału ustalamy w dniu startu lokaty (może wynieść od 8 do 12 groszy).

  Zielony punkt - kurs w wymaganym przedziale. Pomiar liczy się do zysku.
  Czerwony punkt - kurs poza wymaganym przedziałem. Pomiar nie liczy się do zysku.

  Co dzieje się z Twoimi pieniędzmi:

  • od momentu wpłaty do dnia rozpoczęcia lokaty, pieniądze które inwestujesz będą oprocentowane 0,7% w skali roku, pomniejszone o kwotę podatku od zysków kapitałowych
  • lokata trwa od 19 lipca 2017 r. do 19 lipca 2018 roku, w tym okresie ING dokonuje pomiarów kursu euro i nalicza zysk
  • w dniu zakończenia lokaty, otrzymasz zainwestowane pieniądze wraz z potencjalnym zyskiem

  Warunki rezygnacji

  Oczywiście w każdej chwili możesz wypłacić zainwestowane pieniądze, składajac w oddziale ING Banku Śląskiego odpowiednią dyspozycję, ale w lokacie nie ma częściowych wypłat. Lokata zostanie zerwana w dniu złożenia dyspozycji, a pieniądze zostaną zwrócone na Twój rachunek.

  Jeśli więc zdecydujesz się na zerwanie lokaty, to ING zwróci Ci:

  • do 31.01.2018 r. - 98,2% zainwestowanych pieniędzy
  • od 01.02.2018 r. - 99,1% zainwestowanych pieniędzy
  • 19.07.2018 r. - tj. w dniu zakończenia lokaty - 100% zainwestowanych pieniędzy + wypracowany zysk pomniejszony o podatek od dochodów kapitałowych.

   

  Chcesz potencjalnie zarobić więcej i jednocześnie masz świadomość związanego z tym ryzyka? - zapoznaj się z Inwestycyjną Lokatą Terminową ING Bank Śląski, dodatkowe informacje na stronach ING.

  A jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING, załóż konto osobiste z premią patrz też banner i zyskaj dodatkowe środki z inwestycji:

   

  >> ING Bank Śląski, tutaj otworzysz ING konto z premią <<

   

  Lokaty ING Bank Śląski Inwestycyjna lokata terminowa, ranking lokat ING Bank Śląski, oprocentowanie lokat ING Bank Śląski Inwestycyjna lokata terminowa i inne lokaty ING Bank Śląski

   

  BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5 2,84%

  2,84%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  60 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EKOlokata 5 na 5 BOŚ Bank - zyskaj nawet 5% w ostatnim roku oszczędzania

  Jest to lokata progresywna, nawet jeżeli zerwiesz lokatę po upływie pierwszego roku od dnia otwarcia lokaty, kwota Twojej lokaty będzie oprocentowana za pełne lata jej utrzymania, wg stawek oprocentowania określonych dla każdego pełnego roku trwania lokaty, jednak jeżeli zerwiesz lokatę przed upływem pierwszego roku od dnia jej otwarcia, stracisz prawo do uzyskania odsetek

  Stałe progresywne oprocentowanie EKOLokaty 5 na 5 BOŚ Bank (w zestawieniu podajemy oprocentowanie średnie):

  • 1 rok - 1,50 %
  • 2 rok - 1,70 %
  • 3 rok - 2,00 %
  • 4 rok - 4,00 %
  • 5 rok - 5,00 %

  Odsetki w ramach EKOlokaty 5 na 5 BOŚ Bank są naliczane odrębnie za każdy pełny rok utrzymywania lokaty, wg stopy procentowej obowiązującej dla danego roku.

  EKOLokata 5 na 5 jest lokatą nieodnawialną, którą uruchomisz:

  • ekologicznie - elektronicznie czyli przez Internet - przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek on-line - zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut 
  • otwórz lokatę za pośrednictwem usługi BOŚBank24 - jeśli jesteś już klientem BOŚ Bank
  • w najbliższym oddziale BOŚ Banku

  Lokaty BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5 i inne lokaty BOŚ Bank

   

  Toyota Bank Lokata DEPOZYT PLUS 2,75%

  2,75%
  oproc.
  13 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Toyota Bank lokata 160 dni 2,5% do 100 tys. zł

   

  Depozyt Plus Toyota Bank to elastyczne sposoby na lokowanie pieniędzy, a obsługa lokaty w 100% przez internet

  Oprocentowanie stałe z kapitalizacją na koniec okresu umowy, w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank wypłaca 0,1% należnych odsetek

  Z lokatą Depozyt Plus możesz zyskać oprocentowanie, które zależne jest od okresu, na jaki lokujesz środki:

  Okres (w miesiącach) 1 3 6 12 24 36
  od 5 000 zł 0,5% 1,65% 1,80% 2,30% 2,60% 2,75%

  w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej

  W ramach Depozyt Plus Toyota Bank istnieją następujące opcje rozliczenia:

  • odnowienie;
  • odsetki na konto w Toyota Bank Polska S.A.;
  • zerwanie.

  Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto w Toyota Bank przez cały okres trwania lokaty rachunek musi być aktywny, zobacz też ofertę Plan Depozytowy:

  Lokaty Toyota Bank Lokata DEPOZYT PLUS, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank Lokata DEPOZYT PLUS i inne lokaty Toyota Bank

   

  Lion’s Bank Lokata MIRACLE PLUS 2,70%

  2,70%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  60 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokata MIRACLE PLUS w Lion's Bank, to oferta dla bardziej zamożnych osób, dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lion's Bank, lokata dostępna w oddziałach banku oraz online po zalogowaniu do systemu banku.

  W naszym zestawieniu zestawieniu podano lokatę najwyżej oprocentowaną, lokata MIRACLE PLUS dostępna też w wariantach:

  • 1 miesiąc 1,55%
  • 2 miesiące 1,60%
  • 3 miesiące 1,70%
  • 4 miesiące 1,70%
  • 5 miesięcy 1,85%
  • 6 miesięcy 1,85%
  • 9 miesięcy 1,85%
  • 10 miesięcy 1,85%
  • 12 miesięcy 2,05%
  • 14 miesięcy 2,05%
  • 18 miesięcy 2,05%
  • 24 miesiące 2,35%
  • 36 miesięcy 2,50%
  • 60 miesięcy 2,70% - lokata z naszego zestawienia

   

  Dodatkowe warunki konieczne do skorzystania z oferty MIRACLE PLUS:

  • Możliwość otwarcia Lokaty MIRACLE PLUS pod warunkiem prowadzenia przez Bank Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w złotych polskich na rzecz Posiadacza Rachunku.
  • Przelew zasilający Rachunek Lokaty musi zostać dokonany z Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w złotych polskich, prowadzonego przez Bank na rzecz Posiadacza Rachunku.
  • W momencie składania Wniosku, Posiadacz Rachunku powinien zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym w złotych polskich prowadzonym przez Bank na jego rzecz, środki co najmniej w wysokości wskazanej we Wniosku o założenie Lokaty MIRACLE PLUS

  Wniosek o lokatę MIRACLE PLUS ważny jest w dniu złożenia, a jeśli jesteś nowym klientem Lion's Bank, to zapoznaj się też z Lokatą WELCOME oraz Lokatą WELCOME Online - to oferty dedytykowane tylko dla nowych klinetów banku.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata MIRACLE PLUS, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata MIRACLE PLUS i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Toyota Bank Lokata STANDARDOWA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  2 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Toyota Bank lokata 160 dni 2,25% do 100 tys. zł

   

  Lokata STANDARDOWA Toyota Bank to stały poziom zysku z elastycznym okresem oszczędzania pieniędzy

  Lokatę uruchomisz od 1 do 36 miesięcy, a oprocentowanie zależne jest od okresu i na dzień publikacji wpisu nie zależy od kwoty ulokowanych środków

  Oprocentowanie stałe obowiązuje od 20.04.2017 r. z kapitalizacją odsetek na koniec okresu lokaty.

  W przypadku zerwania lokaty przed terminem Toyota Bank wypłaci 0,1% należnych odsetek

  Lokatę standardową Toyota Bank uruchomisz już od 2 000 zł, oprocentowanie depozytu prezentujemy poniżej:

  • 0,50% - 1 miesiąc
  • 1,50% - 3 miesiące
  • 1,70% - 6 miesięcy
  • 1,95% - 9 miesięcy
  • 1,95% - 12 miesięcy
  • 2,55% - 24 miesiące
  • 2,70% - 36 miesięcy - to ta lokata

  Rozważ też ofertę Depozyt PLUS:

  Lokaty Toyota Bank Lokata STANDARDOWA, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank Lokata STANDARDOWA i inne lokaty Toyota Bank

   

  Lion’s Bank Lokata MIRACLE 2,65%

  2,65%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  60 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokata MIRACLE w Lion's Bank, to oferta dla bardziej zamożnych osób, dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lion's Bank, lokata dostępna w oddziałach banku oraz online po zalogowaniu do systemu banku, również bez konta.

  W naszym zestawieniu zestawieniu podano lokatę najwyżej oprocentowaną, lokata MIRACLE dostępna też w wariantach:

  • 1 miesiąc 1,35%
  • 2 miesiące 1,40%
  • 3, 4, 5 miesięcy 1,50%
  • 6, 8, 9 miesięcy 1,65%
  • 10 miesięcy 1,70%
  • 12, 14 miesięcy 1,85%
  • 18 miesięcy z oprocentowaniem 1,90%
  • 24 miesiące 2,40%
  • 36 miesięcy - oprocentowanie 2,60%
  • 60 miesięcy 2,65% - to ta lokata

  Lokata MIRACLE Lion's Bank ma charakter odnawialny. Po upływie umowy lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz ze skapitalizowanymi odsetkami na kolejny okres umowny wynoszący odpowiednio 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14 , 24 albo 36 miesięcy, na warunkach przewidzianych dla Lokaty BON APPETIT o okresie umownym wynoszącym odpowiednio:

  • 1 miesiąc dla Lokaty zakładanej na 1 miesiąc
  • 3 miesiące dla Lokaty zakładanej na 2, 3, 4, 5 miesięcy
  • 6 miesięcy, dla Lokaty zakładanej na 6, 8 i 9 miesięcy
  • 10 miesięcy dla Lokaty zakładanej na 10 miesięcy
  • 12 miesięcy dla Lokaty zakładanej na 12, 14, 24, 36 i 60 miesięcy

  Oczywiście jako posiadacz lokaty możesz w dowolnym momencie trwania umowy:

  • zmienić lokatę na nieodnawialną/odnawialną

  Wniosek o lokatę MIRACLE ważny jest 5 dni, a jeśli jesteś nowym klientem Lion's Bank, to zapoznaj się też z Lokatą WELCOME oraz Lokatą WELCOME Online - to oferty dedytykowane tylko dla nowych klinetów banku.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata MIRACLE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank, lokata bez konta Lokata MIRACLE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Eurobank Lokata TERMINOWA 2,65%

  2,65%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  48 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Lokata terminowa w Eurobank, to szeroki wybór okresów lokaty terminowej – od 1 do nawet 48 miesięcy, z atrakcyjnym oprocentowaniem lokat nawet do 2,65% w skali roku, a dodatkowo będąc posiadaczem lokaty, jesteś zwolniony z opłaty za prowadzenie konta osobistego w pakiecie Standard

  Lokatę możesz założyć już od kwoty 200 zł w placówkach, we wpłatomacie, przez telefon, przez Internet i w aplikacji mobilnej, dla kwot niższych niż 10.000 zł oprocentowanie jest niższe

   

  Możesz swobodnie zarządzać odsetkami, które:

  • albo automatycznie utworzą nową lokatę,
  • albo zostaną przelane na Twoje konto
  • albo utworzą nową lokatę, a odsetki zostaną przelane na Twoje konto 

  Wcześniejsza rezygnacja z lokaty 36 i 48 miesięcznej nie wiąże się ze stratą wszystkich wypracowanych odsetek, odsetki zostaną naliczone wg następującej skali:

  • 0,75% przy zerwaniu w pierwszym roku trwania lokaty (od 2 do 12 miesiąca)
  • 1,25% przy zerwaniu w drugim roku trwania lokaty (13 do 24 miesiąca)
  • 1,75% w przypadku zerwania w trzecim roku trwania lokaty (25 do 36 miesiąca)
  • 2% w przypadku zerwania w czwartym roku trwania lokaty (37 do 48 miesiąca) - dotyczy tylko lokaty 48-miesięcznej

   

  Oprocentowanie lokaty terminowej (sprawdź aktualne oprocentownanie oraz * na stronie banku):

  okres do 9 999,99 zł od 10 000 zł
    placówka w serwisie eurobank online lub telefon aplikacja mobilna* placówka w serwisie eurobank online lub telefon aplikacja mobilna*
  1 miesiąc 0,65% 0,75% 0,80% 0,75% 0,85% 0,90%
  2 miesiące 0,70% 0,80% 0,85% 0,80% 0,90% 0,95%
  3 miesiące 0,90% 1,00% 1,05% 1,00% 1,10% 1,15%
  6 miesięcy 1,05% 1,15% 1,20% 1,15% 1,25% 1,30%
  9 miesięcy 1,15% 1,25% 1,30% 1,25% 1,35% 1,40%
  12 miesięcy 1,30% 1,40% 1,45% 1,40% 1,50% 1,55%
  18 miesięcy 1,45% 1,55% 1,60% 1,55% 1,65% 1,70%
  24 miesiące 1,75% 1,85% 1,90% 1,85%  1,95%  2,00%
  36 miesięcy 2,40% 2,50% 2,50% 2,50% 2,60% 2,60%
  48 miesięcy 2,45% 2,55% 2,55% 2,55% 2,65% 2,65%


  Lokata TERMINOWA w Eurobank - jak otworzyć przez internet:

  • zaloguj się do bankowości internetowej
  • skorzystaj z kalkulatora, który ułatwi Ci wybór najkorzystniejszej oferty
  • wprowadź kwotę i wybierz okres na jaki chcesz ulokować środki
  • zatwierdź wybór i… gotowe!

  Lokata TERMINOWA w Eurobank - uruchamianie lokaty w placówce

  • z dokumentem tożsamości udaj się do placówki
  • doradca przedstawi Ci ofertę banku
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut
  • jeśli nie jesteś klientem banku, to zostanie dla Ciebie otwarte konto

  Lokata TERMINOWA w Eurobank - uruchamianie lokaty przez telefon

  • jeśli jesteś już klientem banku, to zadzwoń pod numer 19 000 doradca przedstawi Ci ofertę
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Lokata TERMINOWA, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Lokata TERMINOWA i inne lokaty Eurobank

   

  Bank Pocztowy Lokata MAXI 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MAXI Bank Pocztowy to najdłuższa lokata z najwyższym oprocentowaniem gwarantowanym od początku do końca lokaty, oszczędzaj dłużej - najkorzystniej, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MAXI zarabiasz na oprocentowaniu.

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MAXI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MAXI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek

  Do założenia lokaty MAXI w Banku Pocztowym wymagane jest konto, ale w ofercie dostępna jest również lokata MAXI bez konta, z nieco niższym oprocentowaniem.

  Oprocentowanie lokaty MAXI w Banku Pocztowym rośnie w kolejnych miesiącach (lokata progresywna), w zestawieniu podano przybliżone oprocentowanie średnie:

  • 1 - 3 miesiąc: 0,70%
  • 4 - 6 miesiąc: 1,00%
  • 7 - 9 miesiąc: 1,30%
  • 10 - 12 miesiąc: 1,60%
  • 13 - 15 miesiąc: 1,90%
  • 16 - 18 miesiąc: 2,20%
  • 19 - 21 miesiąc: 2,50%
  • 22 - 24 miesiąc: 2,80%
  • 25 - 27 miesiąc: 3,20%
  • 28 - 30 miesiąc: 3,60%
  • 31 - 33 miesiąc: 4,20%
  • 34 - 36 miesiąc: 5,00%

  Lokata MAXI z kontem dostępna dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MAXI, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata MAXI i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Santander Lokata Direct+ Doskonała 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Santander

  Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 1,90%

   

  Lokata Direct+ Doskonała Santander to oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla klientów, którym prolongują się Lokaty Zysk+ Doskonałe

  Jeżeli jesteś klientem Santander i posiadasz taką właśnie lokatę, to możesz rozważyć przedłużenie lokaty na kolejny okres:

  Okres lokaty Oprocentowanie nominalne
  3 mies. 0.60%
  4 mies. 0.65%
  5 mies. 0.85%
  6 mies. 1.25%
  9 mies. 1.35%
  12 mies. 1.50%
  15 mies. 1.60%
  18 mies. 1.75%
  24 mies. 1.90%
  36 mies. 2.50% - to ta lokata

   

  W każdym przypadku minimalna kwota lokaty Direct+ Doskonała to 1000 zł.

  Pamiętaj też, że zawsze obowiązuje oprocentowanie z dnia, w którym nastąpi przedłużenie lokaty - sprawdź aktualną ofertę banku Santander

  Lokaty Santander Lokata Direct+ Doskonała, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander Lokata Direct+ Doskonała i inne lokaty Santander

   

  Santander Lokata Direct+ 2,50%

  2,50%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Santander

  Santander - TurboKARTA 3% zwrotu na stacjach paliw

   

  Lokata Direct+ w Santander to oferta szczególnie dla tych, którzy chcą oszczędzać długoterminowo

  Kapitalizacja odsetek na koniec okresu umowy, a oprocentowanie nominalne rachunków lokat terminowych Direct+ zerwanych przed terminem wynosi 0% w stosunku rocznym

  Oprocentowanie lokaty Direct+ zależne jest od kwoty i okresu na jaki lokujesz środki i wynosi: od 0,25% dla lokaty 1-miesięcznej, do nawet 2,5% dla lokaty na 36 miesięcy,w naszym zestawieniu prezentujemy parametry lokaty oprocentowanej najwyżej:

  Okres lokaty 5000.00- 9999.99 PLN 10000.00- 19999.99 PLN 20000.00- 59999.99 PLN 60000.00 PLN i więcej
  1 mies. - - 0.25% 0.35%
  2 mies. 0.35% 0.40% 0.40% 0.45%
  3 mies. 0.60% 0.65% 0.65% 0.70%
  4 mies. 0.65% 0.70% 0.70% 0.75%
  5 mies. 0.85% 0.90% 0.90% 0.95%
  6 mies. 1.25% 1.30% 1.30% 1.30%
  7 mies. 1.35% 1.40% 1.40% 1.40%
  8 mies. 1.35% 1.40% 1.40% 1.40%
  9 mies. 1.35% 1.40% 1.40% 1.40%
  10 mies. 1.35% 1.40% 1.40% 1.40%
  11 mies. 1.35% 1.40% 1.40% 1.40%
  12 mies. 1.60% 1.60% 1.60% 1.60%
  15 mies. 1.60% 1.60% 1.60% 1.60%
  18 mies. 1.75% 1.75% 1.75% 1.75%
  24 mies. 1.90% 1.90% 1.90% 1.90%
  36 mies. 2.50% 2.50% 2.50% 2.50%

   

  Istnieje również możliwość uruchomienia lokaty Direct+ bez konta - udaj się do oddziału lub zadzwoń na infolinie Santander. Zapoznaj się również z ofertą Lokata Stabilna Santander.

  Lokaty Santander Lokata Direct+, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander, lokata bez konta Lokata Direct+ i inne lokaty Santander

   

  Bank Pocztowy Lokata Rynek+ 30M 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  30 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata Rynek+ 30M Bank Pocztowy to lokata o zmiennym oprocentowaniu, jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnych lokat, sprawdź ofertę lokaty opartej o wartość stawki WIBID, której oprocentowanie dostosowuje się do sytuacji rynkowej

  Jeśli masz konto w Banku Pocztowym, lokatę możesz założyć w Pocztowy24, jeśli nie masz jeszcze konta, zadzwoń na Infolinię lub odwiedź najbliższą placówkę Banku Pocztowego

  Lokata Rynek+ 30M parametry:

  • lokata o zmiennym oprocentowaniu
  • okres trwania wynosi 30 miesięcy
  • minimalna kwota lokaty to 500 zł
  • odsetki wypłacane są na koniec okresu lokaty
  • w przypadku zerwania lokaty przed terminem umownym odsetki nie będą naliczone

  Parametry lokaty Rynek+ 30M Bank Pocztowy:

  • oprocentowanie lokaty jest zmienne, zależy od 3-miesięcznej stawki WIBID (międzybankowej stopy procentowej)
  • WIBID ustalany jest codziennie, a gdy jest wyższy, rośnie Twój zysk na lokacie
  • wysokość oprocentowania jest powiększona o stałą marżę 1,00 p.p.
  • Twój kapitał na lokacie chroni Bankowy Fundusz Gwarancyjny
  • ostateczny zysk na lokacie poznasz na zakończenie lokaty

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata Rynek+ 30M, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata Rynek+ 30M i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Volkswagen Bank Lokata Max Biznes 2,40%

  2,40%
  oproc.
  1000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Volkswagen Bank

  Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

   

  Lokata Max Biznes Volkswagen Bank to wysoko oprocentowany produkt inwestycyjny dedykowany dla przedsiębiorców

  Parametry lokaty Max Biznes:

  • Lokata Max Biznes to wysoko oprocentowana lokata terminowa na okres od 1 roku do 10 lat. Okres oszczędzania możesz określić indywidualnie.
  • Wypłata odsetek następuje po upływie 3-miesięcznego okresu lokaty. W przypadku automatycznego przedłużenia lokaty masz możliwość wyboru wypłaty odsetek na konto lub dalszej ich kapitalizacji (dopisania do lokaty i przedłużenia jej w kwocie powiększonej o naliczone odsetki).
  • Istnieje możliwość automatycznego odnawiania lokaty na kolejne okresy.
  • Lokata Max Biznes przeznaczona jest dla posiadaczy Plus Konta Biznes, tj. osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek z o.o., cywilnych, jawnych, komandytowych, partnerskich, przedstawicieli wolnych zawodów oraz podmiotów non-profit, które chcą ulokować swoje pieniądze w pewny i bezpieczny sposób.

  Minimalna kwota lokaty już od 1000 zł, maksymalna kwota - ograniczeń, minimalny okres lokaty: 1 rok maksymalny okres lokaty: do 10 lat, oprocentowanie stałe.

  Lokaty Volkswagen Bank Lokata Max Biznes, ranking lokat Volkswagen Bank, oprocentowanie lokat Volkswagen Bank Lokata Max Biznes i inne lokaty Volkswagen Bank

   

  Bank Pocztowy Lokata MAXI bez konta 2,30%

  2,30%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MAXI Bank Pocztowy to najdłuższa lokata z najwyższym oprocentowaniem gwarantowanym od początku do końca lokaty, oszczędzaj dłużej - najkorzystniej, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MAXI zarabiasz na oprocentowaniu.

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MAXI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MAXI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek:

  • lokatę uruchomisz przez internet, lokata bez konta
  • możliwość administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego
  • w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, odsetki wypłacane są za pełne miesiące utrzymania lokaty

  Do założenia lokaty MAXI w Banku Pocztowym nie jest wymagane konto, ale w ofercie dostępna jest również lokata MAXI z kontem i wyższym oprocentowaniem. Do uruchomienia lokaty MAXI potrzebne będą:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • 1 - 3 miesiąc: 0,50%
  • 4 -6 miesiąc: 0,80%
  • 7 - 9 miesiąc: 1,10%
  • 10 - 12 miesiąc: 1,40%
  • 13 - 15 miesiąc: 1,70%
  • 16 - 18 miesiąc: 2,00%
  • 19 - 21 miesiąc: 2,30%
  • 22 - 24 miesiąc: 2,60%
  • 25 - 27 miesiąc: 3,00%
  • 28 - 30 miesiąc: 3,40%
  • 31 - 33 miesiąc: 4,00%
  • 34 - 36 miesiąc: 4,80%

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MAXI bez konta, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy, lokata bez konta Lokata MAXI bez konta i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Santander Lokata Direct+ Wzrost 2,30%

  2,30%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Santander

  Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 1,90%

   

  Lokata Direct+ Wzrost Santander to oferta dla osób, które chcą ulokować środki w banku Santander na co najmniej rok

  Kapitalizacja odsetek dla Lokaty Direct+ Wzrost następuje na koniec okresu umowy, a oprocentowanie nominalne rachunków lokat terminowych Direct+ Wzrost zerwanych przed terminem wynosi 0% w stosunku rocznym

  Oprocentowanie lokaty Direct+ Wzrost zależne jest od od okresu, na jaki zdeponujesz środki w Santander (w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej) i wynosi:

  • 1,90% dla lokaty 12 miesięcznej
  • 2,30% dla lokaty na 24 miesiące - to ta lokata

  Możesz wnioskować o lokatę korzystając z linka poniżej. Pamiętaj aby negocjować indywidualnie (szczególnie przy wyższych kwotach depozytu) oprocentowanie lokaty - powodzenia.

  Lokaty Santander Lokata Direct+ Wzrost, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander Lokata Direct+ Wzrost i inne lokaty Santander

   

  Alior Bank Lokata 9-miesięczna 2,25%

  2,25%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Alior Bank


  Lokata 9-miesięczna Alior Bank - do zawarcia lokaty 9-miesięcnzej uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na 1 sierpnia 2017r.

  Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem z 1 sierpnia 2017 r. - w naszym zestawieniu przyjęliśmy bez ograniczeń

  Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce Alior Banku. Jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie zTaryfą Opłat i Prowizji) lub w gotówce

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   

  Lokaty Alior Bank Lokata 9-miesięczna, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata 9-miesięczna i inne lokaty Alior Bank

   

  BOŚ Bank EkoLokata NA LATA z bonusem 2,25%

  2,25%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EKOLokata NA LATA z bonusem BOŚ Bank to długoterminowa lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,25%:

  • oprocentowanie podstawowe to1,75%,
  • dodatkowym bonus 0,5%

  Dodatkowo od BOŚ Bank otrzymasz bonus w wysokości 0,50% kwoty lokaty jeśli spełnisz łącznie poniższe warunki:

  • posiadasz ROR lub założysz razem z lokatą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BOŚ Banku
  • zapewnisz wpływ (comiesięczny) na ROR z tytułu wynagrodzenia (praca, emerytura, renta, stypendium) w kwocie min. 1000 zł
  • rozliczysz transakcje bezgotówkowe kartą debetową w kwocie m.in. 300 zł miesięcznie
  • wyrazisz zgodę marketingową i podasz numeru telefonu

  Po upływie terminu lokaty, lokata odnowi się na ten sam okres na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia.

  Bank  umożliwia otwarcie Lokaty w Oddziałach BOŚ Banku, za  pośrednictwem strony internetowej Banku pod adresem www.bosbank.pl, za pośrednictwem Usługi TeleBOŚ, za pośrednictwem Call Center oraz za pośrednictwem Usługi BOŚBank24 Twoje e-Konto z parametrami:

  • oprocentownianie podstawowe 1,75% w skali roku
  • możliwości uzyskania bonusu w wysokości 0,50% kwoty lokaty
  • razem 2,25%

  Po szczegóły odsyłamy do wpisu BOŚ Bank EKOLokata na lata

  Lokaty BOŚ Bank EkoLokata NA LATA z bonusem, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EkoLokata NA LATA z bonusem i inne lokaty BOŚ Bank

   

  Getin Bank Lokata RENTIERSKA 2,20%

  2,20%
  oproc.
  150 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata RENTIERSKA Getin Bank to lokata na 2 lub 3 lata, z oprocentowaniem 2,10% lub 2,20% w skali roku, z comiesięczną wypłatą odsetek i minimalną kwotą lokaty już od 150.000 zł

  e-Lokata Rentierska dostępna wyłącznie dla Oferty Bankowości Osobistej Noble i Oferty Noble Private Banking

  Odsetki od lokaty wypłacane są co miesięcznie

  Likwidacja lokaty w ciągu 12 miesięcy od jej założenia lub odnowienia skutkuje obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,00%, a likwidacja w terminie późniejszym - obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,25%. Wówczas kwota wypłaty zostaje pomniejszona o odsetki wypłacone co miesiąc w danym okresie umownym, w którym następuje likwidacja lokaty

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z wyższym oprocentowaniem

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata RENTIERSKA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Lokata RENTIERSKA i inne lokaty Getin Bank

   

  Idea Bank Konto ZYSKOWNE 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  1 dzień
  okres
  Idea Bank
   Idea Bank konto Idealne, konto za darmo

    

  • konto ZYSKOWNE to konto oszczędnościowe
  • podano maksymalne, dostępne oprocentowanie
  • standardowe oprocentowanie wynosi dla kwot:
   • do 10 000 zł - 1,25%
   • powyżej 10 000 zł do 50 000 zł - 1,00%
   • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł - 1,10%
   • powyżej 100 000 zł – 1,20%
  • oprocentowanie może być podwyższone w przypadku spełnienia w danym miesiącu na rachunku rozliczeniowym dwóch warunków:
   • dokonania w danym miesiącu kartą wydaną do rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 100 zł
   • dokonania wpływu na rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu (w tym wpłaty we wpłatomacie) na łączną kwotę nie niższą niż 1 000 zł
  • podwyższone oprocentowanie Konta ZYSKOWNEGO BIZNES dla kwot:
   • do 10 000 zł - 2,20%
   • powyżej 10 000 zł do 50 000 zł - 1,50%
   • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł – 1,65%
   • powyżej 100 000 zł – 1,85%
  • 1 dzień oraz kwoty podano przykładowo
  • możesz otworzyć nawet trzy KONTA ZYSKOWNE
  • konto ZYSKOWNE zasilisz z konta IDEALNEGO, patrz poniżej:

    

   >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

    

   

  Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE 2,15%

  2,15%
  oproc.
  12 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  100 dni
  okres
  Lion’s Bank


  Konto LION'S EXCELLENCE Lion's Bank, to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, bez ograniczeń na kwotę deponowanych środków!

  Oszczędzanie możesz rozpocząć już od niedużych kwot, gdyż bank nie wyznaczył minimalnej kwoty, jaką musisz utrzymywać na rachunku. Co ciekawe nie ograniczył też kwoty maksymalnej, jaką możesz zdeponować na rachunku, dlatego może to być interesująca oferta dla bardziej zamożnych klientów (patrz poniżej).

  Oprocentowanie LION'S EXCELLENCE podzielone jest na dwa progi oprocentowania konta, pierwszy z nich obejmuje wszystkich klientów banku bez wyjątku, drugi wymaga pewnych aktywności:

  • 1,5% dla kwoty od 1 zł - bez warunków
  • 2,15% - wpływ i obrót kartą - warunkowo, patrz poniżej

  Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie na rachunku Lion's Excellence należy zapewnić:

  • wpływ na ROR na łączną kwotę min. 12 000 zł/miesiąc (może to być przelew lub wpłata we wpłatomacie) lub
  • transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub kredytową na łączną kwotę min. 3 000 zł/miesiąc

  (obowiązuje w wypadku dokonania operacji w poprzednim miesiącu kalendarzowym), a w zamian otrzymujesz:

  • wysokooprocentowanie konto z kapitalizacją miesięczną (na koniec miesiąca) oraz
  • swobodny dostęp do oszczędności - wpłaty i wypłaty bez utraty odsetek
  • 100 dni podaliśmy przykładowo - środki na koncie Lion's Excellence możesz lokować na dowolny okres

  Czy warunki uprawniające do podwyższonego oprocentowania na Lion's Excellence są wygórowane? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie, choć zwracamy uwagę na to, że 1,5% otrzymujesz bez żadnych warunków. A jeśli możesz zapewnić wpływ na konto i pozwolić sobie na wydanie wymaganej kwoty, to otrzymujesz:

  • bardzo dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe 2,15% - oprocentowanie jak na lokacie
  • konto oszczędnościowe bez górnego limitu deponowanych środków - konto możesz zasilać w dowolnym momencie
  • otwórz konto LION'S EXCELLENCE

  A co stanie się jeśli nie spełnisz warunku na wpływ min. 12.000 zł lub obrót kartą 3000 zł? Nic się nie stanie, po prostu w danym miesiącu oprocentowanie rachunku spadnie do wartości podstawowej, czyli 1,5%, żadnych dodatkowych konsekwencji.

  LION'S EXCELLENCE - podsumowanie:

  Konto Lion's Excellence to bardzo dobra oferta. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć jest lokatę z takim oprocentowaniem, z reguły są to oferty promocyjne z ograniczeniami czasowymi/kwotowymi. W przypadku tego konta:

  • masz swobodny dostęp do gotówki, którą możesz wypłacić w dowolnym momencie bez utraty odsetek (aby wypłacić środki z lokaty musisz ją zerwać często tracąc odsetki)
  • możesz również zasilać konto zasilić dodatkowymi środkami, kiedy uznasz to za stosowne
  • 2,15% bez limitu kwot - jeżeli wykażesz się aktywnością (patrz powyżej)

  Dodatkowo

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu (5 za kolejne) - ale
  • możesz posiadać nawet pięć rachunków, więc w prosty sposób unikniesz tej opłaty
  • otwórz konto LION'S EXCELLENCE


  Lokaty Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca 2,05%

  2,05%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  9 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EKOLokata WYSOKO procentująca BOŚ Bank z atrakcyjnym oprocentowaniem nawet 2,05%

  Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od posiadania karty i wynosi:

  • 2,05 % jeśli posiadasz ROR z aktywną kartą debetową - to ta lokata
  • 1,60 % dla pozostałych otwierających

  Lokata bez górnego limitu, którą uruchomisz już od 1000 zł przez internet, BOŚBank24 lub w najbliższym oddziale banku

  Po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 9-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz 
  z odsetkami na wskazany rachunek przez Ciebie

  Lokaty BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca i inne lokaty BOŚ Bank

   

  BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca 2,05%

  2,05%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EkoLokata SUPERprocentująca BOŚ Bank, to atrakcyjne oprocentowanie dla klientów posiadających kartę debetową w banku

  Możesz założyć więcej niż jedną taką lokatę, przy czym do jej uruchomienia wymagane jest konto w BOŚ Bank, a lokatę uruchomisz:

  • przez internet
  • za pomocą BOŚBank24
  • za pośrednictem usługi TeleBOŚ
  • za pośrednictwem Call Center BOŚ Bank
  • w najbliższej placówce banku

  Oprocentowanie lokaty SUPERprocenującej uzależnione jest od tego, czy posiadasz kartę debetową i wynosi

  • 2,05 % dla Klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową - tę prezentujemy w zestawieniu
  • 1,60 % dla pozostałych otwierających

  Lokata SUPERprocentująca BOŚ Bank jest lokatą odnawialną, po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 6-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na rachunek wskazany rachunek.

  Lokaty BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca i inne lokaty BOŚ Bank

   

  Plus Bank Lokata PLUSBANK24 2,05%

  2,05%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata PLUSBANK24 Plus Bank to lokata zakładana przez bankowość internetową lub aplikację mobilną banku, wygodny produkt dla wymagających. Idealny dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i szybką dostępność

  Zaletą Lokat zakładanych przez plusbank24 jest także niska minimalna kwota wpłaty oraz wysokie oprocentowanie, niezależne od wysokości ulokowanych środków (dodatkowo podwyższone dla wybranych lokat zakładanych przez Aplikację Mobilną)

  Korzyści lokaty zakładanej przez PLUSBANK24 lub aplikację mobilną:

  • Wysokie oprocentowanie lokat
  • Podwyższone oprocentowanie dla lokat zakładanych w Aplikacji Mobilnej!
  • Założenie lokaty bez konieczności udania się do oddziału Plus Bank
  • Lokatę mobilną możesz założyć w dowolnym miejscu i czasie! Wystarczy odpowiednie urządzenie mobilne (smartfon/tablet) i dostęp do sieci Internet
  • Bieżące monitorowanie stanu swoich finansów
  • Dogodny termin lokowania - 7D, 14D oraz 1M, 3M, 6M, 10M, 12M, 24M i 36M
  • Aby założyć lokatę, wystarczy już 1 000 zł

  Oprocentowanie lokaty PLUSBANK24 w Plus Bank zależne od okresu deponowania środków i wynosi:

  • 7 dni: 1,20% 
  • 14 dni: 1,30%
  • 1 miesiąc: 1,40%
  • 3 miesiące: 1,60% (lokata z plusbank24) i 1,65% dla lokaty uruchamianej z aplikacji mobilnej
  • 6 miesięcy: 1,70%
  • 10 lub 12 miesięcy: 1,75%
  • 24 lub 36 miesięcy: 2,05% - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę 24 miesięczną

  Lokaty Plus Bank Lokata PLUSBANK24, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank Lokata PLUSBANK24 i inne lokaty Plus Bank

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia 2,00%

  2,00%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  48 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Plan Premia Deutsche Bank to oferta, z której skorzystasz w oddziale Deutsche Bank, przez system bankowości elektronicznej db easyNET lub telefonicznie przez usługę Teleserwis.

  Dodatkowo przez db easyNET możesz również dokonywać dopłat do lokaty oraz kontrolować saldo lokaty

  Lokata db Plan Premia to lokata oszczędnościowa na okres 4 lat z dodatkową premią od wypracowanych odsetek, która rośnie z każdym rokiem trwania lokaty. Premia po czwartym roku to aż 25% od odsetek! Premię otrzymujesz po każdym pełnym roku.

  Oprocentowanie lokaty db Plan Premia Deutsche Bank:

  Kwota depozytu Oprocentowanie
  100 - 1 999,99 PLN 1,50%
  2 000 - 4 999,99 PLN 1,60%
  5 000 - 9 999,99 PLN 1,70%
  od 10 000 PLN 2,00%

   

   

   

   

   

  Stawki bonusowe:

  Premia za oszczędzanie Oprocentowanie stawek bonusowych
  % kwoty naliczonych odsetek po 1 roku utrzymywania lokaty 10%
  % kwoty naliczonych odsetek po 2 roku utrzymywania lokaty 15%
  % kwoty naliczonych odsetek po 3 roku utrzymywania lokaty 20%
  % kwoty naliczonych odsetek po 4 roku utrzymywania lokaty 25%

   

  Pieniądze ze wskazanego konta będą automatycznie przekazywane na konto atrakcyjnie oprocentowanej lokaty oszczędnościowej, bez pobierania dodatkowych opłat za realizację zlecenia.

  W razie konieczności można dokonać częściowej wypłaty z lokaty (opcja dostępna w Oddziale lub przez Teleserwis). Interesuje Cię lokata oszczędnościowa db Plan Premia - otwórz konto osobiste w Deutsche Bank:

  Deutsche Bank - bezwarunkowo darmowe Konto Premium

  albo konto DB Net z premią:

  Deutsche Bank - db Plan 500+ Premia

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Premium <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Plus Bank Lokata INTERNETOWA 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata INTERNETOWA Plus Bank to produkt adresowany do osób ceniących sobie czas i wygodę, gdyż założenie lokaty nie wymaga wizyty w oddziale - wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu, wypełnić formularz na stronie plusbank.pl, oraz dokonać przelewu środków na wskazany przez bank numer rachunku

  Zgodnie z Twoją deklaracją po zakończeniu okresu deponowania środki z lokaty Internetowej Plus Bank przelewane są na rachunek, z którego nastąpił wpływ na lokatę lub lokata się odnawia

  Lokata Internetowa, to lokata ze stałym oprocentowniem i kapitalizacją odsetek na koniec okresu inwestycji oraz z dogodnym terminem lokowania środków i wysokim oprocentowaniem zależnym od okresu deponowania środków:

  • 7 dni - 1,10%
  • 14 dni - 1,20%
  • 1 miesiąc - 1,30%
  • 3 miesiące - 1,65%
  • 6 miesiące - 1,70%
  • 12 miesięcy - 1,75%
  • 24 miesiące - 2,00%- lokata z naszego zestawienia
  • 36 miesięcy - 2,00%

  Lokaty Plus Bank Lokata INTERNETOWA, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank, lokata bez konta Lokata INTERNETOWA i inne lokaty Plus Bank

   

  BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  BGŻOptima


  Lokata Elastyczna BGŻOptima, to lokata z którą zyskujesz niezależnie od decyzji jaką podejmiesz:

  • jeśli utrzymasz lokatę przez 24 miesiące zyskasz 2,0% w skali roku
  • jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty przed terminem - zyskujesz gwarantowane 1,4% w skali roku

   

  Dodatkowo z lokatą elastyczną otrzymujesz:

  • pewny, stabilny zysk dzięki stałemu oprocentowaniu
  • możesz założyć dowolną liczbę lokat, wystarczy założyć konto

   

  W zależności od Twojego wyboru lokata elastyczna będzie lokatą odnawialną lub nieodnawialną. Sam decydujesz też, czy przy automatycznym odnowieniu BGŻOptima skapitalizuje naliczone odsetki, czy też będzie je przekazywać na Twoje konto oszczędnościowe w BGŻOptima, lokaty elastyczne prowadzone są jedynie w złotych polskich, minimalna kwota początkowa jednej lokaty to 1000 zł.

   

  Składając wniosek o lokatę Elastyczną BGŻOptima przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • skan dowodu osobistego
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Lokata elastyczna zakładana jest w ramach Konta Indywidualnego, Konta Wspólnego i Konta Junior wyłącznie po pełnej aktywacji Konta BGŻOptima, po aktywacji konta, zaloguj się i otwórz lokatę. Lokata elastyczna w BGŻOptima dostępna również na 6 miesięcy.

  Zapoznaj się też z promocyjną ofertą depozytową BGŻOptima: 

  Lokaty BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Volkswagen Bank Lokata Plus Biznes 2,00%

  2,00%
  oproc.
  5000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  Volkswagen Bank

  Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

   

  Lokata PLUS BIZNES Volkswagen Bank to lokata to wysoko oprocentowana, elastyczna lokata firmowa na okres od 30 do 360 dni o stałym lub zmiennym oprocentowaniu

  Lokata Plus Biznes dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunku firmowego Plus Konto Biznes:

  • Wysokie oprocentowanie, stałe do 179 dni
  • Dowolny okres lokaty od 30 do 360 dni
  • Możliwość automatycznego odnowienia lokaty
  • Bezpłatne otwarcie i obsługa lokaty za pomocą internetu lub telefonu
  • Im wyższa kwota lokaty, tym wyższe oprocentowanie

  Dodatkowe informacje o lokacie PLUS BIZNES:

  • Okres oszczędzania możesz określić indywidualnie z dokładnością do pojedynczego dnia. Lokata terminowa to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na inwestowanie pieniędzy.
  • Oprocentowanie Lokaty Plus Biznes zależy od jej okresu i wysokości. Lokaty o terminie do 179 dni mają oprocentowanie stałe, natomiast lokaty od 180 dni – oprocentowanie zmienne.
  • Lokata Plus Biznes może być automatycznie odnawiana, a otwierając ją możesz zdecydować, czy odsetki mają być dopisywane do jej kapitału czy przelewane na wskazane konto. Wypłata odsetek następuje na koniec okresu lokaty, natomiast, w przypadku zakończenia Lokaty Plus Biznes przed terminem, należne odsetki są pomniejszane o połowę.
  • Lokata Plus Biznes przeznaczona jest dla posiadaczy Plus Konta Biznes, tj. osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek z o.o., cywilnych, jawnych, komandytowych, partnerskich, przedstawicieli wolnych zawodów oraz podmiotów non-profit, które chcą ulokować swoje pieniądze w pewny i bezpieczny sposób.

  Oprocentowanie lokaty PLUS BIZNES zależne jest od kwoty depozytu i okresu na jaki lokujesz środki i wynosi:

  • od 5 000 PLN: 0,70% (30 - 59 dni), 0,75% (60 - 89 dni) 1,55% (90 - 179 dni)
  • od 10 000 PLN: 0,75% (30 - 59 dni), 0,80% (60 - 89 dni), 1,60% (90 - 179 dni)
  • od 25 000 PLN: 0,80% (30 - 59 dni), 0,85% (60 - 89 dni), 1,65% (90 - 179 dni)
  • od 50 000 PLN: 0,85% (30 - 59 dni), 0,90% (60 - 89 dni), 1,70% (90 - 179 dni)
  • od 100 000 PLN: 0,90% (30 - 59 dni), 0,95% (60 - 89 dni), 1,75% (90 - 179 dni)
  • od 150 000 PLN: 0,95% (30 - 59 dni), 1,00% (60 - 89 dni), 2,00% (90 - 179 dni) - to ta lokata

  Dla dłuższych okresów obowiązuje oprocentowanie zmienne - odsyłamy na stronę banku

  Do uruchomienia lokaty wymagane jest konto firmowe, np. Plus Konto Biznes:

   

  >> Volkswagen Bank, tutaj otworzysz Konto firmowe VW Bank <<

   

  Lokaty Volkswagen Bank Lokata Plus Biznes, ranking lokat Volkswagen Bank, oprocentowanie lokat Volkswagen Bank Lokata Plus Biznes i inne lokaty Volkswagen Bank

   

  Lion’s Bank Lokata PRESTIGE 1,90%

  1,90%
  oproc.
  2 000 000,01 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokatę PRESIGE Lion's Bank to 4-miesięczny depozyt, ze stały oprocentowaniem i kapitalizacją na koniec okresu umowy

  Lokata PRESTIGE Lion's Bank ma charakter odnawialny, po zapadnięciu lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz ze skapitalizowanymi odsetkami na kolejny okres wynoszący 4 miesiące, na warunkach przewidzianych dla Lokaty BON APPETIT o okresie umownym wynoszącym 3 miesiące zgodnie z oprocentowaniem na dzień odnowienia lokaty

  Jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany charakteru lokaty na wariant nieodnawialny w dowolnym momencie trwania umowy

  Oprocentowanie lokaty PRESTIGE Lion's Bank zależne jest od kwoty lokaty i wynosi:

  • 1,70% dla kwot 100 000,00  - 500 000,00 PLN
  • 1,80% gdy ulokujesz 500 000,01 - 1 000 000,00 PLN
  • 1,85 dla depozytu 1 000 000,01 - 2 000 000,00 PLN
  • 1,90 dla kwot powyżej 2 000 000,00 zł (bez ograniczeń) - w naszym zestawieniu prezentujemy tę lokatę

  Wniosek o lokatę PRESTIGE ważny jest 5 dni, a jeśli jesteś nowym klientem Lion's Bank, to zapoznaj się też z Lokatą WELCOME oraz Lokatą WELCOME Online - to oferty dedytykowane tylko dla nowych klinetów banku.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata PRESTIGE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata PRESTIGE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Plus Bank Lokata STANDARDOWA 1,90%

  1,90%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata STANDARDOWA Plus Bank to dopasowany do preferencji i możliwości każdego Klienta produkt, oferujący szeroki wybór terminów oraz elastyczność w wyborze oprocentowania, zaletą Lokaty Standardowej jest także niska minimalna kwota wpłaty

  Lokata ze stałym oprocentowaniem, z możliwością uruchomienia bez konieczności posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego

  Szeroki wybór okresów lokowania środków od 2 dni do nawet 36 miesięcy, minimalna kwota lokaty zależna od okresu:

  • 5000 zł dla lokat z okresem w dniach
  • 1000 zł dla lokat miesięcznych

  Oprocentowanie lokaty standardowej PLUS BANK zależne jest od okresu lokowania środków oraz (dla 12-miesięcznych i krótszych) od kwoty depozytu:

  • 1,90% dla lokaty 24 lub 36 miesięcznej - tę lokatę prezentujemy w zestawieniu
  • dla lokaty 12-miesięcznej:
   • do 9.999,99 zł - 1,65%
   • od 10.000,00 do 49.999,99 zł - 1,65%
   • od 50.000,00 do 99.999,99 zł - 1,70%
   • od 100.000,00 zł - 1,70%
  • dla lokat krótszych oprocentowanie jest niższe

  Lokaty Plus Bank Lokata STANDARDOWA, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank, lokata bez konta Lokata STANDARDOWA i inne lokaty Plus Bank

   

  Santander Lokata Zysk+ Wzrost 1,90%

  1,90%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Santander

  Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 1,90%

   

  Lokata Zysk+ Wzrost od Santander, to ciekawa oferta, jeśli środki które zdeponujesz w Santander będą nowymi środkami - nowe środki to środki zdeponowane na rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Bank wg stanu na 17.03.2017 r

  Oprocentowanie Lokata Zysk+ Wzrost zależne jest od okresu, na jaki lokujesz pieniądze i wynosi:

  • 12 miesięcy: 1,90% - to ta lokata
  • 24 miesiące: 2,30%

  sprawdź również ofertę lokaty na 24 miesiące

  Lokaty Santander Lokata Zysk+ Wzrost, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander Lokata Zysk+ Wzrost i inne lokaty Santander

   

  Santander Lokata na 12 miesięcy 1,90%

  1,90%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Santander

  Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 1,90%

   

  Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 01.08.2017

  Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 1,90% na 12 miesięcy ale uwaga

  • wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy

  Wspomnieliśmy, że masz możliwość negocjowania depozytu. Musisz mieć też świadomość tego, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant banku będzie namawiać Cię do skorzystania z innych produktów bankowych (np. lokat strukturalnych niekoniecznie bardziej korzystnych). Oczywiście zrobisz co uznasz za stosowne, my radzimy trwać w postanowieniu, że chcesz uruchoić właśnie lokatę stabilną na 12 miesięcy

  Do skorzystania z oferty możesz ale nie musisz zakładać konta w banku Santander, my sugerujemy drugie rozwiązanie.


  Lokaty Santander Lokata na 12 miesięcy, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander, lokata bez konta Lokata na 12 miesięcy i inne lokaty Santander

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO w Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Konto nie jest wymagane, ale może być przydatne do korzystania z innych lokat Idea Bank. A samo Konto Idealne jest bezwarunkowo darmowe, z darmową kartą i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce.
   Lokata HAPPY PRO, to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz, dlatego przy składaniu wniosku zwróć uwagę na poprawność danych wymaganych do uruchomienia lokaty, sprawdź kwotę lokaty i numer rachunku bankowego. Pamiętaj też, aby nie przekroczyć terminu ważności wniosku.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,00%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   Lokata BEZKARNA, to flagowy produkt BGŻOptima. Lokata dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku, jeżeli zamkniesz konto w banku, musisz poczekać min. 12 miesięcy aby skorzystać z promocyjnych warunków.
   Lokatę bezkarną na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,00%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Deutsche Bank Polska Lokata POWITALNA

   Lokata POWITALNA Deutsche Bank Polska to wysokooprocentowana lokata promocyjna w walucie PLN na okres 12 miesięcy dedykowana dla nowych klientów banku, którzy nie posiadają podpisanej umowy ramowej z bankiem, albo podpiszą umowę o konto dbNET PREMIUM z kolejną osobą/osobami
   Możesz otworzyć maksymalnie 5 Lokat powitalnych nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia założenia Konta dbNET PREMIUM - lokatę uruchomisz wyłącznie z kontem dbNET PREMIUM
   Bez względu na to ile otworzysz lokat powitalnych w Deutsche Bank, łączne saldo wszystkich lokat powitalnych nie może przekraczać 100 000 zł.
   dla nowych klientów, limit lokat: 5
   Lokata POWITALNA3,00%20000 - 100.000 zł
   / 12 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Na czas trwania lokaty na 10% środków zostanie nałożona blokada, która zostanie zwolniona po zakończeniu lokaty. W przypadku zdjęcia blokady (jest to możliwe np. za pośrednictwem infolinii Lion's Bank) oprocentowanie lokaty zostanie obniżone do 0,5%. Nie ma możliwości ponownego założenia blokady na środki.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt BGŻOptima. Lokata dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku, jeżeli zamkniesz konto, musisz poczekać min. 12 miesięcy aby skorzystać z promocyjnych warunków.
   Lokatę bezkompromisową na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   Pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkompromisową - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania. Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,50%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Bank Millennium Konto Millennium Profit

   Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty
   wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
   możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
   limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Konto Millennium Profit2,50%0,01 - 100.000 zł
   / 92 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Alior Bank Konto LOKACYJNE

   Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.
   Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 1.08.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,
   Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%
   limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Konto LOKACYJNE2,50%0,01 - 100.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat DUŻE KWOTY lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat październik 2017 prezentujemy lokaty DUŻE KWOTY a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.