RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty kwartalne (3 - 6 miesięcy)

Najlepsze lokaty kwartalne 3-miesięczne grudzień 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W każdym zestawieniu prezentujemy zwykle około 20 dostępnych na rynku najlepszych lokat bankowych. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat kwartalnych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o przejście na koniec wpisu, gdzie prezentujemy też wybrane, promocyjne lokaty bankowe, również z kategorii innych niż lokaty kwartalne (3 - 6 miesięcy).

 

Promocje i nie tylko:

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Lokata standardowa Toyota Bank

 


BGŻOptima lokata BEZKARNA

 Najlepsze lokaty bankowe kwartalne

W naszym zestawieniu przyjęliśmy, że lokaty kwartalne, to lokaty o terminie zapadalności od 3 do 6 miesięcy.

Ranking lokat i lokaty bankowe kwartalne 3-miesięczne, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od oprocentowanych najwyżej, do niżej oprocentowanych. Jeśli dla wybranych lokat oprocentowanie jest takie samo, to kolejnym kryterium jest maksymalna kwota lokaty - im wyższa, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu, a następnie okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu.

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat kwartalnych grudzień 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Nest Bank Lokata WITAJ

  Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
  Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
  dla nowych klientów
  Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
  / 3 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

  Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
  Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
  od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

  BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
  Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
  Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Idea Bank Lokata HAPPY

  Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
  jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
  lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • mBank 3,5% dla nowych klientów

  Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
  wypełnij wniosek online
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
  / 3 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

  eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
  Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
  / 3 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
  nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  bez utraty odetek
  Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
  / 122 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
  limit lokat: 1
  e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
  Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
  Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Bank Millennium Konto Millennium Profit

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty
  wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto Millennium Profit2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 92 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Konto LOKACYJNE

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.
  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 1.08.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,
  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto LOKACYJNE2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł
  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.07.2017 r.).
  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  limit lokat: 1
  Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Lokata WELCOME Online

  Lokata WELCOME ONLINE Lion's Bank, to lokata dostępna dla nowych klientów bankowości elektronicznej Lion's Bank. Podobnie, jak dla lokaty WELCOME, tak również dla tej lokaty oprocentowanie można zaliczyć do jednego z wyższych na rynku.
  Nie jest to również typowy wabik, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME Online w Lion's Bank:
  można zdeponować duże pieniądze na niekrótki przecież okres 3-miesięcy.
  dla nowych klientów, limit lokat: 1
  Lokata WELCOME Online2,25%100.000 - 350.000 zł
  / 3 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Konto LION’S EXCELLENCE

  Konto LION'S EXCELLENCE Lion's Bank, to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, bez ograniczeń na kwotę deponowanych środków!
  Oszczędzanie możesz rozpocząć już od niedużych kwot, gdyż bank nie wyznaczył minimalnej kwoty, jaką musisz utrzymywać na rachunku. Co ciekawe nie ograniczył też kwoty maksymalnej, jaką możesz zdeponować na rachunku, dlatego może to być interesująca oferta dla bardziej zamożnych klientów (patrz poniżej).
  Oprocentowanie LION'S EXCELLENCE podzielone jest na dwa progi oprocentowania konta, pierwszy z nich obejmuje wszystkich klientów banku bez wyjątku, drugi wymaga pewnych aktywności:
  bez utraty odetek
  Konto LION’S EXCELLENCE2,15%12.000 - bez limitu zł
  / 100 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  Nest Bank Lokata WITAJ 4,00%

  4,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta

  Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku

  Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Nest Bank otwórz bezwarunkowo darmowe Nest Konto i korzystaj z innych, atrakcyjnych lokat, a jeżeli jesteś już klientem banku otwórz lokatę w trzech krokach:

  1. zaloguj się do bankowości internetowej Nest Bank
  2. W sekcji Wykonaj operację wybierz Załóż lokatę i określ jej parametry
  3. Zatwierdź otwarcie lokaty i ciesz się rosnącymi oszczędnościami

   

  Lokata WITAJ Nest Bank, to również możliwość uzyskania 4% na lokacie 6-miesięcznej, jeżeli w ciągu 60 dni od otwarcia lokaty:

  • zapewnisz na koncie osobistym Nest Bank wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie co najmniej 2 500 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym

  albo

  • zapewnisz wpływy na rachunek firmowy w kwocie nie niższej niż 6.000 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym oraz wykonasz przelew zaliczki podatku do Urzędu Skarbowego bądź płatności pełnej składki do ZUS w przynajmniej jednym miesiącu kalendarzowym

   

  Lokata Witaj w Nest Bank - podsumowanie:

  • Oprocentowanie: 4,00% w skali roku
  • Okres: 3 lub 6 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę 3-miesięczną, dla 6-miesięcznej dodatkowe warunki)
  • Kwota lokaty: 1000 zł - 10.000 zł
  • Lokatę uruchomisz do 30 dni od otwarcia konta
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty

   

  Razem z lokatą WITAJ bank uruchomi

  • bezwarunkowo darmowe konto,
  • z bezwarunkowo darmową kartą do konta
  • i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce,

  Dodatkowy opis znajdziesz też we wpisie Nest Lokata WITAJ, a tutaj praca w Nest Bank.

   

  >> Nest Bank, tutaj otworzysz Konto osobiste <<

   


  Lokaty Nest Bank Lokata WITAJ, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank Lokata WITAJ i inne lokaty Nest Bank

   

  Plus Bank Lokata NA START 4,00%

  4,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata NA START Plus Bank to produkt adresowany do Klientów posiadających w PlusBanku Konto Plus, założone w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy i nie posiadających w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych do chwili przedstawienia oferty lokaty

  Lokatę uruchomisz już od 1.000 zł, a maksymalnie na lokacie NA START ulokujesz do 10.000 zł, jest to lokata nieodnawialna, możesz założyć tylko jedną taką lokatę

  Aby uruchomić lokatę musisz posiadać konto w Plus Bank lub je założyć. Zamknięcie konta przed zapadnięciem lokaty jest równoznaczne z zerwaniem lokaty

  Lokata NA START, to możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek po każdym pełnym okresie odsetkowym, lokata z oprocentowaniem progresywnym:

  • I miesiąc - oprocentowanie 3%
  • II miesiąc - oprocentowanie 4%
  • III miesiąc - oprocentowanie 5%

  W naszym zestawieniu podajemy oprocentowanie średnie - 4% w skali roku, lokata dostępna w Oddziale Plus Bank, Centrum Obsługi Klienta lub wysyłając SMS o treści START pod numer 661005500 (koszt jak za zwykły SMS)

  Lokaty Plus Bank Lokata NA START, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank Lokata NA START i inne lokaty Plus Bank

   

  Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  122 dni
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank - Konto oszczędnościowe

   

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.

  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:

  • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki
  • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.
  • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta

  Z kontem oszczędnościowym Getin Bank możesz oszczędzać metodą małych kroków, odkładaj co miesiąc tyle, ile możesz i korzystaj z wysokiego oprocentowania.

  Promocja na NOWE ŚRODKI

  Nowe środki to środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po dacie dalda początkowego stanowiące nadwyżkę nad saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych Getin Bank

  W ramach obecnej edycji promocji, która trwa od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r bank bada saldo na dzień 13.11.2017, z promocji możesz skorzystać jeden raz.

  Jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe w Getin Bank, to uważaj na przypadkowe przelewy, gdyż okres oprocentowania promocyjnego na koncie oszczędnościowym Getin Bank, który trwa 122 dni kalendarzowe (około 4 miesięcy), liczony jest od dnia wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe

  Składając wniosek o konto oszczędnościowe i konto osobiste możesz ale nie musisz wnioskować o kartę aby skorzystać z oferty i otrzymać promocyjne oprocentowanie

  Konto Oszczędnościowe jest uruchamiane i prowadzone za darmo, darmowy jeden przelew w miesiącu - warto o tym pamiętać

  Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

  • wypełnij wniosek online (link pod bannerem poniżej)
  • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję

  Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  Idea Bank Lokata HAPPY PRO 3,50%

  3,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  25 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   

  Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.

  Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:

  • od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
  • oprocentowanie 2,70% dla środków od 25 000,01 zł do 100 000 zł

   

  Lokata HAPPY PRO to lokata bez konta - konto nie jest wymagane, ale może być przydatne do korzystania z innych lokat Idea Bank. A samo Konto Idealne jest bezwarunkowo darmowe, z darmową kartą i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

  Lokata HAPPY PRO jest lokatą promocyjną, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz, dlatego przy składaniu wniosku zwróć uwagę na poprawność danych wymaganych do uruchomienia lokaty, sprawdź kwotę lokaty i numer rachunku bankowego. Pamiętaj też, aby nie przekroczyć terminu ważności wniosku.

  Pozostałe parametry lokaty HAPPY PRO:

  • krótki okres lokaty - tylko 3 miesiące, z kwotą wejścia już od 500 zł (maks. 25.000 zł)
  • wysokie oprocentowanie:
   • 3,5% w skali rocznej dla kwot 10 000 zł do 25 000 zł - to lokata z naszego zestawienia
   • 2,7% w skali rocznej dla kwot 25 000,01 zł do 100 000 zł
  • lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie musisz posiadać rachunku w Idea Bank, ani korzystać z innych produktów bankowych
  • lokata dostępna tylko dla nowych klientów Idea Banku, czyli klientów, którzy do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia Lokaty HAPPY PRO nigdy:
   • nie zawarli z Idea Bankiem lub Lion’s Bankiem umowy o produkt finansowy
   • nie złożyli wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego w Idea Banku bądź Lion’s Banku
  • kapitalizacja odsetek na koniec okresu umowy
  • aby uruchomić lokatę wypełnij wniosek online

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   


  Lokaty Idea Bank Lokata HAPPY PRO, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank, lokata bez konta Lokata HAPPY PRO i inne lokaty Idea Bank

   

  BGŻOptima Lokata BEZKARNA 3,50%

  3,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  20 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.

  Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 

  Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.

  Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.

   

  Jak założyć lokatę bezkarną BGŻOptima

  Do wypełnienia wniosku o lokatę bezkarną będą potrzebne:

  • Twój telefon komórkowy - na który otrzymasz SMS z BGŻOptima
  • dokument tożsamości
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew - musi to być rachunek, którego jesteś właścicielem, nie może to być konto wspólne, nie możesz również korzystać z tzw. szybkich przelewów
  • nr PESEL
  • dane adresowe, przy czym dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego
  • skan lub zdjęcie dowodu osobistego
  • złóż wniosek o lokatę bezkarną BGŻOptima

   

  Otwierając lokatę BEZKARNĄ BGŻOptima możesz dodatkowo zabezpieczyć swoich bliskich, w systemie BGŻOptima możesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci.

  Pamiętaj, że możesz otworzyć lokatę bezkarną jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie byłeś/-aś posiadaczem tego konta. Jeżeli nie spełnisz tego warunku, to zakładana lokata zostanie założona jako standardowa lokata 3-miesięczna. A jeśli dysponujesz większą kwotą, niż maksymalna kwota dedykowana dla lokaty BEZKARNEJ, rozważ uruchomienie lokaty BEZKOMPROMISOWEJ.

  Jeśli nie jesteś już klientem Optimy, ale nie pamiętasz kiedy konto zostało zamkniętem, to wystarczy telefon na infolinię. Potrzebny będzie nr PESEL, po weryfikacji Twoich danych uzyskasz informację od kiedy konto w BGŻOptima jest nieaktywne i czy możesz już wziąć udział w promocji, możesz otworzyć tylko jedną taką lokatę.

  Na stronie BGŻOptima możesz z kalkulatora, dzięki któremu porównasz ofertę Lokaty Bezkarnej BGŻOptima z ofertami innych banków, przy czym porównywarka zawiera tylko oferty wybranych banków.

   

  Lokata BEZKARNA - podsumowanie:

  • lokata bezkarna, gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty;
  • pewne i solidne oprocentowanie
  • oprocentowanie stałe w skali roku
  • 3-miesięczny okres lokaty
  • min. kwota lokaty od 1000 zł, maks. do 20 000 zł


  Lokaty BGŻOptima Lokata BEZKARNA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata BEZKARNA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Idea Bank Lokata HAPPY 3,50%

  3,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY

   

  Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:

  • jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
  • lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
  • jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank

  Lokata HAPPY dostępna już od 500 zł z oprocentowaniem:

  • 4,00% w skali roku, jeżeli uruchomisz lokatę na okres 2 miesięcy
  • 3,50% w skali roku, jeżeli zdecydujesz się na depozyt 3-miesięczny - to ta lokata
  • 3,00% w skali roku, gdy lokatę okres lokaty wynosi 1 miesiąc

  Lokata HAPPY dostępna tylko dla nowych klientów Idea banku, czyli klientów, którzy do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia lokaty Happy nigdy:

  • nie zawarli z Idea Bankiem lub Lion’s Bankiem umowy o produkt finansowy
  • nie złożyli wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego w Idea Banku bądź Lion’s Banku

  Uwaga! Po złożeniou wniosku o lokatę Happy koniecznie ją opłać, gdyż ponowne skorzystanie z promocji nie będzie możliwe!

  Przy składaniu wniosku koniecznie zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż często przez to depozyt nie zostanie uruchomiony. Możesz założyć tylko jedną lokatę typu HAPPY, więc zdecyduj czy ma to być opisana powyżej lokata Happy, a może Idea Bank lokata HAPPY PRO lub HAPPY PLUS. Opisy wszystkich tych lokat znajdziesz w naszym zestawieniu.


  Lokaty Idea Bank Lokata HAPPY, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank, lokata bez konta Lokata HAPPY i inne lokaty Idea Bank

   

  mBank 3,5% dla nowych klientów 3,50%

  3,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  mBank

  mBank - 3,5% Lokata na powitanie

   

  Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty

  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:

  • wypełnij wniosek online
  • zapewnij pieniądze na koncie, z którego otwierasz lokatę w ciągu maksymalnie 7 dni
  • lokata na wejście od mBank otworzy się automatycznie
  • na email otrzymasz również potwierdzenie uruchomienia lokaty

  uwaga: uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku w mBank. Oznacza to, że najpierw wykonujesz przelew aktywujący konto, następnie zasilasz kwotą nie mniejszą niż kwota otwierane przez Ciebie lokaty

  Lokata NA POWITANIE mBank ma włączony status automatycznego odnowienie lokaty (prowadzenie lokaty przez kolejne okresy umowne). Oznacza to, iż po zakończeniu okresu umownego lokata (kapitał wraz z naliczonymi odsetkami) zostanie odnowiona na kolejny okres 3-miesięczny na warunkach standardowej lokaty terminowej mBank z oprocentowaniem aktualnym na dzień odnowienia lokaty

  Razem z lokatą możesz uruchomić także konto osobiste mBank ze zwrotem do 600 zł

   

  >> mBank, tutaj otworzysz mBank - eKonto ze zwrotem <<

   


  Lokaty mBank 3,5% dla nowych klientów, ranking lokat mBank, oprocentowanie lokat mBank 3,5% dla nowych klientów i inne lokaty mBank

   

  mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie 3,50%

  3,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  mBank

  mBank - 3,5% Lokata na powitanie
  zobacz też eKonto ze zwrotem:
  mBank eKonto ze zwrotem 50 zł za zakupy

   

  eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)

  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent

  Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:

  • wypełnij wniosek online
  • w ciągu maksymalnie 7 dni zapewnij środki na rachunku w wysokości co najmniej równej kwocie lokaty
  • lokata na wejście od mBank otworzy się automatycznie
  • na email otrzymasz również potwierdzenie uruchomienia lokaty

  uwaga: uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku w mBank. Oznacza to, że:

  • najpierw wykonujesz przelew aktywujący konto
  • następnie zasilasz kwotą nie mniejszą niż kwota otwierane przez Ciebie lokaty

  Lokata Na wejście - podsumowanie:

  • oprocentowanie: 3,50%
  • okres lokaty: 3 miesiące
  • 500 zł - tylko tyle wystarczy aby uruchomić lokatę 
  • maksymalnie ulokujesz do 10.000 zł
  • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
  • jeżeli zerwiesz lokatę przed terminem zapadalności otrzymasz 0,01%

  Lokata Na wejście od mBank jest lokatą odnawialną czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej, aby uruchomić lokatę kliknij banner poniżej

  Otwórz konto osobiste mBank z premią do 600 zł

   

  >> mBank, tutaj otworzysz 3,5% na lokacie dla nowych klientów mBank <<

   


  Lokaty mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie, ranking lokat mBank, oprocentowanie lokat mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie i inne lokaty mBank

   

  Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,10% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.

  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.

  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.

   

  Nowe środki

  Na e-lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA według stanu na 31.10.2017 r., przy czym jako środki pieniężne w Getin Bank traktowane są wszystkie środki zgromadzone w złotych polskich na rachunkach: ROR, Rachunek Oszczędnościowy, rachunek przejściowy, rachunek do obsługi papierów wartościowych, IKE, rachunek lokaty terminowej niezależnie od tego, czy rachunki te prowadzone są jako rachunki indywidualne Getin Bank czy jako wspólne

   

  e-Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank - oprocentowanie

  Oprocentowanie e-lokaty na nowe środki zależne jest od wysokości posiadanego salda. W przypadku wpływu środków na kwotę wyższą niż kwota maksymalna dostępna dla lokaty lub w przypadku wpływu kwoty równej lub niższej niż saldo nowych środków ale wyższej niż maksymalna kwota zakładane są dwie lokaty:

  • jedna e-Lokata – z oprocentowaniem promocyjnym – na kwotę nowych środków w wysokości nie wyższej niż maksymalna kwota oraz
  • druga e-Lokata – z podstawowym oprocentowaniem – na pozostałą kwotę 

   

  Odnawialność lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną

  Jeżeli zdecydujesz się na lokatę nieodnawialną, to Getin Bank przekaże środki pozostające na e-Lokacie (kapitał i odsetki) na wskazany przez Ciebie rachunek prowadzony w PLN, a w przypadku e-Lokaty odnawialnej po upływie okresu umownego e-Lokata NA NOWE ŚRODKI jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia

  Możesz zmienić odnawialność lokaty, tj. w przypadku zakładania e-Lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, e-Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu e-Lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru e-Lokaty dotyczącego odnawialności:

  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
  • w dowolnej placówce banku

  Kapitalizacja na koniec okresu umowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności następuje utrata odsetek.

   

  Wniosek o lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Uwaga! W jeśli składasz wniosek o e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank bez jednoczesnego jej opłacenia (wniosek ważny jest 7 dni), to saldo nowych środków badane (weryfikowane) jest dwukrotnie – przy wnioskowaniu o e-Lokatę oraz w trakcie zakładania e-Lokaty po wpływie środków na jej opłacenie. E-Lokata zostanie założona na kwotę nowych środków ustaloną na podstawie badania z dnia jej opłacenia, tj. może być założona na kwotę inną niż wnioskowana

  e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz również kliknąć w banner poniżej)
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  e-Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank - podsumowanie

  • kwota minimalna od 500 zł, jeżeli założysz lokatę z oprocentowaniem promocyjnym i dowolna kwota - z oprocentowaniem podstawowym
  • kwota maksymalna do 200.000 zł - oprocentowanie promocyjne i dowolna kwota - oprocentowanie podstawowe
  • okres trwania: 4 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
  • oprocentowanie: 2,10%
  • jest to lokata na nowe środki
  • możesz uruchomić jedną taką lokatę
  • otwórz e-lokatę na Nowe Środki

  Lokata dostępna online przez internet, a wniosek ważny jest 7 dni.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank, lokata bez konta e-Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe 3,00%

  3,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  T-Mobile Usługi Bankowe

  T-Mobile Usługi Bankowe karta kredytowa

   

  Konto Oszczędnościowe T-Mobile Usługi Bankowe to oprocentowanie wyższe niż na koncie osobistym oraz swoboda dysponowania środkami

  Przenieś swoje oszczędności i ciesz się wysokim oprocentowaniem!

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 3% w skali roku na koncie PLN przez pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów
  • 2% w skali roku na koncie PLN do końca bieżącego roku dla klientów przelewających do nas swoje wynagrodzenie

  Oprocentowanie promocyjne 2% i 3% dotyczy salda rachunku do 50.000 zł. Po zakończeniu promocji oraz dla salda rachunku od 50.000 zł oprocentowanie wynosi 1,06% (WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca). Ponadto:

  • 5 walut do wyboru: PLN, EUR, USD, GBP, CHF
  • możliwość otrzymania karty do konta
  • możliwość realizacji przelewów natychmiastowych

  Jeżeli kwalifikujesz się do skorzystania zarówno z oprocentowania promocyjnego na Rachunku Oszczędnościowym 2% i 3%, zastosowanie ma promocja oprocentowania Rachunku Oszczędnościowego o wartości 3%.

  Po zakończeniu oprocentowania promocyjnego 3%, masz prawo do skorzystania z oprocentowania promocyjnego 2% (o ile spełniasz warunki skorzystania z promocji - dodatkowe inf. na stronie www T-Mobile Usługi Bankowe).

  Oprocentowanie 3,00% w skali roku w ramach promocji dotyczy Rachunku Oszczędnościowego, którego właściciel założy w okresie trwania promocji (od 19 czerwca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.). Rachunek Oszczędnościowy oraz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w wariancie Konto Freemium lub Konto Premium. Założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego musi nastąpić przed otwarciem Rachunku Oszczędnościowego.

  Oprocentowanie 2,00% w skali roku w ramach promocji dotyczy Rachunków Oszczędnościowych, których właściciel posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w wariancie Konto Freemium lub Konto Premium, na którym w poprzednim miesiącu kalendarzowym odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS

   

  >> T-Mobile Usługi Bankowe, tutaj otworzysz Konto Freemium <<

   

  Lokaty T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe, ranking lokat T-Mobile Usługi Bankowe, oprocentowanie lokat T-Mobile Usługi Bankowe Konto Oszczędnościowe i inne lokaty T-Mobile Usługi Bankowe

   

  Toyota Bank Lokata SPECJALNA BIS 3,00%

  3,00%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Lokata standardowa Toyota Bank

   

  Lokata SPECJALNA BIS Toyota Bank to wysokie oprocentowanie na lokacie bankowej, ale tylko dla posiadaczy aktywnej umowy finansowania samochodu w Toyota Bank

  Jeśli na dzień założenia lokaty posiadasz umowę finansowania samochodu w Toyota Bank Polska S.A. i/lub Toyota Leasing Polska Sp. z o.o - załóż lokatę specjalną BIS już dziś, zyskasz aż 3% dla kwoty nawet 50 000 zł

  Oferta specjalna BIS Toyota Bank obejmuje warunki:

  • oprocentowanie podstawowe 1,50%
  • dodatkowe 1,50% -  oprocentowanie dodatkowe za posiadanie na dzień założenia lokaty aktywnej umowy finansowania samochodu w Toyota Bank Polska S.A. i/lub Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

  Możliwość uruchomienia lokaty specjalnej BIS przez bankolinię Toyota Bank, możesz uruchomić jedną taką lokatę

  Wypłata odsetek wraz z kapitałem nastąpi na koniec okresu lokaty na wskazany rachunek bankowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem Toyota Bank nie wypłaca odsetek

  Lokaty Toyota Bank Lokata SPECJALNA BIS, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank Lokata SPECJALNA BIS i inne lokaty Toyota Bank

   

  Expander Bank Lokata Expander 3,00%

  3,00%
  oproc.
  10 000,01 zł
  kwota min.
  25 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Expander Bank


  Lokata Expander dotyczy lokaty terminowej: Lokata na Dobry Start Expander o oprocentowaniu stałym 3% w skali roku, na okres 3 miesięcy. Minimalna kwota deponowanych środków wynosi 10 000, 01 zł a maksymalna wynosi 25 000,00 z

  Lokata Expander - to oferta, do otwarcia której uprawnieni są klienci, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy udostępniony w Oddziale Expander i którzy w okresie 12 miesięcy przed dniem skorzystania z oferty nie posiadali konta bankowego w Euro Banku S.A. i nie byli stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w banku oraz zawrą umowę o prowadzenie konta bankowego w pakiecie Active.

  Lokata jest otwierana w ramach konta bankowego, możesz otworzyć maksymalnie jedną lokatę, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jej udostępnienia w serwisie eurobank online i aplikacji mobilnej.

  Wypełniając i wysylając formularz zamawiasz kontakt w sprawie lokaty z doradcą Expander, który udzieli dodatkowych informacji na temat lokaty, a być może przedstawiciel Expander będzie miał dla Ciebie także inne oferty lokat.

   

  Lokata Expander podsumowanie

  • kwota od: 10.000,01 zł
  • kwota do: 20.000 zl
  • oprocentowanie: stałe
  • okres: 3 miesiące

  Lokaty Expander Bank Lokata Expander, ranking lokat Expander Bank, oprocentowanie lokat Expander Bank Lokata Expander i inne lokaty Expander Bank

   

  Neo Bank energoLOKATA 3M GWARANTOWANA 2,90%

  2,90%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  400 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Neo Bank


  energoLOKATA 3M GWARANTOWANA neoBANK - lokata dostępna tylko przez internet i może założyć ją wyłącznie osoba fizyczna nie będąca dotychczas Klientem neoBANK

  gwarancja dostępności lokaty przez 5 dni od złożenia wniosku o Konto osobiste lub Portfel depozytowy

  możliwość założenia lokaty wyłącznie za pośrednictwem serwisu neoBANK24

  w ramach promocji dokonuje otwarcia konta osobistego lub portfela depozytowego w wygodny sposób za pośrednictwem wniosku elektronicznego neoBANK

  możliwość założenia dowolnej liczby lokat, jednak suma wszystkich lokat złożonych za pośrednictwem Internetu nie może przekroczyć 400.000 zł

  energoLOKATA 3M GWARANTOWANA neoBANK - dodatkowe informacje:

  • możliwość założenia lokaty wyłącznie za pośrednictwem serwisu neoBANK24
  • minimalny wkład na lokatę to 1.000 zł
  • w ramach Promocji lokaty Neo Bank uczestnik dokonuje otwarcia konta osobistego lub portfela depozytowego w wygodny sposób za pośrednictwem wniosku elektronicznego
  • automatyczne odnowienie dla kolejnych okresów na warunkach obowiązujących dla standardowej, 3 miesięcznej lokaty z kapitalizacją odsetek po okresie umownym
  • kapitalizacja odsetek - na koniec okresu umownego
  • w przypadku zerwania lokaty przed okresem umownym - naliczanie odsetek w wysokości 0,05%

  Uwaga, z oferty lokaty neoBANK nie mogą skorzystać osoby, które wyraziły sprzeciw, co do przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych oraz które nie wyraziły zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej

  Lokaty Neo Bank energoLOKATA 3M GWARANTOWANA, ranking lokat Neo Bank, oprocentowanie lokat Neo Bank energoLOKATA 3M GWARANTOWANA i inne lokaty Neo Bank

   

  Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS 2,75%

  2,75%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PLUS

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem, dla posiadaczy konta w Idea Bank 

  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej:

  • Oprocentowanie w wysokości 2,20% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 1 miesiąc
  • Oprocentowanie w wysokości 2,25% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 2 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 3 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 4 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 5 miesięcy - z naszego zestawienia

  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI PLUS ponad:

  • Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych, (w tym również środków objętych Promocją HAPPY LIFE i Promocją PROUD LION);
  • Rachunkach Oszczędnościowych;
  • Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych;
  • Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych;
  • środki pieniężne zgromadzone na rachunkach lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI i Lokat DESIRE oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i opłaconych w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostaje opłacona dana lokata NA NOWE ŚRODKI
  • środki pieniężne zgromadzone na rachunkach lokat NA NOWE ŚRODKI i Lokat DESIRE oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat NA NOWE ŚRODKI lub Lokat DESIRE były złożone wcześniej niż Wniosek o otwarcie danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI

  Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS jest lokatą nieodnawialną

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

  ulokuj środki na jednej z tych lokat, a dopiero nadwyżkę na lokacie NA NOWE ŚRODKI PLUS, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej

  Lokaty Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS i inne lokaty Idea Bank

   

  Lion’s Bank Lokata PROFITABLE PLUS 2,75%

  2,75%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokatę PROFILETABLE PLUS Lion's Bank to oferta dla obecnych i nowych klientów banku, ze stosunkowo niskim progiem wejścia (w porównaniu do innych depozytów), lokatę Profilable Plus uruchomisz już od 10.000 zł, ale (odnosząc się do lokaty Profitable) w przypadku tego depozytu musisz posiadać lub założyć konto w Lion's Bank

  Oprocentowanie lokaty PROFILETABLE PLUS Lion's Bank wynosi:

  • oprocentowanie 2,75% na 1 lub 3 miesiące

  Lokatę PROFILETABLE PLUS w Lion's Bank - podsumowanie:

  • oprocentowanie uzależnione od okresu deponowania środków - maksymalne dla lokaty 5-miesięcznej
  • lokata nieodnawialna ze stałym oprocentowaniem gwarantowanym przez cały okres umowy i kapitalizacją w terminie zapadalności lokaty
  • produkt dedykowany obecnych i nowych klientów banku, ale wyłącznie dla posiadaczy konta indywidualnego w Lion’s Banku
  • minimalna kwota lokaty już od 10.000 zł
  • maksymalna lokata do 100.000 zł
  • uwaga! krótki okres ważności wniosku, tylko 2 dni

  A jeśli jesteś nowym klientem Lion's Bank, to zapoznaj się też z Lokatą WELCOME oraz Lokatą WELCOME Online - to oferty dedytykowane tylko dla nowych klinetów banku.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata PROFITABLE PLUS, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata PROFITABLE PLUS i inne lokaty Lion’s Bank

   

  BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.

  Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 

  Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.

  Pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkompromisową - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania. Na konto oszczędnościowe, o którym wspomnieliśmy powyżej, trafią również środki po wygaśnięciu lokaty (albo wcześniejszym zerwaniu) - wysokooprocentowane konto, jak na konto oszczędnościowe, prowadzone za darmo, bez limitu wypłat w miesiącu i bez konieczności posiadania ROR.

   

  Jak założyć lokatę bezkompromisową BGŻOptima

  Do wniosku o lokatę bezkompromisową BGŻOptima przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy - na który otrzymasz SMS z BGŻOptima
  • dokument tożsamości
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew - pamiętaj, że musi być to konto, którego jesteś właścicielem (nie może to być rachunek wspólny), nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów
  • nr PESEL
  • dane adresowe, przy czym dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego
  • skan lub zdjęcie dowodu osobistego
  • złóż wniosek o lokatę bezkompromisową BGŻOptima

   

  Otwierając lokatę BEZKOMPROMISOWĄ w BGŻOptima możesz dodatkowo zabezpieczyć swoich bliskich, w systemie BGŻOptima możesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci.

  Pamiętaj, że możesz otworzyć lokatę bezkompromisową jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie byłeś/-aś posiadaczem tego konta. Jeżeli nie spełnisz tego warunku, to zakładana lokata zostanie założona jako standardowa lokata 3-miesięczna. Pamiętaj też, że jeśli dysponujesz mniejszą kwotą, rozważ uruchomienie lokaty BEZKARNEJ - w ten sposób zarobisz więcej:

  • możesz otworzyć Lokatę BEZKOMPROMISOWĄ albo lokatę BEZKARNĄ - tylko jedną z nich i tylko jedną, wybraną lokatę

  Możesz skorzystać z oferty BGŻOptima jeśli jesteś klientem BNP BGŻ Paribas - są to dwie, oddzielne umowy ramowe, które wzajemnie się nie wykluczają.

   

  Jeśli nie jesteś już klientem Optimy, ale nie pamiętasz kiedy konto zostało zamkniętem, to wystarczy telefon na infolinię. Potrzebny będzie nr PESEL, po weryfikacji Twoich danych uzyskasz informację od kiedy konto w BGŻOptima jest nieaktywne i czy możesz już wziąć udział w promocji, możesz otworzyć tylko jedną taką lokatę.

  Na stronie BGŻOptima możesz z kalkulatora, dzięki któremu porównasz ofertę Lokaty Bezkarnej oraz Bezkompromisowej BGŻOptima z ofertami innych banków, przy czym porównywarka zawiera tylko oferty wybranych banków.

   

  Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻOptima - podsumowanie:

  • wysokie, stałe  oprocentowanie
  • wysoka maksymalna kwota lokaty: od 1000 zł do 100 000 zł;
  • lokata bezkarna, gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem
  • lokata 3-miesięczna


  Lokaty BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata BEZKOMPROMISOWA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS 2,55%

  2,55%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME Online, lokata bez konta

   

  Lokata DESIRE PLUS Lion's Bank, to lokata którą uruchomisz na 1, 2, 3, 4 lub 5 miesięcy,  oprocentowanie zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki.

  Aby skorzystać z oferty Lion's Bank musisz posiadać konto w banku, rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy w złotych polskich, którego jesteś posiadaczem, z którego to rachunku należy wykonać przelew zasilający lokatę DESIRE PLUS.

  Lokata DESIRE jest oprocentowana przez cały okres umowny według stawki wskazanej pod warunkiem ulokowania wyłącznie nowych środków na rachunku tej lokaty, jest to oprocentowanie przeznaczone dla Nowych środków. W pozostałych przypadkach Lokata DESIRE oprocentowana jest w całości według stawki 0,50% w skali roku, a zerwanie lokaty przed końcem skutkuje utratą odsetek

  Oprocentowanie lokaty DESIRE Lion's Bank dotyczy nowych środków i wynosi:

  • 1 miesiąc 2,20%
  • 2 miesiące 2,25%
  • 3 miesiące 2,40%
  • 4 miesiące 2,50%
  • 5 miesięcy 2,55% - lokata z naszego zestawienia

  Nowe środki są nadwyżką ponad środki zgromadzone w Idea Bank i Lion's Bank:

  • wszystkie środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowo - rozliczeniowych
  • środki na rachunkach oszczędnościowych
  • na rachunkach lokat terminowych
  • rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych
  • innych rachunkach prowadzonych przez bank (w tym rachunkach technicznych banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich posiadacza rachunku; na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty DESIRE PLUS

  Bank weryfikuje łączną wysokość salda oraz czy rachunek danej lokaty DESIRE PLUS został opłacony wyłącznie kwotą nowych środków na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

  Lokata DESIRE Lion's Bank ma charakter nieodnawialny, w przypadku zerwania lokaty przed zakończeniem okresu umownego następuje utrata należnych odsetek

  Wniosek jest ważny tylko w dniu złożenia dyspozycji otwarcia lokaty, w momencie składania wniosku należy zapewnić na ROR środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie lokaty DESIRE PLUS.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Lion’s Bank Lokata PROFITABLE 2,55%

  2,55%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokatę PROFILETABLE Lion's Bank to tradycyjna lokata bankowa bez dodatkowych produktów, a jednocześnie oferta dla obecnych i nowych klientów banku, ze stosunkowo niskim progiem wejścia (w porównaniu do innych depozytów), lokatę Profilable uruchomisz już od 10.000 zł

  Lokatama charakter odnawialny. Po upływie umowy, lokata zostanie automatycznie odnowiona na warunkach przewidzianych dla Lokaty BONAPPETIT.

  Oczywiście jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany charakteru lokaty Profitable na wariant nieodnawialny (lub odnawialny) w dowolnym momencie trwania okresu umownego poprzez:

  • złożenie dyspozycji w oddziale bądź
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Lion's Banu

  Oprocentowanie lokaty Lion's Bank wynosi:

  • oprocentowanie 2,55% w skali roku dla lokaty zakładanej na okres 1 miesiąca lub na okres 3 miesięcy

  Lokatę PROFILETABLE Lion's Bank - podsumowanie:

  • oprocentowanie uzależnione od okresu deponowania środków - maksymalne dla lokaty 5-miesięcznej
  • lokata dla nowych i obecnych klientów banku
  • bez konta i innych produktów bankowych
  • minimalna kwota lokaty już od 10.000 zł
  • maksymalna lokata do 100.000 zł
  • uwaga! krótki okres ważności wniosku, tylko 2 dni

  A jeśli jesteś nowym klientem Lion's Bank, to zapoznaj się też z Lokatą WELCOME oraz Lokatą WELCOME Online - to oferty dedytykowane tylko dla nowych klinetów banku.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata PROFITABLE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank, lokata bez konta Lokata PROFITABLE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS 2,55%

  2,55%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  Konto Oszczędnościowe PLUS Deutsche Bank Polska to konto z wysokim oprocentowaniem przez 4 miesiące od daty założenia konta

  Podane oprocentowanie obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od dnia otwarcia db Konta Oszczędnościowego Plus Deutsche Bank Polska gdy saldo środków nie przekracza kwoty 100 000 PLN.

  Uwaga!! W przypadku gdy saldo środków na koncie jest wyższe niż 100 000 PLN, oprocentowanie całości salda środków wynosi 1,05% - zwróć na to uwagę!

  Oprocentowaniem 2,55% objęte są wyłącznie środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym Plus w pakiecie z kontem osobistym dbNET PREMIUM, a po upływie 4 miesięcy oprocentowanie wyniesie 1,05%.

  Konto oszczędnościowe PLUS to też 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, brak kwoty minimalnej wymaganej do uruchomienia konta i możliwość wypłaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek

  Konto oszczędnościowe Plus DB Polska dostępne jest w pakiecie z kontem osobistym dbNET PREMIUM

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Konto Oszczędnościowe PLUS i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Idea Bank Lokata WIELKI PROCENT PLUS 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PRO + 200 zł do fly.pl

   

  Lokata WIELKI PROCENT PLUS Idea Bank, lokata z wysokim oprocentowaniem i elastycznym okresem lokowania środków

  Lokata dedykowana jest dla posiadaczy konta Idealnego Idea Bank - jeżeli szukasz lokaty bez konta zapoznaj się z ofertą lokaty WIELKI PROCENT (bez plus), albo HAPPY, HAPPY PRO, HAPPY PLUS - poniżej.

  Oprocentowanie lokaty WIELKI PROCENT PLUS zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki, jest stałe przez cały okres umowy i wynosi:

  • 2,25% w skali roku na okres 1 miesiąca
  • 2,35% w skali roku na okres 2 miesięcy
  • 2,40% w skali roku na okres 3 miesięcy
  • 2,45% w skali roku na okres 4 miesięcy
  • 2,50% w skali roku na okres 5 miesięcy - to lokata z naszego zestawienia

  Lokata WIELKI PROCENT PLUS Idea Bank dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z (lokaty bez konta):

  • lokata HAPPY 4% - dla kwot od 500 do 10.000 zł
  • lokata HAPPY PRO 3% - depozyty z zakresu 500 - 25.000 zł (promocja z bonem do fly.pl)
  • lokata HAPPY PLUS 2,5% - powyżej 10.000 do nawet 100.000 zł (promocja z bonem do fly.pl)

  ulokuj środki na jednej z tych lokat, a dopiero nadwyżkę na lokacie WIELKI PROCENT PLUS, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej

  Lokata WIELKI PROCENT PLUS ma charakter nieodnawialny, kapitalizacja na koniec okresu, zerwanie lokaty skutkuje zwrotem kapitału i utratą odsetek

  Wniosek o lokatę ważny jest tylko w dniu złożenia, a sama oferta obowiązuje do odwołania, jednak nie krócej niż do 11 sierpnia 2017

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata WIELKI PROCENT PLUS, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata WIELKI PROCENT PLUS i inne lokaty Idea Bank

   

  Neo Bank neoLokata ZYSK GWARANTOWANY 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  400 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Neo Bank


  neoLokata ZYSK GWARANTOWANY neoBANK, to oferta dla nowych środków z wysokim oprocentowaniem:

  • stałe oprocentowanie 2,5% w skali roku
  • maksymalna kwota lokaty 400 000 zł
  • dogodny 3 miesięczny okres oszczędzania
  • możliwość zainwestowania środków już od 1 000 zł
  • oferta dla nowych środków
  • lokata bez konta i innych produktów bankowych neoBANK

  neoLokata ZYSK GWARANTOWANY neoBANK, informacje dodatkowe:

  • możliwość założenia lokaty wyłącznie za pośrednictwem dyspozycji telefonicznej pod numerem 61 8 512 551 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00
  • możliwość przelania środków przeznaczonych na założenie lokaty na rachunek w neoBANKU za pomocą szybkiego przelewu BlueCash lub Express ELIXIR
  • minimalny wkład na lokatę to 1.000 zł
  • możliwość założenia dowolnej liczby lokat, jednak suma wszystkich lokat złożonych przez jednego Klienta nie może przekroczyć 400.000 zł
  • oferta dotyczy nowych środków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 13 czerwca 2017 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU
  • lokata może być prowadzona w ramach dowolnego rachunku osobistego (neoKONTO, neoKONTO BANKOMATOWE, internetowego Rachunku technicznego (jeśli nie chcesz posiadać konta w neoBANK) lub Portfela depozytowego. Dodatkowo musisz posiadać dostęp do bankowości internetowej neoBANK24.
  • lokata nieodnawialna
  • kapitalizacja odsetek - na koniec okresu umownego
  • w przypadku zerwania lokaty przed okresem umownym - naliczanie odsetek w wysokości 0,05%
  • oprocentowanie podano w stosunku rocznym

  Uwaga, z oferty neoBANK nie mogą skorzystać osoby, które wyraziły sprzeciw, co do przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych oraz które nie wyraziły zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej

  Lokaty Neo Bank neoLokata ZYSK GWARANTOWANY, ranking lokat Neo Bank, oprocentowanie lokat Neo Bank, lokata bez konta neoLokata ZYSK GWARANTOWANY i inne lokaty Neo Bank

   

  BGŻOptima Konto SMART 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  Konto SMART BGŻOptima to oferta jeśli szukasz dobrego miejsca do ulokowania swoich oszczędności - dzięki kontu oszczędnościowemu SMART wiesz, że Twoje oszczędności mogą pracować optymalnie.

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie SMART BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

  Konto SMART, to konto darmowe, za które bank BGŹOptima nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.

  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 2,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty do 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty powyżej 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Pozostałych Środków
  • Oprocentowanie standardowe (zmienne) 0,7% w skali roku
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego w banku)

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima SMART! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima SMART?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów. Aby przyspieszyć ten proces do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • Skan dowodu osobistego
  • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • Dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych, a jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej.

  Lokaty BGŻOptima Konto SMART, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto SMART i inne lokaty BGŻOptima

   

  Alior Bank Konto LOKACYJNE 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Alior Bank

  Konto lokacyjne Alior Bank

   

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.

  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 24.11.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,

  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%

  Konto lokacyjne uruchomisz bez konta osobistego (możesz mieć tylko jedno takie konto), a za pośrednictwem systemu Alior Bank będziesz mieć stały dostęp do historii transakcji

  Możesz wypłacać środki bez utraty odsetek gdyż swoje oszczędności nie lokujesz na lokacie, ale na koncie lokacyjnym, które jest kontem oszczędnościowym, możesz również dopłacać środki w dowolnym momencie

  Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny (kolejne 10 zł - warto o tym pamiętać)

  Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu promocji (po 4 miesiącach od daty otwarcia Konta Lokacyjnego Alior Bank)

  Ważne uwagi

  • okres promocji to 4 miesiące od daty otwarcia konta - warto więc konto otworzyć dopiero wtedy, gdy będzie można zasilić je środkami
  • na potrzeby promocji i naliczania podwyższonego oprocentowania Alior Bank utworzy rachunek techniczny (bezpłatny), na który środki będą przenoszone podczas naliczania oprocentowania (w tym czasie nie będą dostępne), przelew na rachunek techniczy zostanie wykonany około 23.00, a wrócą na konto przed 05.00 następnego dnia
  • modyfikacja parametrów Konta Lokacyjnego Alior Bank powoduje odpięcie rachunku technicznego i usunięcie promocji na rachunku

   

  Uwaga!

  Jeśli jesteś nowym klientem Alior Bank, tj. nie widniejesz w kartotece banku i chcesz ulokować większe środki, to w pierwszej kolejności zapoznaj się z ofertą lokaty dla nowego klienta, a dopiero w kolejnym kroku złóż wniosek o konto lokacyjne.

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   


  Lokaty Alior Bank Konto LOKACYJNE, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank, lokata bez konta Konto LOKACYJNE i inne lokaty Alior Bank

   

  Bank Millennium Konto Millennium Profit 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  92 dni
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium konto oszczędnościowe Profit

   

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty

  • wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  • możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • oferta na nowe środki
  • oprocentowanie poza promocją standardowe oprocentowanie jest niższe i zależne od kwoty i wynosi od 0,60% do 1,10%
  • konto 360° i możliwość skorzystania z innych lokat Millennium

  Promocja Millennium Profit obowiązuje do 13 stycznia 2018, czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 92 dni cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem i dotyczy nowych środków - bank bada saldo na dzień 14 października 2017

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profit to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku, nie jest to też typowy „wabik” na klientów, gdyż na koncie możesz ulokować nawet 100 tys. zł korzystając z promocyjnego oprocentowania, środki powyżej tej kwoty są również wysokooprocentowane. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji. Oferta dotyczy nowych środków, pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.

  Jeśli posiadasz już konto Millennium, to uważaj na „przypadkowe” przelewy na konto oszczędnościowe, gdyż przelew taki może aktywować podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję, jeżeli na koncie oszczędnościowym Bank Millennium Profit zamierzasz ulokować większą kwotę.

   

  Kilka słów o Koncie 360°, z którym konto oszczędnościowe Profit jest ściśle powiązane. To flagowy produkt Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

  • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
  • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

  a w zamian otrzymujesz

  • darmowe konto
  • darmową kartą debetową
  • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
  • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
  • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy powyżej

  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w banku Millennium, a chcesz skorzystać z promocji, kliknij w banner poniżej.

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° <<

   


  Lokaty Bank Millennium Konto Millennium Profit, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Konto Millennium Profit i inne lokaty Bank Millennium

   

  Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  30 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Konto oszczędnościowe Ekstra ZYSK Eurobank, to atrakcyjne oprocentowanie już od pierwszej złotówki, z którego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku

  Jeśli jesteś nowym klientem banku to:

  • otrzymasz 2,5% dla kwoty do 30 000 zł i 2% powyżej kwoty 30 000 zł przez 3 miesiące - tę wartość przedstawiamy w zestawieniu

  Jeżeli jesteś już klientem Eurobank to

  • otrzymasz 1,65% dla kwoty do 30 000 zł i 1,4% dla kwoty powyżej 30 000 zł jeżeli zapewnisz wpływ na konto, gdzie
   • dochód w kwocie nie mniejszej niż 500 zł, z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, świadczenia emerytalnego lub rentowego, świadczenia z tytułu Rodzina 500, albo
  • 0,65% - jeżeli nie zapewnisz wpływów

  Warunek wpływu dochodu uznany jest za spełniony, jeżeli w miesiącu kalendarzowym na Konto powiązane z Rachunkiem zostanie przelany co najmniej jeden dochód w kwocie nie mniejszej niż 500 zł, z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, świadczenia emerytalnego lub rentowego, świadczenia z tytułu Rodzina 500+

  Cechy konta Eurobank:

  • dzienna kapitalizacja odsetek – odsetki dopisywane do rachunku każdego dnia, więc każdego dnia pomnażasz swoje oszczędności
  • swoboda wypłaty środków – w dowolnym momencie, bez utraty odsetek
  • bezpłatne otwarcie rachunku – w placówce, przez Internet lub przez telefon
  • atrakcyjne oprocentowanie od pierwszej złotówki – nie musisz mieć wiele by dostać dobry procent
  • możesz otworzyć jedno konto oszczędnościowe Ekstra Zysk w placówce, poprzez infolinię lub przez internet

  Pamiętaj też, że:

  • do konta osobistego możesz otworzyć jeden rachunek Ekstra Zysk
  • nie musisz deklarować wysokości pierwszej wpłaty
  • nie musisz określać, jak długo zamierzasz oszczędzać

  Konto osobiste Eurobank z moneyback 5%

  Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto osobiste w Eurobank. Otwórz konto ze zwrotem w wybranych punktach handlowo-usługowych (banner poniżej):

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Konto Oszczędnościowe EKSTRA ZYSK i inne lokaty Eurobank

   

  Bank Zachodni WBK Lokata Mobilna 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  20 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Bank Zachodni WBK


  Lokata Mobilna BZ WBK dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej Banku Zachodniego WBK, jeśli nosisz bank w kieszeni razem ze swoim telefonem wybierz lokatę mobilną, dostępną tylko w aplikacji BZWBK24 mobile

  Do uruchomienia lokaty mobilnej wymagane jest konto w Banku Zachodnim WBK, lokatę mobilną uruchomisz już od 1.000 zł

  Możesz mieć tylko jedną lokatę mobilną BZ WBK, którą uruchomisz z aplikacji mobilnej Banku Zachodniego, jest to lokata nieodnawialna, bank nie przyjmuje dopłat do lokaty

  Oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umownego, wypłata przed terminem zakończenia okresu umownego traktowana jest jako zerwanie lokaty

  Zobacz jak uruchomić Lokatę Mobilną BZWKB:

  1. Zainstaluj aplikację mobilną BZWBK24 na telefonie.
  2. Zaloguj się.
  3. Przejdź do zakładki "Lokaty" a następnie wybierz "Otwarcie lokaty".
  4. Wybierz Twoje konto w Banku Zachodnim WBK z którego chcesz ulokować środki a następnie interesującą Cię lokatę.
  5. Podaj kwotę lokaty.
  6. Naciśnij "Załóż" a potem potwierdź wybierając "OK".

  Lokaty Bank Zachodni WBK Lokata Mobilna, ranking lokat Bank Zachodni WBK, oprocentowanie lokat Bank Zachodni WBK Lokata Mobilna i inne lokaty Bank Zachodni WBK

   

  Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  20 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Citi Handlowy

  Citibank konto Citi Priority

   

  Lokata z kontem Citi Priority Citibank, to Nagroda do 300 zł i lokata 2,5% w skali roku z kontem Citi Priority

  Oferta „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV” dostępna dla 2500 Uczestników, którzy otrzymali pierwszą Premię, nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie byli Pełnomocnikami do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty.

  Otwórz konto Citi Priority.

  Spełnij jeden z poniższych warunków prowadzenia konta

  • Wpłać i utrzymaj co miesiąc min. 30 000 zł na rachunkach w banku. Jeśli chcesz, możesz otworzyć 3 miesięczną lokatę do 20 000 zł na 2,5% w skali roku.
  • Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych Banku (np. karty kredytowej czy pożyczki).

  Lokata może zostać otwarta najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta.

  Płać kartą w każdym z 6 miesięcy promocji, w którym chcesz odebrać premię, przynajmniej 2 razy na łączną kwotę 300 zł.

  50 zł premii trafi na Twoje konto za każdy z 6 kolejnych miesięcy o ile spełnisz wszystkie warunki.

   

  >> Citi Handlowy, tutaj otworzysz Konto Citi Priority z premią do 300 zł <<

   

  Lokaty Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority, ranking lokat Citi Handlowy, oprocentowanie lokat Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority i inne lokaty Citi Handlowy

   

  Bank Millennium Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium Konto 360°

   

  Rozszerzona rzeczywistość Millennium - to oferta specjalna, jeśli chcesz zyskać więcej na lokacie mobilnej, zaloguj się do aplikacji, wejdź w zakładkę Rozszerzona rzeczywistość i nakieruj telefon na baner na stronie Banku Millennium

  Standardowe oprocentowanie lokaty mobilnej zostanie powiększone o +0,25% dla lokaty rozszerzonej rzeczywistości, a korzystając z technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz teraz w efektowny sposób założyć najwyżej oprocentowaną lokatę w Banku Millennium

  Lokatę rozszerzonej rzeczywistości możesz połączyć z innymi produktami depozytowymi Bank Millennium, na przykład kontem oszczędnościowym Millennium Profit

  Najwyższe oprocentowanie otrzymasz, jeśli posiadasz Konto 360° (dla innych jest nieco niższe), a samo Konto 360°, to jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

  • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
  • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

  a w zamian otrzymujesz

  • darmowe konto
  • darmową kartą debetową
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

  W tym samym czasie możesz posiadać tylko jedną lokatę mobilną, w tym w rozszerzonej rzeczywistości, ale lokaty możesz uruchamiać cyklicznie, tj. kolejną lokatę możesz uruchomić po wygaśnięciu poprzedniej.

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° <<

   

  Lokaty Bank Millennium Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość i inne lokaty Bank Millennium

   

  Neo Bank energoLOKATA 3M PLUS 2,40%

  2,40%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Neo Bank


  energoLOKATA 3M Plus neoBANK, to produkt depozytowy ze stałym i wysokim oprocentowaniem:

  • stałe i wysokie oprocentowanie 2,4%
  • dogodny 3 miesięczny okres oszczędzania
  • możliwość zainwestowania środków już od 1.000 zł

  energoLOKATA 3M Plus neoBANK, dodatkowe informacje:

  • możliwość założenia lokaty wyłącznie za pośrednictwem serwisu neoBANK24
  • minimalny wkład na lokatę to 1.000 zł
  • możliwość założenia dowolnej liczby lokat, jednak suma wszystkich lokat złożonych przez jednego Klienta za pośrednictwem Internetu nie może przekroczyć 1.000.000 zł
  • w ramach promocji lokaty bank dokonuje otwarcia konta osobistego lub portfela depozytowego w wygodny sposób za pośrednictwem wniosku elektronicznego
  • lokatę może założyć wyłącznie osoba fizyczna nie będąca dotychczas Klientem neoBANK
  • automatyczne odnowienie dla kolejnych okresów na warunkach obowiązujących dla standardowej, 3 miesięcznej lokaty z kapitalizacją odsetek po okresie umownym
  • kapitalizacja odsetek - na koniec okresu umownego
  • w przypadku zerwania lokaty przed okresem umownym - naliczanie odsetek w wysokości 0,05%

  Uwaga, z oferty energoLOKATA 3M PLUS neoBANK nie mogą skorzystać osoby, które wyraziły sprzeciw, co do przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych oraz które nie wyraziły zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej

  Lokaty Neo Bank energoLOKATA 3M PLUS, ranking lokat Neo Bank, oprocentowanie lokat Neo Bank energoLOKATA 3M PLUS i inne lokaty Neo Bank

   

  Neo Bank Lokata ANTONINA 2,40%

  2,40%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  400 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Neo Bank


  Lokata ANTONINA NeoBank to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku lokaty

  Oprocentowanie 2,4% obowiązuje w pierwszym okresie umownym automatyczne odnowienie na warunkach obowiązujących dla standardowej 3 miesięcznej lokaty ze stałym oprocentowaniem

  Kapitalizacja odsetek - na koniec okresu umownego gotówkowa lub bezgotówkowa forma wpłaty w przypadku zerwania lokaty przed okresem umownym - naliczanie odsetek w wysokości 0,05%

  Posiadaczem lokaty ANTONINA neoBANK może być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zarówno rezydent jak i nierezydent oferta skierowana jest wyłącznie do Klientów, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy od daty założenia Lokaty ANTONINA nie byli posiadaczami lub współposiadaczami terminowej lokaty oszczędnościowej w neoBANKU

  Z lokaty ANTONINA można skorzystać w terminie do 85 dni od daty założenia pierwszej Lokaty ANTONINA

  Oferta lokaty ANTONINA dostępna jest w wybranych placówkach neoBANK:

  • 1. IV Oddział w Poznaniu Plac Wolności6, 61-738 Poznań
  • 2. V Oddział w Poznaniu ul. Fredry 1, 61-701 Poznań
  • 3. VI Oddział w Poznaniu ul. Ratajczaka 36, 61-816 Poznań
  • 4. VII Oddziale w Poznaniu Al. K. Marcinkowskiego 11, 61-827 Poznań
  • 5. VIII Oddziale w Poznaniu ul. Garbary 27/L4, 61-868 Poznań
  • 6. IX Oddział w Poznaniu ul. Garbary 71, 61-758 Poznań
  • 7. Oddział w Łubowie Łubowo 86A, 62-260 Łubowo

  Lokaty Neo Bank Lokata ANTONINA, ranking lokat Neo Bank, oprocentowanie lokat Neo Bank Lokata ANTONINA i inne lokaty Neo Bank

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

   Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
   Lokata bez konta i innych produktów bankowych
   Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
   Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
   od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
   Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank 3,5% dla nowych klientów

   Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
   wypełnij wniosek online
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Santander Lokata na 12 miesięcy

   Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 22.09.2017
   Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 2,05% na 12 miesięcy ale uwaga
   wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
   Lokata na 12 miesięcy2,05%5.000 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
   Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat kwartalnych lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat grudzień 2017 prezentujemy lokaty kwartalne 3-miesięczne a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.