RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty na NOWE ŚRODKI

Getin Bank eLokata na nowe środki

Najlepsze lokaty na NOWE ŚRODKI grudzień 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W zestawieniu lokat na NOWE ŚRODKI prezentujemy dostępne na rynku lokaty bankowe. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat NA NOWE ŚRODKI rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o skorzystanie z linków, które znajdziesz w prawej strony ekranu, albo z wyszukiwarki.

 

Promocje i nie tylko:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Lokata standardowa Toyota Bank

 


BGŻOptima lokata BEZKARNA

 Najlepsze lokaty bankowe na nowe środki

Lokata NA NOWE ŚRODKI, to rodzaj lokaty bankowej, w ramach której bank określa które środki, w jakiej wysokości i na jakich warunkach mogą zostać potraktowane jako nowe, co w praktyce oznacza najczęściej skorzystanie z promocyjnego oprocentowania.

 

Zazwyczaj bank definiuje:

 • datę, na którą badane jest saldo
 • określa konta, które brane są pod uwagę przy bandaniu salda: ROR, konto oszczędnościowe, rachunki maklerskie, rachunki lokat itp.
 • jakich rachunków dotyczy badanie salda, tylko PLN czy również rachuków walutowych

Oczywiście powyższe punkty dotyczą jedynie obecnych klientów banku (ew. również tych, którzy zamknęli konto i otwierają je ponownie), jeżeli jesteś nowym klientem banku, to wszystkie Twoje środki jakie ulokujesz będą nowymi środkami.

 

Ranking lokat i lokaty bankowe na NOWE ŚRODKI, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od oprocentowanych najwyżej, do niżej oprocentowanych. Jeśli dla wybranych lokat oprocentowanie jest takie samo, to kolejnym kryterium jest maksymalna kwota lokaty - im wyższa, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu, a następnie okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu.

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat na NOWE ŚRODKI grudzień 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
  nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  bez utraty odetek
  Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
  / 122 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
  limit lokat: 1
  e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem i brakiem konieczności zakładania konta (lokata bez konta)
  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej.
  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI ponad:
  Lokata NA NOWE ŚRODKI2,55%500 - 1.000.000 zł
  / 6 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Bank Millennium Konto Millennium Profit

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty
  wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto Millennium Profit2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 92 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Konto LOKACYJNE

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.
  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 1.08.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,
  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%
  limit lokat: 1, bez utraty odetek
  Konto LOKACYJNE2,50%0,01 - 100.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł
  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.07.2017 r.).
  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
  limit lokat: 1
  Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
  / 4 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  122 dni
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank - Konto oszczędnościowe

   

  Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.

  Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:

  • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
  • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki
  • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.
  • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta

  Z kontem oszczędnościowym Getin Bank możesz oszczędzać metodą małych kroków, odkładaj co miesiąc tyle, ile możesz i korzystaj z wysokiego oprocentowania.

  Promocja na NOWE ŚRODKI

  Nowe środki to środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po dacie dalda początkowego stanowiące nadwyżkę nad saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych Getin Bank

  W ramach obecnej edycji promocji, która trwa od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r bank bada saldo na dzień 13.11.2017, z promocji możesz skorzystać jeden raz.

  Jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe w Getin Bank, to uważaj na przypadkowe przelewy, gdyż okres oprocentowania promocyjnego na koncie oszczędnościowym Getin Bank, który trwa 122 dni kalendarzowe (około 4 miesięcy), liczony jest od dnia wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe

  Składając wniosek o konto oszczędnościowe i konto osobiste możesz ale nie musisz wnioskować o kartę aby skorzystać z oferty i otrzymać promocyjne oprocentowanie

  Konto Oszczędnościowe jest uruchamiane i prowadzone za darmo, darmowy jeden przelew w miesiącu - warto o tym pamiętać

  Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

  • wypełnij wniosek online (link pod bannerem poniżej)
  • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję

  Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,10% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.

  Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.

  Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.

   

  Nowe środki

  Na e-lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA według stanu na 31.10.2017 r., przy czym jako środki pieniężne w Getin Bank traktowane są wszystkie środki zgromadzone w złotych polskich na rachunkach: ROR, Rachunek Oszczędnościowy, rachunek przejściowy, rachunek do obsługi papierów wartościowych, IKE, rachunek lokaty terminowej niezależnie od tego, czy rachunki te prowadzone są jako rachunki indywidualne Getin Bank czy jako wspólne

   

  e-Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank - oprocentowanie

  Oprocentowanie e-lokaty na nowe środki zależne jest od wysokości posiadanego salda. W przypadku wpływu środków na kwotę wyższą niż kwota maksymalna dostępna dla lokaty lub w przypadku wpływu kwoty równej lub niższej niż saldo nowych środków ale wyższej niż maksymalna kwota zakładane są dwie lokaty:

  • jedna e-Lokata – z oprocentowaniem promocyjnym – na kwotę nowych środków w wysokości nie wyższej niż maksymalna kwota oraz
  • druga e-Lokata – z podstawowym oprocentowaniem – na pozostałą kwotę 

   

  Odnawialność lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną

  Jeżeli zdecydujesz się na lokatę nieodnawialną, to Getin Bank przekaże środki pozostające na e-Lokacie (kapitał i odsetki) na wskazany przez Ciebie rachunek prowadzony w PLN, a w przypadku e-Lokaty odnawialnej po upływie okresu umownego e-Lokata NA NOWE ŚRODKI jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia

  Możesz zmienić odnawialność lokaty, tj. w przypadku zakładania e-Lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, e-Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu e-Lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru e-Lokaty dotyczącego odnawialności:

  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
  • w dowolnej placówce banku

  Kapitalizacja na koniec okresu umowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności następuje utrata odsetek.

   

  Wniosek o lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank

  Uwaga! W jeśli składasz wniosek o e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank bez jednoczesnego jej opłacenia (wniosek ważny jest 7 dni), to saldo nowych środków badane (weryfikowane) jest dwukrotnie – przy wnioskowaniu o e-Lokatę oraz w trakcie zakładania e-Lokaty po wpływie środków na jej opłacenie. E-Lokata zostanie założona na kwotę nowych środków ustaloną na podstawie badania z dnia jej opłacenia, tj. może być założona na kwotę inną niż wnioskowana

  e-Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz również kliknąć w banner poniżej)
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  e-Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank - podsumowanie

  • kwota minimalna od 500 zł, jeżeli założysz lokatę z oprocentowaniem promocyjnym i dowolna kwota - z oprocentowaniem podstawowym
  • kwota maksymalna do 200.000 zł - oprocentowanie promocyjne i dowolna kwota - oprocentowanie podstawowe
  • okres trwania: 4 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
  • oprocentowanie: 2,10%
  • jest to lokata na nowe środki
  • możesz uruchomić jedną taką lokatę
  • otwórz e-lokatę na Nowe Środki

  Lokata dostępna online przez internet, a wniosek ważny jest 7 dni.

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank, lokata bez konta e-Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 3,00%

  3,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Nest Bank, to internetowa lokata dostępna na 3, 6, 12 i 24 miesiące dla osób posiadających konto w Nest Bank

  Jeżeli ulokujesz środki w Nest Bank na 3 lub 6 miesięcy, to otrzymasz maksymalne, dostępne dla tej lokaty oprocentowanie 3,0%

  W naszym zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, ale z najkrótszym okresem lokowania środków, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy 

  Lokata dla nowych środków - aby uzyskać warunki podane w zestawieniu Twoja lokata musi zostać zasilona nowymi środkami, które są wyliczane jako różnica między Twoim łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 15 października 2017 r.

  Uwaga: w przypadku stwierdzenia przez bank, że środki pieniężne wpłacone na Nest Lokatę Nowe Środki nie są nowymi środkami, czyli nie stanowią nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez klienta w banku na dzień 15 października 2017 r., środki pieniężne zdeponowane na Nest Lokacie Nowe Środki będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez bank niespełnienia warunku. Najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania lokaty, bank prześle informacje o przedmiotowej zmianie pocztą elektroniczną

  Podane oprocentowanie dla lokaty na nowe środki w Nest Bank obowiązuje gdy lokata jest otwierana za pośrednictwem bankowości internetowej i oddziałów

  Lokata także w opcjach na:

  • 3 miesiące: 3,00%
  • 6 miesięcy: 3,00% - to lokata Nest Bank z naszego zestawienia
  • 12 miesięcy: 2,80%
  • 18 miesięcy: oprocentowanie 2,85%
  • 24 miesiące: 2,90%

  Po zakończeniu lokata może zostać odnowiona na warunkach lokaty standardowej Nest Bank

  Do skorzystania z oferty musisz mieć konto - tutaj założysz bezwarunkowo darmowe konto Nest Bank, z bezwarunkowo darmową kartą i wypłatami z bankomatów oraz zyskasz możliwość uruchomienia lokaty na nowe środki

  A jeśli jesteś nowym klientem banku przed skorzystaniej z oferty uruchom Lokatę Witaj w Nest Bank i zyskaj jeszcze więcej:

   

  >> Nest Bank, tutaj otworzysz Nest Konto <<

   

  Lokaty Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Nest Bank

   

  Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,80%

  2,80%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  2 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Nest Bank, to internetowa lokata dostępna na 3, 6, 12 i 24 miesiące dla osób, które nie posiadają konta w Nest Bank

  W naszym zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy, a maksymalne oprocentowanie już dla depozytu 3-miesięcznego

  Lokata na nowe środki, tj. środki pieniężne w złotych, zdeponowane w Nest Banku, stanowiące nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych na dzień 15 października 2017 r.

  Uwaga: w przypadku stwierdzenia przez bank, że środki pieniężne wpłacone na Nest Lokatę Nowe Środki nie są nowymi środkami, czyli nie stanowią nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez klienta w banku na dzień 15 października 2017 r., środki pieniężne zdeponowane na Nest Lokacie Nowe Środki będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez bank niespełnienia warunku. Najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania lokaty, bank prześle informacje o przedmiotowej zmianie pocztą elektroniczną

  Lokata bez konta, ale jest również możliwość uruchomienia bliźniaczej lokaty z kontem - uzyskasz wówczas wyższe oprocentowanie

  Podane oprocentowanie dla lokaty na nowe środki w Nest Bank obowiązuje gdy lokata jest otwierana za pośrednictwem bankowości internetowej i oddziałów

  Lokata także w opcjach na:

  • 3 miesiące: 2,80%
  • 6 miesięcy: 2,80% - to lokata z naszego zestawienia
  • 12 miesięcy: 2,60%
  • 18 miesięcy z oprocentowaniem 2,65%
  • 24 miesiące: 2,70%

  Po zakończeniu lokata może zostać odnowiona, w przypadku odnowienia lokaty obowiązywać będą stawki oprocentowania obowiązujące w dniu odnowienia dla standardowej Nest Lokaty – lokata odnowiona.

  Do skorzystania z oferty nie musisz posiadać konta, ale tutaj je założysz:

  A jeśli jesteś nowym klientem banku przed skorzystaniej z oferty uruchom Lokatę Witaj w Nest Bank i zyskaj jeszcze więcej:

  Lokaty Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank, lokata bez konta Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Nest Bank

   

  Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS 2,75%

  2,75%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PLUS

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem, dla posiadaczy konta w Idea Bank 

  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej:

  • Oprocentowanie w wysokości 2,20% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 1 miesiąc
  • Oprocentowanie w wysokości 2,25% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 2 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 3 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 4 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 5 miesięcy - z naszego zestawienia

  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI PLUS ponad:

  • Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych, (w tym również środków objętych Promocją HAPPY LIFE i Promocją PROUD LION);
  • Rachunkach Oszczędnościowych;
  • Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych;
  • Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych;
  • środki pieniężne zgromadzone na rachunkach lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI i Lokat DESIRE oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i opłaconych w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostaje opłacona dana lokata NA NOWE ŚRODKI
  • środki pieniężne zgromadzone na rachunkach lokat NA NOWE ŚRODKI i Lokat DESIRE oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat NA NOWE ŚRODKI lub Lokat DESIRE były złożone wcześniej niż Wniosek o otwarcie danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI

  Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS jest lokatą nieodnawialną

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

  ulokuj środki na jednej z tych lokat, a dopiero nadwyżkę na lokacie NA NOWE ŚRODKI PLUS, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej

  Lokaty Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS i inne lokaty Idea Bank

   

  BGŻOptima Lokata URODZINOWA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  BGŻ Lokata URODZINOWA, to lokata dla obecnych klientów BGŻOptima.

  Oprocentowanie lokaty zależy od tego, jak długo jesteś klientem banku, przy czym dotyczy nowych środków (saldo na dzień 17.11.2017) i wynosi:

  • rok założenia konta 2011 - oprocentowanie 2,7%
  • rok założenia konta 2012 - oprocentowanie 2,65%
  • rok założenia konta 2013 - oprocentowanie 2,6%
  • rok założenia konta 2014 - oprocentowanie 2,55%
  • rok założenia konta 2015 - oprocentowanie 2,5%
  • rok założenia konta 2016 - oprocentowanie 2,45%
  • rok założenia konta 2017 - oprocentowanie 2,4%

   

  Lokata urodzinowa BGŻOptima, dodatkowe informacje

  • oprocentowanie stałe od 2,4 do 2,7% w skali roku dla Nowych Środków w zależności od czasu, od kiedy jesteś klientem BGŻ Optima
  • lokata 6-miesięczna
  • lokata nieodnawialna
  • maksymalna kwota lokaty to aż 200 000 zł 
  • możesz założyć maksymalnie 1 lokatę
  • propozycja jest ograniczona czasowo - lokata dostępna tylko do 20 grudnia 2017r.

   

  Nowe środki

  Nowe Środki to nadwyżka środków nad saldem, które zostało zarejestrowane na koniec dnia 17 listopada 2017 r. na wszystkich Twoich rachunkach  w ramach kont BGŻOptima, pomniejszona o saldo posiadanej w momencie składania dyspozycji Lokaty Urodzinowej.

   

  Zobacz też oferty:

  Lokaty BGŻOptima Lokata URODZINOWA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata URODZINOWA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 2,55%

  2,55%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem i brakiem konieczności zakładania konta (lokata bez konta)

  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej.

  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI ponad:

  • i) wszystkie środki pieniężne w złotych polskich Klienta zgromadzone w Banku, w tym w Idea Banku S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI na Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych (w tym również środków objętych Promocją HAPPY LIFE i Promocją PROUD LION), Rachunkach Oszczędnościowych, Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych, Rachunkach Lokat Strukturyzowanych oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych, a także innych rachunkach prowadzonych przez Bank (w tym rachunkach technicznych Banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich Posiadacza Rachunku;
  • ii) środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat na NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE i Lokat DESIRE PLUS oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i opłaconych w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI;
  • iii) środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat NA NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE i Lokat DESIRE PLUS oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat na NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE lub Lokat DESIRE PLUS były złożone wcześniej niż Wniosek o otwarcie danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI.

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej, które wynosi:

  • Oprocentowanie w wysokości 2,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 1 miesiąc
  • Oprocentowanie w wysokości 2,05% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 2 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,35% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 3 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,35% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 4 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,55% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 6 miesiące

  Lokata NA NOWE ŚRODKI jest automatycznie odnawiana na analogiczny do pierwotnego okres (odpowiednio 1, 3, 4 lub 5 miesięcy), na warunkach określonych w tabeli ooprocentowania dla:

  • Lokaty STANDARDOWEJ o Okresie Umownym 3 miesiące, w przypadku odnowienia Lokaty NA NOWE ŚRODKI zakładanej na okres 1, 3 lub 4 miesiące;
  • Lokaty STANDARDOWEJ o Okresie Umownym 6 miesięcy,  w przypadku odnowienia Lokaty NA NOWE ŚRODKI zakładanej na okres 5 miesięcy;

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

  ulokuj środki na jednej z tych lokat, a dopiero nadwyżkę na lokacie NA NOWE ŚRODKI, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej


  Lokaty Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank, lokata bez konta Lokata NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Idea Bank

   

  Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS 2,55%

  2,55%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME Online, lokata bez konta

   

  Lokata DESIRE PLUS Lion's Bank, to lokata którą uruchomisz na 1, 2, 3, 4 lub 5 miesięcy,  oprocentowanie zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki.

  Aby skorzystać z oferty Lion's Bank musisz posiadać konto w banku, rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy w złotych polskich, którego jesteś posiadaczem, z którego to rachunku należy wykonać przelew zasilający lokatę DESIRE PLUS.

  Lokata DESIRE jest oprocentowana przez cały okres umowny według stawki wskazanej pod warunkiem ulokowania wyłącznie nowych środków na rachunku tej lokaty, jest to oprocentowanie przeznaczone dla Nowych środków. W pozostałych przypadkach Lokata DESIRE oprocentowana jest w całości według stawki 0,50% w skali roku, a zerwanie lokaty przed końcem skutkuje utratą odsetek

  Oprocentowanie lokaty DESIRE Lion's Bank dotyczy nowych środków i wynosi:

  • 1 miesiąc 2,20%
  • 2 miesiące 2,25%
  • 3 miesiące 2,40%
  • 4 miesiące 2,50%
  • 5 miesięcy 2,55% - lokata z naszego zestawienia

  Nowe środki są nadwyżką ponad środki zgromadzone w Idea Bank i Lion's Bank:

  • wszystkie środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowo - rozliczeniowych
  • środki na rachunkach oszczędnościowych
  • na rachunkach lokat terminowych
  • rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych
  • innych rachunkach prowadzonych przez bank (w tym rachunkach technicznych banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich posiadacza rachunku; na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty DESIRE PLUS

  Bank weryfikuje łączną wysokość salda oraz czy rachunek danej lokaty DESIRE PLUS został opłacony wyłącznie kwotą nowych środków na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

  Lokata DESIRE Lion's Bank ma charakter nieodnawialny, w przypadku zerwania lokaty przed zakończeniem okresu umownego następuje utrata należnych odsetek

  Wniosek jest ważny tylko w dniu złożenia dyspozycji otwarcia lokaty, w momencie składania wniosku należy zapewnić na ROR środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie lokaty DESIRE PLUS.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata DESIRE PLUS i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Santander Lokata Online Nowe Środki 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  250 000 zł
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Santander

  Santander stabilna Lokata 12 miesięcy 1,90%

   

  Lokata Online na Nowe Środki od Santander, to interesująca lokata dostępna na różne okresy czasowe od 1 do nawet 36 miesięcy

  Lokta ma jeden haczyk, oferta dotyczy nowych środków, gdzie nowe środki - zdeponowane środki na rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Bank wg stanu na 22.09.2017 r., oczywiście tylko wtedy, gdy jesteś już klientem banku. Będąc nowym klientem wszystkie zdeponowane pieniądze są nowymi środkami. Pamiętaj też, że oprocentowanie rachunków lokat terminowych Online Nowe Środki zerwanych przed terminem wynosi 0% w stosunku rocznym

  Oprocentowanie lokaty online na nowe środki w Santander zależne jest od kwoty i długości lokaty i dla kwot powyżej 10.000 zł wynosi

  • 1 miesiąc 0,20 - 0,35%
  • 3 miesiące 0,60 - 0,70%
  • 6 miesięcy: 1,25 - 1,30%
  • 7, 9, 10 miesięcy: 1,35 - 1,40%
  • 12 miesięcy: 2,05% - oprocentowanie dla wszystkich zakresów kwot
  • 15 miesięcy: 2,25%
  • 18 miesięcy: 1,75%
  • 24 miesiące: 2,30%
  • 36 miesięcy: 2,50% - to ta lokata

  Pamiętaj, że warto negocjować warunki lokaty, dlatego zapoznaj się też z ofertą poniżej, którą założysz po telefonicznym kontakcie ze strony banku.

  Rozmawiając z konsultantem Santander przygotuj się na to, że konsultant będzie Ci proponował inne lokaty (w tym strukturyzowane) oraz inne produkty bankowe. Zrobisz co uważasz za stosowne, my sugerujemy tylko skorzystanie z ww lokaty. I koniecznie negocjuj warunki.

  Lokata Online (na nowe środki) korzyści:

  • możliwość założenia lokaty przez Internet, bez wychodzenia z domu 
  • podgląd lokaty w Bankowości Internetowej​
  • atrakcyjne oprocentowanie aż do 2,5% dla lokaty na nowe środki
  • duży wybór okresów lokacyjnych: od 1 do 36 miesięcy 
  • kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty 
  • automatyczne przedłużenie lokaty na kolejny ten sam okres 
  • minimalna kwota: 1 000 zł, maksymalna kwota: 250 000 zł

   

  Uwaga, jeżeli jesteś nowym klientem banku, to do wypełnienia wniosku niezbędne będą:

  • zdjęcie lub skan dowodu osobistego
  • numer rachunku, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Właściciel lokaty musi być również właścicielem tego rachunku

  Lokaty Santander Lokata Online Nowe Środki, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander Lokata Online Nowe Środki i inne lokaty Santander

   

  BGŻOptima Konto SMART 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  Konto SMART BGŻOptima to oferta jeśli szukasz dobrego miejsca do ulokowania swoich oszczędności - dzięki kontu oszczędnościowemu SMART wiesz, że Twoje oszczędności mogą pracować optymalnie.

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie SMART BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

  Konto SMART, to konto darmowe, za które bank BGŹOptima nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.

  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 2,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty do 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Nowych Środków kwoty powyżej 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla Pozostałych Środków
  • Oprocentowanie standardowe (zmienne) 0,7% w skali roku
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego w banku)

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima SMART! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima SMART?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów. Aby przyspieszyć ten proces do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • Skan dowodu osobistego
  • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • Dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych, a jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej.

  Lokaty BGŻOptima Konto SMART, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto SMART i inne lokaty BGŻOptima

   

  Alior Bank Konto LOKACYJNE 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Alior Bank

  Konto lokacyjne Alior Bank

   

  Alior Bank KONTO LOKACYJNE, to konto oszczędnościowe dla obecnych i nowych klientów banku, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności.

  Nowe środki - środki ponad łączne saldo z 24.11.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych Alior Bank,

  Jeśli nie wpłacasz nowych środków także zarabiasz – środki niezakwalifikowane jako nowe środki po okresie promocyjnym oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną o 0,5  p.p.., na dzień publikacji wpisu podstawowe oprocentowanie wynosi 0,96%

  Konto lokacyjne uruchomisz bez konta osobistego (możesz mieć tylko jedno takie konto), a za pośrednictwem systemu Alior Bank będziesz mieć stały dostęp do historii transakcji

  Możesz wypłacać środki bez utraty odsetek gdyż swoje oszczędności nie lokujesz na lokacie, ale na koncie lokacyjnym, które jest kontem oszczędnościowym, możesz również dopłacać środki w dowolnym momencie

  Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny (kolejne 10 zł - warto o tym pamiętać)

  Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu promocji (po 4 miesiącach od daty otwarcia Konta Lokacyjnego Alior Bank)

  Ważne uwagi

  • okres promocji to 4 miesiące od daty otwarcia konta - warto więc konto otworzyć dopiero wtedy, gdy będzie można zasilić je środkami
  • na potrzeby promocji i naliczania podwyższonego oprocentowania Alior Bank utworzy rachunek techniczny (bezpłatny), na który środki będą przenoszone podczas naliczania oprocentowania (w tym czasie nie będą dostępne), przelew na rachunek techniczy zostanie wykonany około 23.00, a wrócą na konto przed 05.00 następnego dnia
  • modyfikacja parametrów Konta Lokacyjnego Alior Bank powoduje odpięcie rachunku technicznego i usunięcie promocji na rachunku

   

  Uwaga!

  Jeśli jesteś nowym klientem Alior Bank, tj. nie widniejesz w kartotece banku i chcesz ulokować większe środki, to w pierwszej kolejności zapoznaj się z ofertą lokaty dla nowego klienta, a dopiero w kolejnym kroku złóż wniosek o konto lokacyjne.

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   


  Lokaty Alior Bank Konto LOKACYJNE, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank, lokata bez konta Konto LOKACYJNE i inne lokaty Alior Bank

   

  Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 3-letnia 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Credit Agricole

  Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

   

  Lokata standardowa 3-letnia na NOWE ŚRODKI Credit Agricole dla nowych środków, to wysokie oprocentowanienowe środki do kwoty nawet 100 tys. zł na180 dni

  Oferta dostępna jest w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24, na łączną kwotę do 100.000 zł (wskazany limit dotyczy sumy lokat założonych od dnia 01.10.2017 r. odpowiednio dla każdego ze wskazanych okresów w ramach jednego konta)

  Nowe środki - środki, które stanowią przyrost salda w stosunku do stanu środków zgromadzonych na koncie Klienta na dzień 01.10.2017 r

  Minimalna kwota lokaty terminowej w Credit Agricole to 1.000 zł

   

  >> Credit Agricole, tutaj otworzysz konto osobiste z premią 200 zł <<

   

  Lokaty Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 3-letnia, ranking lokat Credit Agricole, oprocentowanie lokat Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 3-letnia i inne lokaty Credit Agricole

   

  Bank Millennium Konto Millennium Profit 2,50%

  2,50%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  92 dni
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium konto oszczędnościowe Profit

   

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profi Banku Millennium to wygodne i nowoczesne konto dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez wymaganej regularnej wpłaty

  • wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 2,5% do 100.000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty (w promocji)
  • możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • oferta na nowe środki
  • oprocentowanie poza promocją standardowe oprocentowanie jest niższe i zależne od kwoty i wynosi od 0,60% do 1,10%
  • konto 360° i możliwość skorzystania z innych lokat Millennium

  Promocja Millennium Profit obowiązuje do 13 stycznia 2018, czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 92 dni cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem i dotyczy nowych środków - bank bada saldo na dzień 14 października 2017

  Konto Oszczędnościowe Millennium Profit to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku, nie jest to też typowy „wabik” na klientów, gdyż na koncie możesz ulokować nawet 100 tys. zł korzystając z promocyjnego oprocentowania, środki powyżej tej kwoty są również wysokooprocentowane. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji. Oferta dotyczy nowych środków, pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.

  Jeśli posiadasz już konto Millennium, to uważaj na „przypadkowe” przelewy na konto oszczędnościowe, gdyż przelew taki może aktywować podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję, jeżeli na koncie oszczędnościowym Bank Millennium Profit zamierzasz ulokować większą kwotę.

   

  Kilka słów o Koncie 360°, z którym konto oszczędnościowe Profit jest ściśle powiązane. To flagowy produkt Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

  • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
  • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

  a w zamian otrzymujesz

  • darmowe konto
  • darmową kartą debetową
  • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
  • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
  • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy powyżej

  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w banku Millennium, a chcesz skorzystać z promocji, kliknij w banner poniżej.

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° <<

   


  Lokaty Bank Millennium Konto Millennium Profit, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Konto Millennium Profit i inne lokaty Bank Millennium

   

  Lion’s Bank Lokata DESIRE 2,30%

  2,30%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  5 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME Online, lokata bez konta

   

  Lokata DESIRE Lion's Bank, to lokata którą uruchomisz na 1, 2, 3, 4 lub 5 miesięcy, przy czym najwyższe oprocentowanie zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki.

  Lokata DESIRE jest oprocentowana przez cały okres umowny według stawki wskazanej pod warunkiem ulokowania wyłącznie nowych środków na rachunku tej lokaty, jest to oprocentowanie przeznaczone dla Nowych środków. W pozostałych przypadkach Lokata DESIRE oprocentowana jest w całości według stawki 0,50% w skali roku, a zerwanie lokaty przed końcem skutkuje utratą odsetek

  Oprocentowanie lokaty DESIRE Lion's Bank dotyczy nowych środków i wynosi:

  • 1 miesiąc 2,00%
  • 2 miesiące 2,05%
  • 3 miesiące 2,10%
  • 4 miesiące 2,10%
  • 5 miesięcy 2,30% - lokata z naszego zestawienia

  Nowe środki są nadwyżką ponad środki zgromadzone w Idea Bank i Lion's Bank:

  • wszystkie środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowo - rozliczeniowych
  • środki na rachunkach oszczędnościowych
  • na rachunkach lokat terminowych
  • rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych
  • innych rachunkach prowadzonych przez bank (w tym rachunkach technicznych banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich posiadacza rachunku; na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty DESIRE

  Bank weryfikuje łączną wysokość salda oraz czy rachunek danej lokaty DESIRE został opłacony wyłącznie kwotą nowych środków na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

  Lokata DESIRE Lion's Bank ma charakter odnawialny, po upływie okresu umownego lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz ze skapitalizowanymi odsetkami na kolejny okres wynoszący odpowiednio 1, 3, 4, 6 albo 9 miesięcy, na warunkach przewidzianych dla Lokaty BON APPETIT o okresie umownym wynoszącym odpowiednio:

  • 3 miesiące, dla lokaty zakładanej na okres umowny 1, 3 albo 4 miesiące, bądź
  • 6 miesięcy, dla lokaty zakładanej na okres umowny 6 albo 9 miesięcy,zgodnie z aktualną na dzień odnowienia lokaty tabelą oprocentowania, dostępną na stronie internetowej. Posiadacz rachunku ma możliwość zmiany charakteru lokaty na wariant nieodnawialny w dowolnym momencie trwania okresu umownego

  W przypadku złożenia w tym samym dniu więcej niż jednego wniosku o założenie Lokaty DESIRE lub NA NOWE ŚRODKI, bank dokonuje weryfikacji spełnienia warunku opłacenia lokaty DESIRE kwotą Nowych środków według kolejności złożenia poszczególnych wniosków.

  Wniosek o lokatę DESIRE ważny jest 5 dni.

  Lokaty Lion’s Bank Lokata DESIRE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank, lokata bez konta Lokata DESIRE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Noble Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,30%

  2,30%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Noble Bank


  Lokata NA NOWE ŚRODKI Noble Bank polega na możliwości założenia z nowych środków pieniężnych, lokaty o terminie lokowania 4 miesięcy, z rozliczaniem odsetek na koniec okresu lokaty, o oprocentowaniu nominalnym 2,30% w skali roku

  Istnieje możliwość założenia jednej lokaty w danej edycji, na kwotę maksymalnie 200 000 zł już od kwoty 500 zł

  Nowe środki to środki pieniężne wyliczane są jako nadwyżka złotowych środków pieniężnych ulokowanych w Noble Bank w dniu przystąpienia do promocji w stosunku do stanu złotowych środków pieniężnych ulokowanych w banku na koniec dnia 31.08.2017 r. Dostępna kwota Nowych Środków jest automatycznie pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 31.08.2017 r., przy czym brane są pod uwagę wszystkie środki zdeponowane na rachunkach:

  • ROR
  • Rachunek Oszczędnościowy
  • rachunek przejściowy
  • rachunek do obsługi bankowych papierów wartościowych (BPW) wraz z zarejestrowanymi na nim BPW
  • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz rachunek specjalny do obsługi rachunku oszczędnościowego IKE
  • rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej, w tym zakładany poprzez elektroniczny kanał dostępu

  Do promocji Noble Bank możesz przystępować do dnia 11.10.2017 r

   

  Uwaga! W przypadku, gdy kwota opłaconej e-Lokaty/Lokaty (w zakresie Bankowości Telefonicznej) jest wyższa niż saldo Nowych Środków lub w przypadku gdy kwota opłaconej e-Lokaty/Lokaty (w zakresie Bankowości Telefonicznej) jest równa lub niższa niż saldo Nowych Środków ale wyższa niż kwota maksymalna, zakładane są dwie lokaty:

  • na kwotę salda Nowych Środków nie wyższą niż kwota maksymalna z oprocentowaniem promocyjnym
  • na pozostałą kwotę – z podstawowym oprocentowaniem, zgodnym z obowiązującym w dniu złożenia wniosku oprocentowaniem 1,55 % w skali roku

  Lokaty Noble Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Noble Bank, oprocentowanie lokat Noble Bank Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Noble Bank

   

  Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna 2,30%

  2,30%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Credit Agricole


  Lokata Mobilna Credit Agricole, to podwyższone oprocentowanie dla każdej z lokat

  Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym o 0,10% w porównaniu z ofertą standardową.

  Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej Credit Agricole, ale

  • przykładowe oprocentowanie, które prezentujemy w tym zestawieniu dotyczy nowych środków (stąd ograniczenie na kwotę maks.) i standardowej lokaty mobilnej 3 letniej
  • przez nowe środki należy rozumieć przyrost salda na koncie klienta w Credit Agricole w stosunku do stanu środków zgromadzonych na jego koncie na dzień 30.06.2017 r.

  Parametry lokaty w innych okresach:

  30 dni 0,40% 0,50% -
  60 dni 0,50% 0,60% -
  90 dni 0,70% 0,80% -
  180 dni 0,80% 0,90% 1,40%
  270 dni 1,00% 1,10% -
  1 rok 1,40% 1,50% 1,80%
  2 lata 1,60% 1,70% 2,00%
  3 lata 2,00% 2,10% 2,30%

  gdzie:

  • 1 kolumna - długość lokaty
  • 2 kolumna - oferta standardowa Credit Agricole
  • 3 kolumna - Oferta Mobilna Credit Agricole
  • 4 kolumna - Oferta na NOWE ŚRODKI Credit Agricole

  Lokaty Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna, ranking lokat Credit Agricole, oprocentowanie lokat Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna i inne lokaty Credit Agricole

   

  Alior Bank Lokata 9-miesięczna 2,25%

  2,25%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  9 mies.
  okres
  Alior Bank


  Lokata 9-miesięczna Alior Bank - do zawarcia lokaty 9-miesięcznej uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na 1 sierpnia 2017r.

  Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem z 1 sierpnia 2017 r. - w naszym zestawieniu przyjęliśmy bez ograniczeń

  Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce Alior Banku. Jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie zTaryfą Opłat i Prowizji) lub w gotówce

  Polecamy też: 

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   

  Lokaty Alior Bank Lokata 9-miesięczna, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata 9-miesięczna i inne lokaty Alior Bank

   

  BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Konto INDYWIDUALNE BGŻOptima skorzystaj z możliwości dobrego ulokowania swoich oszczędności - dzięki kontu oszczędnościowemu Twoje oszczędności mogą pracować optymalnie.

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

  Konto INDYWIDUALNE, to konto darmowe, za które bank BGŹOptima nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.

  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 2,2% w skali roku dla Nowych Środków kwoty do 150 tys.
  • Oprocentowanie promocyjne (stałe) 1,5% w skali roku dla pozostałych Nowych Środków
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego w banku)

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima SMART! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto Indywidualne?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów, aby przyspieszyć do maksimum proces otwarcia konta SMART BGŻOptima, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • Skan dowodu osobistego
  • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • Dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych

  A jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej i lokaty bezkompromisowej (poniżej).

  Lokaty BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto INDYWIDUALNE i inne lokaty BGŻOptima

   

  BGŻOptima Konto WSPÓLNE 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  Konto WSPÓLNE BGŻOptima - zysk niezależnie od kwoty, jaką przelejesz! To konto pozwala osiągać wysoki zysk nie tylko w promocji, ale i na co dzień. A co ważne – czysty zysk, ponieważ bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat

  Konto WSPÓLNE nie jest już dostępne dla nowych klientów banku, ale jeżeli uruchomiłeś/-aś je przed 08.02.2016 r., to będzie w dalszym ciągu obsługiwane

  Parametry Konta WSPÓLNEGO BGŻOptima:

  • 2,2% do 150 tys.
  • 1,5%  powyżej 150 tys.
  • 1,5% poza promocją
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego)
  • 90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima Konto WSPÓLNE! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto WSPÓLNE?

  Jak wspomnieliśmy powyżej, oferta nie jest już dostępna dla nowych klientów BGŻOptima, ale jeżeli posiadasz to konto, to będzie ono w dalszym ciągu obsługiwane.

   

  Jeżeli szukasz innych lokat BGŻOptima

  a do tego jeżeli jeśli jesteś nowym klientem banku, koniecznie zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej. Na pierwszej z nich ulokujesz na 3 miesiące do 20.000 zł z oprocentowaniem 3%, na drugiej - do 100.000 zł, również na 3 miesiące, oprocentowanie 2,5%.

  Lokaty BGŻOptima Konto WSPÓLNE, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto WSPÓLNE i inne lokaty BGŻOptima

   

  BGŻOptima Konto JUNIOR 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1,00 zł
  kwota min.
  150 000 zł
  kwota maks.
  90 dni
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

   

  Konto JUNIOR BGŻOptima - zysk niezależnie od kwoty, jaką przelejesz! To konto pozwala osiągać wysoki zysk nie tylko w promocji, ale i na co dzień. A co ważne – czysty zysk, ponieważ bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat

  Parametry Konta JUNIOR BGŻOptima:

  • 2,2% do 150 tys.
  • 1,5%  powyżej 150 tys.
  • 1,5% poza promocją
  • Brak opłat i dodatkowych warunków (np. założenie konta osobistego)

   

  90 dni w naszym zestawieniu podajemy przykładowo, na koncie Indywidualnym BGŻOptima środki możesz lokować przez dowolny okres i wypłacać je w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

   

  Co to są nowe środki?

  Dnia 12 października 2017 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z dnia 12 października 2017 r. są nowymi środkami i mogą pracować na 2,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym BGŻOptima Junior! Propozycja ważna do 25 stycznia 2018 r.

   

  Jak otworzyć BGŻOptima konto JUNIOR?

  Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę. Nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów. Aby przyspieszyć ten proces do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • skan dowodu osobistego
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych, zapoznaj się z promocyjną ofertą depozytową BGŻOptima: 

  Lokaty BGŻOptima Konto JUNIOR, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima Konto JUNIOR i inne lokaty BGŻOptima

   

  Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 2-letnia 2,20%

  2,20%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Credit Agricole


  Lokata standardowa 2-letnia na NOWE ŚRODKI Credit Agricole dla nowych środków, to wysokie oprocentowanienowe środki do kwoty nawet 100 tys. zł na180 dni

  Oferta dostępna jest w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24, na łączną kwotę do 100.000 zł (wskazany limit dotyczy sumy lokat założonych od dnia 01.10.2017 r. odpowiednio dla każdego ze wskazanych okresów w ramach jednego konta)

  Nowe środki - środki, które stanowią przyrost salda w stosunku do stanu środków zgromadzonych na koncie Klienta na dzień 01.10.2017 r

  Minimalna kwota lokaty terminowej w Credit Agricole to 1.000 zł

   

  >> Credit Agricole, tutaj otworzysz konto osobiste z premią 200 zł <<

   

  Lokaty Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 2-letnia, ranking lokat Credit Agricole, oprocentowanie lokat Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 2-letnia i inne lokaty Credit Agricole

   

  Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank eLokata na nowe środki

   

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym aż 2,10% i maksymalną kwotą lokaty do 200 tys. zł

  Na lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 31.10.2017 r.).

  Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), kapitalizacja na koniec okresu umowy lokata, lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.

  Jeżeli jesteś nowym klientem, to składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę.

  Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień Okresu umownego / do zapadnięcia lokaty

  W przypadku zakładania lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru lokaty dotyczącego odnawialności:

  • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
  • w dowolnej placówce banku

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank - podsumowanie:

  • kwota minimalna od 500 zł
  • kwota maksymalna do 200.000 zł
  • okres trwania: 4 miesiące
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
  • oprocentowanie: 2,10%
  • możesz uruchomić jedną taką lokatę lub przez internet e-lokatę na NOWE ŚRODKI

   

  Lokata uruchomisz w oddziale Getin Bank, polecamy e-Lokatę, którą uruchomisz w pełni przez internet, odnośnik powyżej

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank, lokata bez konta Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Getin Bank

   

  Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 2,10%

  2,10%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata NA NOWE ŚRODKI Plus Bank czyli produkt Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk - to produkt adresowany do obecnych oraz nowych Klientów Banku, którzy posiadają lub otworzą dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz zdeponują w Banku Nowe środki

  Lokatę uruchomisz już od 5.000 zł, a maksymalnie na lokacie NA NOWE ŚRODKI ulokujesz nawet do 100.000 zł, lokata dostępna w Oddziale Banku, Centrum Obsługi Klienta, bankowości elektronicznej oraz mobilnej plusbank24

  Nowe środki - środki pieniężne zdeponowane przez Ciebie w Plus Bank, stanowiące nadwyżkę ponad stan salda na wszystkich rachunkach oszczędnościowych i oszczędnościowo-rozliczeniowych na dzień 27 września.

  Aby uruchomić lokatę musisz posiadać konto w Plus Bank lub je założyć, zamknięcie konta przed zapadnięciem lokaty jest równoznaczne z zerwaniem lokaty

  Lokata NA NOWE ŚRODKI jest lokatą odnawialną na warunkach lokaty standardowej, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec umowy

  Lokaty Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Plus Bank

   

  Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 92D 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  92 dni
  okres
  Alior Bank

  Konto lokacyjne Alior Bank

   

  Alior Bank 92 dniowa lokata NA NOWE ŚRODKI, to lokata tylko w PLN dla klientów, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności

  Nowe środki - do zawarcia lokaty 92-dniowej uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na  należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na 01 sierpnia 2017 r.

  Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a dniem badania salda, a dodatkowo łączna suma lokat 92-dniowych nie może przekroczyć 200000 PLN

  Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce banku, jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie zTaryfą Opłat i Prowizji) lub w gotówce.

  Zobacz też: 

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   

  Lokaty Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 92D, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 92D i inne lokaty Alior Bank

   

  ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  ING Bank Śląski

  ING Bank Śląski Konto Direct

   

  Otwarte Konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to oferta banku dla tych, którzy chcą oszczędzać w ING i w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (dalej: OKO) i od 30.06.2017 r. nie są i nie byli posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN:

  • Otwartego Konta Oszczędnościowego,
  • Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct,
  • Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium,
  • Dream Saver

  oraz dla osób, które są już klientami ING i w czasie trwania Oferty zawarły kolejną umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN i są posiadaczami / współposiadaczami rachunku wymienionego, ale 

  • nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 30.06.2016 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz
  • miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 30.06.2016 r. do 29.06.2017 r.

  W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią ING, oferta obowiązuje od 30.06.2017 r. do 7.09.2017 r.

  Podwyższone oprocentowanie ING Bank Śląski nalicza od wszystkich środków poniżej 100 000 PLN zgromadzonych na rachunku OKO przez 4 miesiące licząc od dnia otwarcia tego rachunku. Dotyczy ono rachunków OKO otwieranych do 7.09.2017 r.

  Uwaga, oferta dotyczy tylko konta indywidualnego, zamiana rachunku OKO z indywidualnego na wspólny w trakcie trwania oferty spowoduje, że utracisz prawo do podwyższonego oprocentowania

  Jeśli jesteś nowym klientem, to możesz otworzyć konto z premią i dodatkowo zwiększyć zysk z konta oszczędnościowego:

   

  >> ING Bank Śląski, tutaj otworzysz Otwórz ING konto z premią <<

   

  Lokaty ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus, ranking lokat ING Bank Śląski, oprocentowanie lokat ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus i inne lokaty ING Bank Śląski

   

  Bank Millennium Lokata Horyzont Zysku 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  24 mies.
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium Konto 360°

   

  Lokata Horyzont Zysku Bank Millennium, to lokata na nowe środki, która zapewni Ci atrakcyjne oprocentowanie na dłuższy okres, przez co najmniej 15 miesięcy

  Jest to lokata nieodnawialna, możesz otworzyć tylko jedną lokatę na dany okres trwania lokata, oprocentowanie na nowe środki w skali roku naliczane jest od całości salda

  Aby założyć lokatę wystarczy kwota 1000 zł nowych środków, maksymalnie można ulokować do 100 000 zł na dany okres trwania lokaty

  W naszym zestawieniu lokat Millennium prezentujemy lokatę Horyzont Zysku oprocentowaną najwyżej, ta sama lokata w Banku Millennium dostępna również na 15 i 18 miesięcy

  • 15 miesięcy: 1,80%
  • 18 miesięcy: 1,90%
  • 24 miesiące: 2,00% - to ta lokata

  Zobacz też: konto oszczędnościowe Millennium Profit z promocyjnym oprocentowaniem

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° w Banku Millennium <<

   

  Lokaty Bank Millennium Lokata Horyzont Zysku, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Lokata Horyzont Zysku i inne lokaty Bank Millennium

   

  Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 1-roczna 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Credit Agricole

  Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

   

  Lokata standardowa 1-roczna na NOWE ŚRODKI Credit Agricole dla nowych środków, to wysokie oprocentowanienowe środki do kwoty nawet 100 tys. zł na180 dni

  Oferta dostępna jest w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24, na łączną kwotę do 100.000 zł (wskazany limit dotyczy sumy lokat założonych od dnia 01.10.2017 r. odpowiednio dla każdego ze wskazanych okresów w ramach jednego konta)

  Nowe środki - środki, które stanowią przyrost salda w stosunku do stanu środków zgromadzonych na koncie Klienta na dzień 01.10.2017 r

  Minimalna kwota lokaty terminowej w Credit Agricole to 1.000 zł

   

  >> Credit Agricole, tutaj otworzysz konto osobiste z premią 200 zł <<

   

  Lokaty Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 1-roczna, ranking lokat Credit Agricole, oprocentowanie lokat Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI 1-roczna i inne lokaty Credit Agricole

   

  Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe 2,00%

  2,00%
  oproc.
  0,01 zł
  kwota min.
  99 999,99 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Bank Zachodni WBK


  Konto Max Oszczędnościowe w BZ WBK to nawet 2% w promocji dla nowych środków, dzień liczenia salda to 2.08.2017.

  Oprocentowanie promocyjne na koncie na nowe środki w Banku Zachodnim WBK to aż:

  • 2,00% w skali roku dla salda rachunku do 99 999,99 zł albo
  • 1,50% w skali roku dla salda rachunku od 100 000,00 zł na Koncie Max oszczędnościowym w ramach edycji promocji

  Posiadając Konto Max oszczędnościowe zyskujesz:

  • Oprocentowanie standardowe rachunku - to 0,51% w skali roku dla salda rachunku do 99 999,99 zł albo 0,76% w skali roku dla salda rachunku od 100 000,00 zł
  • Brak opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku
  • Wpłacasz i wypłacasz pieniądze w dowolnym momencie nie tracąc odsetek. Możesz to zrobić w oddziale lub za pomocą przelewu w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 .
  • Odsetki dostajesz co miesiąc. Jeśli zostawisz je na rachunku – zwiększysz swoje zyski
  • Sam ustalasz, ile chcesz oszczędzać, ponieważ nie jest wymagana kwota minimalna do otwarcia rachunku
  • Posiadając usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 masz dostęp do konta w dowolnym miejscu i czasie przez internet, sms, telefon komórkowy, tablet

  Oprocentowanie promocyjne naliczane jest dla osób, które przystąpią do promocji, podane oprocentownie do dnia 30.01.2018 r.

  Jak otworzyć Konto Max oszczędnościowe

  • Zaloguj się do BZWBK24 internet.
  • Wejdź w zakładkę Zamów Produkty i wybierz opcję Konto oszczędnościowe.
  • Zapoznaj się z warunkami prowadzenia konta.
  • Twoje nowe konto pojawi się w zakładce Portfel w BZWBK24 internet i od razu będziesz mógł z niego korzystać.

  Lokaty Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe, ranking lokat Bank Zachodni WBK, oprocentowanie lokat Bank Zachodni WBK Konto Max Oszczędnościowe i inne lokaty Bank Zachodni WBK

   

  Eurobank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,00%

  2,00%
  oproc.
  200 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI eurobank, to stałe oprocentowanie na 3 miesiące, przenieś swoje oszczędności do eurobanku i ciesz się pewnym zyskiem

  Jeżęli nie wiesz jak wyliczyć stan nowych środków, udaj się do placówki eurobank, w której doradca obliczy, jaka jest wartość nowych środków na Twoim koncie, porównując saldo konta (czyli sumę środków posiadanych przez Ciebie na rachunku bieżącym, rachunkach oszczędnościowych i lokatach) na dzień zakładania lokaty z saldem konta na dzień 31.10.2017 r.

  Oprocentowanie Lokaty "Nowe środki w eurobanku" jest stałe i naliczane w skali roku.

  Parametry lokaty:

  • dostępna dla nowych środków na koncie
  • 3-miesięczny okres lokaty
  • atrakcyjne oprocentowanie stałe: 2,00% w skali roku
  • minimalna kwota lokaty już 200 zł, a maksymalna 50 000 zł
  • po 3 miesiącach środki z lokaty oraz odsetki zostaną przelane na Twoje konto

  Zobacz jak uruchomić lokatę NA NOWE ŚRODKI w eurobank:

  • z dokumentem tożsamości udaj się do placówki
  • doradca przedstawi Ci ofertę eurobank i sprawdzi kwotę nowych środków na Twoim koncie
  • gdy wybierzesz lokatę nowe środki w eurobanku, zostanie założona w kilka minut

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz Konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Eurobank

   

  Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (spółki) 1,90%

  1,90%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  1 mies.
  okres
  Idea Bank

  IDEA BANK - Konto Idealna Firma

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES to oferta dla spółek z kontem Idealna Firma

  Oprocentowanie dla nowych środków przy lokacie na 3, 4, 6 lub 9 miesięcy, oprocentowanie dla pozostałych środków 0,5%

  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku ponad:

  • a. wszystkie środki pieniężne w złotych polskich zgromadzone w banku, na:
   • i. Rachunkach Rozliczeniowych;
   • ii. Rachunkach Lokat Terminowych;
   • iii. Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych;
   • iv. innych rachunkach prowadzonych przez Bank (w tym rachunkach technicznych Banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich Posiadacza Rachunku;
   • na koniec 20. dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI-BIZNES; oraz
  • b. środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat NA NOWE ŚRODKI oraz Lokat POWER-BIZNES oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i  opłaconych w  tym samym miesiącu kalendarzowym, w  którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI-BIZNES; oraz
  • c. środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat NA NOWE ŚRODKI-BIZNES oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI-BIZNES, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat NA NOWE ŚRODKI-BIZNES

  Bank weryfikuje łączną wysokość salda na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

  Zerwanie lokaty przed terminem zapadalności skutkuje utratą należnych odsetek

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Idealna Firma <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (spółki), ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (spółki) i inne lokaty Idea Bank

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

   Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
   Lokata bez konta i innych produktów bankowych
   Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
   Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
   od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
   Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank 3,5% dla nowych klientów

   Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
   wypełnij wniosek online
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Santander Lokata na 12 miesięcy

   Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 22.09.2017
   Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 2,05% na 12 miesięcy ale uwaga
   wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
   Lokata na 12 miesięcy2,05%5.000 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
   Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat na NOWE ŚRODKI lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat grudzień 2017 prezentujemy lokaty na NOWE ŚRODKI a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.