RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty - lokata progresywna

Getin Bank lokata Progresywna

Najlepsze lokaty progresywne grudzień 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W zestawieniu prezentujemy dostępne na rynku najlepszych progresywne lokaty bankowe. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat progresywnych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o skorzystanie z linków, które znajdziesz w prawej strony ekranu, albo z wyszukiwarki.

 

Promocje i nie tylko:

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Lokata standardowa Toyota Bank

 Najlepsze lokaty bankowe - lokata PROGRESYWNA

Lokata progresywna, to typ lokaty bankowej, w ramach której oprocentowanie wzrasta w kolejnych miesiącach umowy, osiągając maksymalne wartości w końcowych okresach, obecnie nawet do 5% lub więcej procent.

Z takiego też powodu (najczęściej) istnieje możliwością zerwania bez utraty odsetek naliczonych za pełne miesiące trwania depozytu wg skali progresji.

 

Charakterystyka lokaty progresywnej

Lokata progresywna uruchamiana jest na z góry określony okres czasu, ze z góry określoną wysokością oprocentowania w każdym z okresów

Kapitalizacja odsetek, o ile umowa nie stanowi inaczej, zachodzi najczęście na koniec okresu umownego

W przypadku zerwania lokaty przed terminem, o ile nie określono inaczej, otrzymujesz odsetki za pełne miesiące utrzymania lokaty - czyli nie tracisz całości wypracowanych odsetek, a tylko część dni z niepełnego miesiąca.

 

Czy warto założyć lokatę progresywną

To zależy od tego czy możesz potrzebować środków w trakcie trwania lokaty. Oczywiście bez dwóch zdań najlepszym wyborem jest lokata bezkarna - nawet jeśli zerwiesz lokatę, to nie tracisz wypracowanych odsetek. Niestety, lokaty typu "bezkarna" dostępne są tylko w wybranych bankach (zobacz: lokata bezkarna BGŻOptima oraz lokata bezkompromisowa BGŻOptima) i tylko dla nowych klientów.

Lokata progresywna może być dobrym wyborem w przypadku, gdy domniemasz, że możesz potrzebować środków przed zakończeniem okresu umownego - jak wspomnieliśmy już wcześniej, w przypadku zerwania lokaty progresywnej tracisz tylko część wypracowanych odsetek (zrywając lokatę tradycyjną tracisz wszystkie wypracowane odsetki).

 

Ranking lokat i lokaty bankowe progresywne, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od oprocentowanych najwyżej, do niżej oprocentowanych. Jeśli dla wybranych lokat oprocentowanie jest takie samo, to kolejnym kryterium jest maksymalna kwota lokaty - im wyższa, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu, a następnie okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu.

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat : lokata PROGRESYWNA grudzień 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.
  e-Lokata dostępna już od 500 zł
  Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:
  e-Lokata PROGRESYWNA1,70%500 - bez limitu zł
  / 12 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  Plus Bank Lokata NA START 4,00%

  4,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata NA START Plus Bank to produkt adresowany do Klientów posiadających w PlusBanku Konto Plus, założone w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy i nie posiadających w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych do chwili przedstawienia oferty lokaty

  Lokatę uruchomisz już od 1.000 zł, a maksymalnie na lokacie NA START ulokujesz do 10.000 zł, jest to lokata nieodnawialna, możesz założyć tylko jedną taką lokatę

  Aby uruchomić lokatę musisz posiadać konto w Plus Bank lub je założyć. Zamknięcie konta przed zapadnięciem lokaty jest równoznaczne z zerwaniem lokaty

  Lokata NA START, to możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek po każdym pełnym okresie odsetkowym, lokata z oprocentowaniem progresywnym:

  • I miesiąc - oprocentowanie 3%
  • II miesiąc - oprocentowanie 4%
  • III miesiąc - oprocentowanie 5%

  W naszym zestawieniu podajemy oprocentowanie średnie - 4% w skali roku, lokata dostępna w Oddziale Plus Bank, Centrum Obsługi Klienta lub wysyłając SMS o treści START pod numer 661005500 (koszt jak za zwykły SMS)

  Lokaty Plus Bank Lokata NA START, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank Lokata NA START i inne lokaty Plus Bank

   

  BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5 2,84%

  2,84%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  60 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EKOlokata 5 na 5 BOŚ Bank - zyskaj nawet 5% w ostatnim roku oszczędzania

  Jest to lokata progresywna, nawet jeżeli zerwiesz lokatę po upływie pierwszego roku od dnia otwarcia lokaty, kwota Twojej lokaty będzie oprocentowana za pełne lata jej utrzymania, wg stawek oprocentowania określonych dla każdego pełnego roku trwania lokaty, jednak jeżeli zerwiesz lokatę przed upływem pierwszego roku od dnia jej otwarcia, stracisz prawo do uzyskania odsetek

  Stałe progresywne oprocentowanie EKOLokaty 5 na 5 BOŚ Bank (w zestawieniu podajemy oprocentowanie średnie):

  • 1 rok - 1,50 %
  • 2 rok - 1,70 %
  • 3 rok - 2,00 %
  • 4 rok - 4,00 %
  • 5 rok - 5,00 %

  Odsetki w ramach EKOlokaty 5 na 5 BOŚ Bank są naliczane odrębnie za każdy pełny rok utrzymywania lokaty, wg stopy procentowej obowiązującej dla danego roku.

  EKOLokata 5 na 5 jest lokatą nieodnawialną, którą uruchomisz:

  • ekologicznie - elektronicznie czyli przez Internet - przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek on-line - zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut 
  • otwórz lokatę za pośrednictwem usługi BOŚBank24 - jeśli jesteś już klientem BOŚ Bank
  • w najbliższym oddziale BOŚ Banku

  Lokaty BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EKOlokata 5 na 5 i inne lokaty BOŚ Bank

   

  Toyota Bank Lokata KAPITALNA 2,65%

  2,65%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Lokata standardowa Toyota Bank

   

  Lokata KAPITALNA Toyota Bank to lokata z dzienną kapitalizacją odsetek i możliwością zerwania bez utraty odsetek

  Zdecyduj się na Lokatę Kapitalną dopasowaną do Ciebie - zrywasz ją, kiedy tylko chcesz i nie tracisz odsetek, odkryj wszystkie korzyści tej lokaty:

  • średnie oprocentowanie Twoich oszczędności może wynieść nawet 2,65% dla lokaty 36 miesięcznej (z zestawienia)
  • nie masz żadnych ograniczeń w liczbie zakładanych lokat,
  • wygodnie zarządzasz swoimi pieniędzmi dzięki bankowości internetowej

  Lokata kapitalna Toyota Bank to lokata progresywna 3M, 6M, 12M, 18M, 24M, 36M z dzienną kapitalizacją odsetek:

  • oprocentowanie stałe
  • progresja oprocentowania w miesiącach
  • dzienna kapitalizacja odsetek
  • minimalna kwota lokaty 5.000 zł
  • brak sankcji odsetkowych i kapitałowych w przypadku zerwania lokaty przed terminem
  • możliwość założenia tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej Toyota Bank

  Dodatkowe opcje lokaty kapitalnej:

  • odsetki na konto w Toyota Bank Polska S.A.
  • możliwość odnowienie lokaty
  • zerwanie lokaty

  Oprocentowanie lokaty kapitalnej Toyota Bank (średnie):

  • 1,45% dla lokaty 3-miesięcznej
  • 1,75% dla lokaty półrocznej
  • 2,05% dla lokaty 12-miesięcznej
  • 2,35% dla lokaty 18-miesięcznej
  • 2,55% dla lokaty 2-letniej
  • 2,65% dla lokaty na 3 lata - 36 miesięcy - to lokata z naszego zestawienia

  Skorzystaj również z oferty "Plan Depozytowy" - zarobisz jeszcze więcej

  Lokaty Toyota Bank Lokata KAPITALNA, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank Lokata KAPITALNA i inne lokaty Toyota Bank

   

  Bank Pocztowy Lokata MAXI 2,50%

  2,50%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MAXI Bank Pocztowy to najdłuższa lokata z najwyższym oprocentowaniem gwarantowanym od początku do końca lokaty, oszczędzaj dłużej - najkorzystniej, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MAXI zarabiasz na oprocentowaniu.

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MAXI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MAXI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek

  Do założenia lokaty MAXI w Banku Pocztowym wymagane jest konto, ale w ofercie dostępna jest również lokata MAXI bez konta, z nieco niższym oprocentowaniem.

  Oprocentowanie lokaty MAXI w Banku Pocztowym rośnie w kolejnych miesiącach (lokata progresywna), w zestawieniu podano przybliżone oprocentowanie średnie:

  • 1 - 3 miesiąc: 0,70%
  • 4 - 6 miesiąc: 1,00%
  • 7 - 9 miesiąc: 1,30%
  • 10 - 12 miesiąc: 1,60%
  • 13 - 15 miesiąc: 1,90%
  • 16 - 18 miesiąc: 2,20%
  • 19 - 21 miesiąc: 2,50%
  • 22 - 24 miesiąc: 2,80%
  • 25 - 27 miesiąc: 3,20%
  • 28 - 30 miesiąc: 3,60%
  • 31 - 33 miesiąc: 4,20%
  • 34 - 36 miesiąc: 5,00%

  Lokata MAXI z kontem dostępna także dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MAXI, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata MAXI i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Bank Pocztowy Lokata MAXI bez konta 2,30%

  2,30%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  36 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MAXI Bank Pocztowy to najdłuższa lokata z najwyższym oprocentowaniem gwarantowanym od początku do końca lokaty, oszczędzaj dłużej - najkorzystniej, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MAXI zarabiasz na oprocentowaniu.

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MAXI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MAXI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek:

  • lokatę uruchomisz przez internet, lokata bez konta
  • możliwość administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego
  • w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, odsetki wypłacane są za pełne miesiące utrzymania lokaty

  Do założenia lokaty MAXI w Banku Pocztowym nie jest wymagane konto, ale w ofercie dostępna jest również lokata MAXI z kontem i wyższym oprocentowaniem. Do uruchomienia lokaty MAXI potrzebne będą:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres email
  • numer PESEL
  • numer konta, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • 1 - 3 miesiąc: 0,50%
  • 4 -6 miesiąc: 0,80%
  • 7 - 9 miesiąc: 1,10%
  • 10 - 12 miesiąc: 1,40%
  • 13 - 15 miesiąc: 1,70%
  • 16 - 18 miesiąc: 2,00%
  • 19 - 21 miesiąc: 2,30%
  • 22 - 24 miesiąc: 2,60%
  • 25 - 27 miesiąc: 3,00%
  • 28 - 30 miesiąc: 3,40%
  • 31 - 33 miesiąc: 4,00%
  • 34 - 36 miesiąc: 4,80%

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MAXI bez konta, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy, lokata bez konta Lokata MAXI bez konta i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia 2,00%

  2,00%
  oproc.
  10 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  48 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Plan Premia Deutsche Bank to oferta, z której skorzystasz w oddziale Deutsche Bank, przez system bankowości elektronicznej db easyNET lub telefonicznie przez usługę Teleserwis.

  Dodatkowo przez db easyNET możesz również dokonywać dopłat do lokaty oraz kontrolować saldo lokaty

  Lokata db Plan Premia to lokata oszczędnościowa na okres 4 lat z dodatkową premią od wypracowanych odsetek, która rośnie z każdym rokiem trwania lokaty. Premia po czwartym roku to aż 25% od odsetek! Premię otrzymujesz po każdym pełnym roku.

  Oprocentowanie lokaty db Plan Premia Deutsche Bank:

  Kwota depozytu Oprocentowanie
  100 - 1 999,99 PLN 1,50%
  2 000 - 4 999,99 PLN 1,60%
  5 000 - 9 999,99 PLN 1,70%
  od 10 000 PLN 2,00%

   

   

   

   

   

  Stawki bonusowe:

  Premia za oszczędzanie Oprocentowanie stawek bonusowych
  % kwoty naliczonych odsetek po 1 roku utrzymywania lokaty 10%
  % kwoty naliczonych odsetek po 2 roku utrzymywania lokaty 15%
  % kwoty naliczonych odsetek po 3 roku utrzymywania lokaty 20%
  % kwoty naliczonych odsetek po 4 roku utrzymywania lokaty 25%

   

  Pieniądze ze wskazanego konta będą automatycznie przekazywane na konto atrakcyjnie oprocentowanej lokaty oszczędnościowej, bez pobierania dodatkowych opłat za realizację zlecenia.

  W razie konieczności można dokonać częściowej wypłaty z lokaty (opcja dostępna w Oddziale lub przez Teleserwis). Interesuje Cię lokata oszczędnościowa db Plan Premia - otwórz konto osobiste w Deutsche Bank:

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Premium <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata Plan Premia i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Idea Bank Lokata ZYSKUJĄCA 1,85%

  1,85%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   

  Lokata ZYSKUJĄCA Idea Bank, to ciekawa oferta, jeżeli nie wiesz, czy i kiedy będziesz potrzebować środków, gdyż 

  Bez względu na wybrany wariant każdy posiada możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek za pełne okresy miesięczne utrzymywania środków na lokacie

  W wariancie lokaty na 3 miesiące oprocentowanie wynosi w skali roku:

  • 1,35% w pierwszym miesiącu
  • 1,50% w drugim miesiącu
  • 2,40% w trzecim miesiącu

  W przypadku lokaty zakładanej na 6 miesięcy oprocentowanie wynosi w skali roku:

  • 1,20% w pierwszym miesiącu
  • 1,25% w drugim miesiącu
  • 1,30% w trzecim miesiącu
  • 1,60% w czwartym miesiącu
  • 2,05% w piątym miesiącu
  • 3,40% w szóstym miesiącu

  Jeżeli założysz lokatę na 12 miesięcy oprocentowanie wyniesie w skali roku (tę lokatę uwzględniono w zestawieniu):

  • 1,00% w pierwszym miesiącu
  • 1,05% w drugim miesiącu
  • 1,15% w trzecim miesiącu
  • 1,25% w czwartym miesiącu
  • 1,35% w piątym miesiącu
  • 1,60% w szóstym miesiącu
  • 1,85% w siódmym miesiącu
  • 2,05% w ósmym miesiącu
  • 2,15% w dziewiątym miesiącu
  • 2,25% w dziesiątym miesiącu
  • 2,55% w jedenastym miesiącu
  • 3,95% w dwunastym miesiącu

  Inwestycja od 500 zł aż do 1 000 000 zł w zestawieniu podano przybliżone, średnie oprocentowanie lokaty 12-miesięcznej, brak limitu na liczbę lokat

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata ZYSKUJĄCA, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata ZYSKUJĄCA i inne lokaty Idea Bank

   

  Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA 1,70%

  1,70%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Progresywna

   

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, to efektywny i wygodny sposób oszczędzania - otrzymujesz pewne i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy.

  e-Lokata dostępna już od 500 zł

  Oprocentowanie e-Lokaty progresywnej Getin w pierwszym okresie umownym trwania lokaty wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% w ostatnim miesiącu, co daje średnie oprocentowanie depozytu w skali roku w wysokości około 1,70%:

  • 1 miesiąc: 0,70%
  • 2 miesiąc: 0,70% 
  • 3 miesiąc: 0,85%
  • 4 miesiąc: 1,05%
  • 5 miesiąc: 1,25%
  • 6 miesiąc: 1,45%
  • 7 miesiąc: 1,65%
  • 8 miesiąc: 1,85%
  • 9 miesiąc: 2,30%
  • 10 miesiąc: 2,55%
  • 11 miesiąc: 2,80%
  • 12 miesiąc: 3,30%

  Likwidując lokatę e-Lokatę Progresywną w Getin Bank przed terminem zapadalności nie tracisz całości wypracowanych odsetek:

  • likwidacja lokaty w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia skutkuje utratą odsetek, ale już
  • likwidacja po pierwszym miesiącu, a przed zakończeniem pierwszego okresu umownego skutkuje zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w Getin Bank
  • likwidacja w drugim i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od odnowienia skutkuje zastosowaniem, za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie, oprocentowania równego stawce obowiązującej w dniu odnowienia lokaty

  e-Lokata PROGRESYWNA Getin Bank - najważniejsze informacje:

  • okres lokaty: 12 miesięcy
  • oprocentowanie (średnie): 1,70%, stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy
  • możliwość zerwania lokaty bez utraty wszystkich wypracowanych odsetek (patrz powyżej)
  • minimalna kwota lokaty: od 500 zł
  • maksymalna kwota lokaty: bez ograniczeń
  • lokatę uruchomisz online

  Lokata może być lokatą nieodnawialną lub odnawialną, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego, a wniosek o lokatę progresywną ważny jest 7 dni:

  e-Lokatę progresywną Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank e-Lokata PROGRESYWNA i inne lokaty Getin Bank

   

  Plus Bank Lokata DYNAMICZNIE ROSNĄCA 1,60%

  1,60%
  oproc.
  3 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  3 mies.
  okres
  Plus Bank


  Lokata DYNAMICZNIE ROSNĄCA Plus Bank to możliwość lokowania środków na różne okresy od 3 do nawet 21 miesięcy

  Swoboda dysponowania odsetkami:

  • po każdym zakończonym okresie odsetkowym przelew na konto osobiste w plusbanku
  • kapitalizacja odsetek do kwoty lokaty
  • wypłata odsetek po okresie deponowania lub w dniu likwidacji lokaty

  A także możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek po każdym pełnym okresie odsetkowym - możliwość dysponowania odsetkami po każdym okresie odsetkowym, 

  • wypłata odsetek po okresie deponowania lub w dniu likwidacji lokaty

  Z lokatą dynamicznie rosnącą masz możliwość automatycznego ustawienia odnawialności lokaty, lokata dostępna przez plusbank24.pl, aplikację mobilną plusbank24, w oddziale banku i centrum obsługi klienta

  Oprocentowanie lokaty DYNAMICZNIE ROSNĄCEJ Plus Bank zależne jest od okresu, na jaki lokujesz środki:

  • PLUS BANK lokata Dynamicznie Rosnąca oprocentowanie lokaty 3 miesięcznej - oprocentowanie średnie 1,60% (tę lokatę prezentujemy w naszym zestawieniu):
   • 1 miesiąc: 0,50%
   • 2 miesiące: 1,30%
   • 3 miesiące: 3,00%
  • oprocentowanie lokaty DYNAMICZNIE ROSNĄCEJ 6-miesięcznej PLUS BANK (średnie 1,60%):
   • 1 miesiąc: 0,75%
   • 2 miesiące: 0,90%
   • 3 miesiące: 1,10%
   • 4 miesiące: 1,30%
   • 5 miesięcy: 2,00%
   • 6 miesięcy: 3,50%
  • oprocentowanie lokaty 15-miesięcznej DYNAMICZNIE ROSNĄCEJ (średnie 2,25% w skali 15-miesięcznej):
   • 0-3 miesiące: 0,50%
   • 4-6 miesięcy: 1,00%
   • 7-9 miesięcy: 1,15%
   • 10-12 miesięcy: 1,30%
   • 13-15 miesięcy: 5,00%
  • lokata DYNAMICZNIE ROSNĄCA Plus Bank 21-miesięczna (średnie 3,37% w skali 21-miesięcznej):
   • 0-3 miesiące: 0,55%
   • 4-6 miesięcy: 1,05%
   • 7-9 miesięcy: 1,20%
   • 10-12 miesięcy: 1,35%
   • 13-15 miesięcy: 1,50%
   • 16-18 miesięcy: 1,60%
   • 19-21 miesięcy: 6,05%

  Oprocentowanie stałe, kapitalizacja po każdym pełnym okresie odsetkowym, brak limitu na liczbę lokat

  Lokaty Plus Bank Lokata DYNAMICZNIE ROSNĄCA, ranking lokat Plus Bank, oprocentowanie lokat Plus Bank Lokata DYNAMICZNIE ROSNĄCA i inne lokaty Plus Bank

   

  Getin Bank Lokata PROGRESYWNA 1,60%

  1,60%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Progresywna

   

  Lokata Progresywna Getin Bank to połączenie wysokiego stałego oprocentowania z możliwością zerwania lokaty w dowolnym terminie bez utraty odsetek naliczonych za pełne miesiące wg skali progresji

  Oprocentowania lokaty progresywnej zmienia się i wynosi od 0,60% w pierwszym miesiącu do 3,20% w ostatnim, w naszym zestawieniu prezentujemy oprocentowanie średnie

  Kapitalizacja lokaty na koniec okresu umownego, lokata progresywna w Getin Bank to lokata nieodnawialna lub odnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy

  Możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek jeśli:

  • likwidacja lokaty w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia skutkuje utratą odsetek ale już
  • likwidacja w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od założenia -zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w Getin Bank
  • likwidacja w drugim  i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od odnowienia-zastosowaniem, za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie, oprocentowania równego stawce obowiązującej w dniu odnowienia lokaty

  brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty, a po zakończeniu okresu umownego możesz przedłużyć lokatę progresywną automatycznie z oprocentowaniem równym stopie referencyjnej NBP obowiązującej w dniu odnowienia

  Wniosek o lokatę progresywną Getin Bank ważny jest 7 dni, 

  Uwaga, istnieje również e-Lokata Progresywna wyżej oprocentowana - e-Lokatę progresywną Getin Bank założysz przez internet:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz też kliknąć banner poniżej)
  • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
  • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Lokata PROGRESYWNA i inne lokaty Getin Bank

   

  Santander Lokata Zysk+ Progresja 1,53%

  1,53%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Santander

  Santander - TurboKARTA 3% zwrotu na stacjach paliw

   

  Lokata Zysk+ Progresja Santander to lokata progresywna, której oprocentowanie wzrasta w kolejnych miesiącach, a podane w zestawieniu oprocentowanie jest oprocentowaniem średnim.

  Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto w Santaner Consumer Bank, oprocentowanie stałe, progresywne w kolejnych miesiącach wynosi:

  • 1. miesiąc 0.30%
  • 2. miesiąc 0.35%
  • 3. miesiąc 0.55%
  • 4. miesiąc 0.75%
  • 5. miesiąc 1.25%
  • 6. miesiąc 1.50%
  • 7. miesiąc 1.50%
  • 8. miesiąc 1.50%
  • 9. miesiąc 2.00%
  • 10. miesiąc 2.00%
  • 11. miesiąc 2.00%
  • 12. miesiąc 5.00%

  Lokatę Zysk+ Progresja w Santander Bank uruchomisz już od 1000 zł, a średnie oprocentowanie wynosi około 1,53%

  Zobacz też Lokata Stabilna Santander

  Lokaty Santander Lokata Zysk+ Progresja, ranking lokat Santander, oprocentowanie lokat Santander Lokata Zysk+ Progresja i inne lokaty Santander

   

  BGŻ BNP Paribas Lokata PROGRESYWNA 1,50%

  1,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  BGŻ BNP Paribas

  BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne ze zwrotem i bonusem

   

  Lokata progresywna BGŻ BNP Paribas Twoje zyski rosną w czasie, aż do 4% w ostatnim miesiącu oszczędzania

  Jeśli szukasz lokaty, na której oszczędności rosną w miarę upływu czasu, a pieniądze możesz wypłacić bez utraty naliczonych odsetek zapoznaj się z ofertą lokaty progresywnej, dzięki której im dłużej oszczędzasz, tym więcej zyskujesz

  Odsetki od środków pieniężnych zgromadzonych na lokacie progresywnej naliczane są odrębnie dla każdego miesiąca utrzymania lokaty, w wysokości obowiązującej dla danego miesiąca

  Likwidacja lokaty przed upływem okresu lokacyjnego powoduje naliczenie odsetek, odrębnie dla każdego miesiąca utrzymania lokaty według stóp procentowych określonych dla tych miesięcy, za faktyczny okres utrzymania lokat

  Oprocentowanie progresywne lokaty (średnie oprocentowanie to 1,5%):

  1 miesiąc 0,50%
  2 miesiąc 0,60%
  3 miesiąc 0,70%
  4 miesiąc 0,80%
  5 miesiąc 0,90%
  6 miesiąc 1,00%
  7 miesiąc 1,20%
  8 miesiąc 1,40%
  9 miesiąc 1,70%
  10 miesiąc 2,20%
  11 miesiąc 3,00%
  12 miesiąc 4,00%

   

  Możesz otworzyć dowolną liczbę lokat progresywnych w BGŻ BNP Paribas już od kwoty 1.000 zł, a uruchomisz je poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net albo w dowolnym oddziale BGŻ BNP Paribas. Jest to lokata nieodnawialna.

   

  >> BGŻ BNP Paribas, tutaj otworzysz Konto Optymalne <<

   

  Lokaty BGŻ BNP Paribas Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat BGŻ BNP Paribas, oprocentowanie lokat BGŻ BNP Paribas Lokata PROGRESYWNA i inne lokaty BGŻ BNP Paribas

   

  Eurobank Lokata DYNAMICZNA 1,47%

  1,47%
  oproc.
  200 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  11 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Lokata dynamiczna Eurobank, to lokata z rosnącym oprocentowaniem w kolejnych miesiącach oszczędzania oraz możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek

  Jeśli utrzymasz lokatę dynamiczną Eurobank przez 12 miesięcy – odsetki zostaną naliczone wg oprocentowania obowiązującego w ostatnim miesiącu

  Jeśli będziesz musiał zerwać lokatę dynamiczną wcześniej - wtedy odsetki naliczą się wg stopy oprocentowania dla ostatniego zakończonego miesiąca trwania lokaty, za rzeczywistą liczbę dni jej utrzymania, zrywając lokatę w pierwszym miesiącu nie otrzymasz odsetek

  Oprocentowanie lokat dynamicznych po zakończeniu kolejnych miesięcy:

  okres oprocentowanie
  1 miesiąc 0,80%
  2 miesiące 1,00%
  3 miesiące 1,25%
  4 miesiące 1,35%
  5 miesięcy 1,40%
  6 miesięcy 1,45%
  7 miesięcy 1,55%
  8 miesięcy 1,65%
  9 miesięcy 1,75%
  10 miesięcy 1,80%
  11 miesięcy 1,85%
  12 miesięcy 1,85%

   

  W naszym zestawieniu prezentujemy parametry lokaty 11-miesięcznej

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - jak otworzyć przez internet:

  • zaloguj się do bankowości internetowej
  • skorzystaj z kalkulatora, który ułatwi Ci wybór najkorzystniejszej oferty
  • wprowadź kwotę i wybierz okres na jaki chcesz ulokować środki
  • zatwierdź wybór i… gotowe!

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty w placówce

  • z dokumentem tożsamości udaj się do placówki
  • doradca przedstawi Ci ofertę banku
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut
  • jeśli nie jesteś klientem banku, to zostanie dla Ciebie otwarte konto

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty przez telefon

  • jeśli jesteś już klientem banku, to zadzwoń pod numer 19 000 doradca przedstawi Ci ofertę
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty we wpłatomacie

  • wpłać gotówkę korzystając z karty płatniczej eurobank
  • określ ile środków chcesz ulokować i na jaki okres
  • zatwierdź wybór
  • pobierz potwierdzenie i gotowe

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Lokata DYNAMICZNA, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Lokata DYNAMICZNA i inne lokaty Eurobank

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca 1,21%

  1,21%
  oproc.
  5000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  11 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Lokata Pracująca Deutsche Bank to lokata terminowa na okres 5,8 oraz 11 miesięcy z oprocentowaniem progresywnym oraz miesięczną kapitalizacją odsetek na rachunku lokaty:

  • okres lokaty 5, 8 lub 11 miesięcy
  • oprocentowanie progresywne
  • kapitalizacja odsetek miesięczna po każdym zakończonym jednomiesięcznym okresie
  • możliwość otwarcia lokaty przez Internet oraz telefon

  W ramach db Lokata Pracująca Deutsche Bank ulokujesz:

  • min. kwota lokaty to tylko 5 tys. PLN
  • lokata bankowa nie ma kwoty maksymalnej

  Oprocentowanie db Lokaty Pracującej jest różne w kolejnych miesiącach i wynosi dla lokaty 5-miesięcznej (średnie 1,05%):

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc
  0,95% 1,00% 1,05% 1,10% 1,15%

   

  1,18% (średnio) dla lokaty 8 miesięcznej:

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc 6-mc 7-mc 8-mc
  1,00% 1,05% 1,10% 1,15% 1,20% 1,25% 1,30% 1,35%

   

  1,21% (średnio) dla lokaty na 11 miesięcy (lokata z naszego zestawienia):

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc 6-mc 7-mc 8-mc 9-mc 10-mc 11-mc
  1,00% 1,00% 1,05% 1,10% 1,15% 1,20% 1,25% 1,30% 1,35% 1,40% 1,50%

   

  Zapoznaj się też z programem db 500+Premia możesz zwiększyć zyski z lokat i odłożyć środki na przyszłość dzieci:

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata 4 Pory Zysku 1,20%

  1,20%
  oproc.
  5000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  12 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Lokata 4 Pory Zysku Deutsche Bank to lokata terminowa z atrakcyjnym oprocentowaniem progresywnym oraz pełnym dostępem do odsetek po zakończeniu każdego kwartału lokaty, lokata jest dostępna na okres 6, 9 oraz 12 miesięcy

  Stałe oprocentowanie lokaty, wzrastające w kolejnych okresach lokowania środków, z kwartalną kapitalizacją i częstotliwością wypłaty odsetek, a przypadku dyspozycji o wycofaniu środków z lokaty przed terminem zapadalności (zerwanie lokaty), otrzymasz odsetki za każdy zakończony okres lokaty db Lokata 4 Pory Zysku Deutsche Bank

  Minimalna kwota konieczna do uruchomienia lokaty to 5.000 zł, brak limitu na maksymalną kwotę depozytu, warunkiem koniecznym do otwarcia lokaty jest posiadanie konta osobistego (w tym bezpłatnego konta internetowego dbNET) lub db Konta Oszczędnościowego w Deutsche Bank Polska (lub jego otwarcie)

  Korzyścią z posiadania db Lokata 4 Pory Zysku jest automatyczna wypłata należnych odsetek na rachunek prowadzony w DB Polska po każdym okresie rozliczeniowym (a nie jak to jest w przypadku lokat standardowych lub negocjowanych tylko po zakończeniu całego okresu lokaty), tj. po każdym zakończonym okresie 3-miesięcznym (kwartalnym), kapitał lokaty zostaje automatycznie odnowiony na kolejny kwartał w zależności od okresu trwania lokaty.

  Oprocentowanie różne w kolejnych miesiącach dla lokaty 6 miesięcznej

  • pierwszy kwartał 1,05%
  • drugi kwartał 1,15%
  • średnio 1,10%

  dla lokaty 9 miesięcznej

  • pierwszy kwartał 1,10%
  • drugi kwartał 1,15%
  • trzeci kwartał 1,20%
  • średnio 1,15%

  dla lokaty 12-miesięcznej - tę lokatę prezentujemy w naszym zestawieniu

  • pierwszy kwartał 1,15%
  • drugi kwartał 1,20%
  • trzeci kwartał 1,20%
  • czwarty kwartał 1,25%
  • średnio 1,20%

  Ranking lokat DB ubezględnia oprocentowanie dla lokaty 12 miesięcznej

  Rozważ też skorzystanie z oferty Plan db 500+Premia, zwiększysz zyski z lokaty:

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata 4 Pory Zysku, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata 4 Pory Zysku i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Bank Pocztowy Lokata MIDI 1,15%

  1,15%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MIDI Bank Pocztowy to dłuższa lokata z wyższym oprocentowaniem, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MIDI zarabiasz na oprocentowaniu depozytu

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MIDI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MIDI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek:

  • brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty
  • w przypadku zerwania otrzymasz odsetki za pełne miesiące utrzymania lokaty
  • lokata dostępna również bez konta w Banku Pocztowym, ale z nieco niższym oprocentowaniem

  Lokatę uruchomisz online przez internet, z możliwością administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego, a do uruchomienia lokaty MIDI w Banku Pocztowym będą potrzebne:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • w 1 miesiącu: 0,30%
  • w 2 miesiącu: 0,50%
  • w 3 miesiącu: 0,80%
  • w 4 miesiącu: 1,20%
  • w 5 miesiącu: 1,70%
  • w 6 miesiącu: 2,40%

  Lokata MIDI z kontem dostępna dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MIDI, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata MIDI i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Bank Pocztowy Lokata MINI 1,05%

  1,05%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokatę MINI Bank Pocztowy, to lokata którą uruchomisz przez internet z możliwością pełnej administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego

  Uruchamiając lokatę zarabiasz na oprocentowaniu, im dłużej deponujesz środki, tym więcej zarabiasz a z lokatą MINI nie ma ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty, do uzyskania podanego oprocentowania wymagane konto, możesz również uruchomić lokatę MINI w Banku Pocztowym bez konta, ale z nieco niższym oprocentowaniem.

  W przypadku zerwania lokaty (wypłaty przed terminem umownym) odsetki będą wypłacane za pełne miesiące utrzymania lokaty, a do uruchomienia będą potrzebne:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Oprocentowanie lokaty MINI Bank Pocztowy rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • w 1 miesiącu: 0,30%
  • w 2 miesiącu: 0,75%
  • w 3 miesiącu: 1,25%
  • w 4 miesiącu: 1,90%

  Lokata MINI z kontem w Banku Pocztowym dostępna dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MINI, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata MINI i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Pekao SA Lokata PROGRESYWNA 1,05%

  1,05%
  oproc.
  1000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  13 mies.
  okres
  Pekao SA


  Lokata PROGRESYWNA Pekao SA to wygodna forma oszczędzania oferująca atrakcyjne oprocentowanie, rosnące w każdym kolejnym miesiącu trwania lokaty, lokata może być otwarta na 9 lub 13 miesięcy

  Dodatkowym atutem lokaty progresywnej jest brak utraty naliczonych odsetek w przypadku jej zerwania (już po 3 miesiącach od dnia jej założenia) - patrz dalej

  Jeżeli wypłata nastąpi po upływie 3 miesięcy licząc od dnia otwarcia lokaty, bank Pekao SA wypłaci 80% kwoty odsetek naliczonych według stawki oprocentowania lokaty za faktyczną liczbę dni pozostawania wkładu na lokacie w poszczególnych miesiącach okresu lokaty

  Lokata 9-miesięczna progresywna Pekao SA ze stałym oprocentowaniem ustalanym odrębnie dla każdego miesiąca okresu lokaty, które średnio wynosi 0,71%, a w poszczególnych miesiącach:

  • 1 miesiąc 0,20%
  • 2 miesiąc 0,20%
  • 3 miesiąc 0,30%
  • 4 miesiąc 0,40%
  • 5 miesiąc 0,50%
  • 6 miesiąc 0,60%
  • 7 miesiąc 0,80%
  • 8 miesiąc 1,40%
  • 9 miesiąc 2,00%

  Jeżeli uruchomisz lokatę progresywną Pekao SA na 13 miesięcy, to oprocentowanie wynosi ono średnio 1,05% - takie oprocentowanie prezentujemy w naszym zestawieniu, a w poszczególnych miesiącach:

  • 1 miesiąc 0,20%
  • 2 miesiąc 0,20%
  • 3 miesiąc 0,30%
  • 4 miesiąc 0,40%
  • 5 miesiąc 0,60%
  • 6 miesiąc 0,80%
  • 7 miesiąc 1,00%
  • 8 miesiąc 1,10%
  • 9 miesiąc 1,30%
  • 10 miesiąc 1,50%
  • 11 miesiąc 1,70%
  • 12 miesiąc 2,10%
  • 13 miesiąc 2,50%

  Lokata jest zakładana w placówce Banku Pekao SA lub przez platformę bankowości elektronicznej P24, oferta obowiązuje do odwołania.

  Lokaty Pekao SA Lokata PROGRESYWNA, ranking lokat Pekao SA, oprocentowanie lokat Pekao SA Lokata PROGRESYWNA i inne lokaty Pekao SA

   

  Bank Pocztowy Lokata MIDI bez konta 0,95%

  0,95%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MIDI Bank Pocztowy, to depozyt który uruchomisz przez internet również jako lokatę bez konta

  Brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty w przypadku wypłaty przed terminem umownym odsetki wypłacane za pełne miesiące utrzymania lokaty, możesz również założyć lokatę MIDI z kontem w Banku Pocztowym i wyższym oprocentowaniem (odsyłamy do wpisu opisującego tę lokatę, w którym umieściliśmy dodatkowe informacje)

  Do uruchomienia lokaty będą potrzebne:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • w 1 miesiącu: 0,10%
  • w 2 miesiącu: 0,30%
  • w 3 miesiącu: 0,60%
  • w 4 miesiącu: 1,00%
  • w 5 miesiącu: 1,50%
  • w 6 miesiącu: 2,20%

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MIDI bez konta, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy, lokata bez konta Lokata MIDI bez konta i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Bank Pocztowy Lokata MINI bez konta 0,85%

  0,85%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  4 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MINI Bank Pocztowy, to propozycja dla osób, które chciałyby ulokować środki w Banku Pocztowym, ale jednocześnie nie chcą otwierać w banku tym konta (lokata bez konta)

  Lokatę uruchomisz przez internet, bank nie definiuje ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty, a w przypadku wypłaty przed terminem umownym odsetki wypłacane za pełne miesiące utrzymania lokaty

  Uwaga, możesz również uruchomić w Banku Pocztowym lokatę MINI z kontem i wyższym oprocentowaniem, a do uruchomienia lokaty będą potrzebne:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta, z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • w 1 miesiącu: 0,10%
  • w 2 miesiącu: 0,55%
  • w 3 miesiącu: 1,05%
  • w 4 miesiącu: 1,70%

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MINI bez konta, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy, lokata bez konta Lokata MINI bez konta i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

   Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
   Lokata bez konta i innych produktów bankowych
   Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
   Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
   od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
   Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank 3,5% dla nowych klientów

   Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
   wypełnij wniosek online
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Santander Lokata na 12 miesięcy

   Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 22.09.2017
   Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 2,05% na 12 miesięcy ale uwaga
   wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
   Lokata na 12 miesięcy2,05%5.000 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
   Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat : lokata PROGRESYWNA lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat grudzień 2017 prezentujemy lokaty progresywne a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.