RANKING LOKAT

Najlepsze lokaty średnioterminowe (6 - 12 miesięcy)

Najlepsze lokaty średnioterminowe grudzień 2017 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W każdym zestawieniu prezentujemy zwykle około 20 dostępnych na rynku najlepszych lokat bankowych. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat średnioterminowych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o przejście na koniec wpisu, gdzie prezentujemy też wybrane, promocyjne lokaty bankowe, również z kategorii innych niż lokaty średnioterminowe (6 - 12 miesięcy).

 

Promocje i nie tylko:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Idea Bank Lokata HAPPY

 


Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 Najlepsze lokaty bankowe średnioterminowe

W naszym zestawieniu przyjęliśmy, że lokaty średnioterminowe, to lokaty o terminie zapadalności od 6 do do 12 miesięcy.

Ranking lokat i lokaty bankowe średnioterminowe, które zamieściliśmy w poniższym zestawieniu, prezentujemy od oprocentowanych najwyżej, do niżej oprocentowanych. Jeśli dla wybranych lokat oprocentowanie jest takie samo, to kolejnym kryterium jest maksymalna kwota lokaty - im wyższa, tym depozyt znajdzie się wyżej w rankingu, a następnie okres zapadalności lokaty - im dłuższy okres, na jaki możesz zdeponować środki w banku, tym depozyt będzie wyżej w naszym rankingu.

Przypominamy o wyszukiwarce, skorzystaj aby znaleźć i porównać wybrane oferty depozytów oraz o najlepszych lokatach promocyjnych (na końcu wpisu), ranking lokat średnioterminowych grudzień 2017 - zapraszamy.

Poniżej prezentujemy wybrane, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe, a jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych - to zapraszamy do dalszej części wpisu:

Lokaty bankowe
 • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

  Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
  Lokata bez konta i innych produktów bankowych
  Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
  Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
  / 6 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

  Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
  Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
  utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
  Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
  / 6 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem i brakiem konieczności zakładania konta (lokata bez konta)
  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej.
  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI ponad:
  Lokata NA NOWE ŚRODKI2,55%500 - 1.000.000 zł
  / 6 mies.
  Bez konta
  ZAŁÓŻ
 • Alior Bank Lokata dla nowego klienta

  Lokata dla Nowego Klienta Alior Bank - to oferta wyłącznie dla nowych klientów banku
  Kogo bank rozumie jako nowego klienta:
  Do zawarcia lokaty uprawnieni są nowi klienci tj. klient, którzy na dzień otwarcia rachunku lokaty nie posiada założonej w Banku Kartoteki Klienta.
  dla nowych klientów
  Lokata dla nowego klienta2,50%1.000 - 200.000 zł
  / 186 dni
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 • Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA

  e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania
  lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł
  lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:
  e-Lokata TRADYCYJNA1,65%500 - bez limitu zł
  / 6 mies.
  Konto TAK
  ZAŁÓŻ
 •  

   

  Toyota Bank Lokata STANDARDOWA 2,00%

  2,00%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Lokata standardowa Toyota Bank

   

  Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku

  Lokata bez konta i innych produktów bankowych

  Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:

  • 0,50% - 1 miesiąc
  • 1,50% - 3 miesiące
  • 1,70% - 6 miesięcy
  • 1,95% - 9 miesięcy
  • 1,95% - 12 miesięcy
  • 2,55% - 24 miesięcy
  • 2,70% - 36 miesięcy

  Oprocentowanie stałe obowiązuje od 20.04.2017 r. Minimalna kwota lokaty 2000 zł. Kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty. W przypadku zerwania lokaty przed terminem wypłata 0,1 należnych odsetek.

   

  Promocja

  Zakładając lokatę z poniższego bannera możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania:

  • oprocentowanie: 2%
  • kwota lokaty: od 5000 zł
  • okres: 6 miesięcy


  Lokaty Toyota Bank Lokata STANDARDOWA, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank, lokata bez konta Lokata STANDARDOWA i inne lokaty Toyota Bank

   

  Orange Finanse Konto Oszczędnościowe 3,60%

  3,60%
  oproc.
  1 zł
  kwota min.
  10 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Orange Finanse


  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse z promocyjnym oprocentowaniem 3,5% do kwoty 10 tys. przez 6 mies. płacąc kartą min. 300 zł w miesiącu i z elastycznym dostępem do środków

  Promocyjne warunki (3,5% oproc.nom. w skali roku) dedykowane są dla nowych klientów wnioskujących podczas zakładania konta (lub w ciągu 60 dni od otwarcia Konta Osobistego) na infolinii lub w bankowości internetowej, a o konto możesz zawnioskować w trakcie otwierania konta osobistego w internecie, za pośrednictwem Infolinii pod numerem (+48 42) 19 300 lub salonie Orange

  Promocyjne konto oszczędnościowe Orange Finanse możesz otworzyć w okresie do 60 dni kalendarzowych od otwarcia konta osobistego Orange Finanse

  Konto oszczędnościowe to swobodny dostęp do środków:

  • wypłacasz i wpłacasz jak Ci wygodnie, bez utraty odsetek
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • w każdym miesiącu możesz wykonać jeden bezpłatny przelew z Konta Oszczędnościowego, każdy kolejny, w tym przelew ekspresowy, to koszt 5 zł
  • miesięczna kapitalizacja odsetek

   

  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse dostępne jest w pomocji Dobry Start, wiosna/lato 2017 - warunki znajdziesz na stronie Orange Finanse, poniżej skrót:

  • okres od 18.08.2017 r. do 01.02.2018 r. w którym to należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego, wyrazić na wniosku zgody na przekazywanie danych osobowych wskazane w regulaminie promocji oraz zawrzeć na jego podstawie z Orange Finanse umowę o prowadzenie Konta Osobistego.
  • w promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od 2.10.2014 r. do momentu przystąpienia do promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w Orange Finanse.
  • jeżeli saldo środków zgromadzonych na rachunku będzie wyższe niż 10 000 zł, wówczas nadwyżka środków będzie oprocentowana zgodnie z Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w Orange Finanse.
  • warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym od otwarcia Konta Oszczędnościowego płatności bezgotówkowych Kartą Debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

  Konto Oszczędnościowe Orange Finanse (podsumowanie):

  • 3,5% do 10.000 zł przez 6 miesięcy pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych za min 300 zł w miesiącu
  • konto otworzysz do 60 dni od otwarcia konta osobistego Orange Finanse
  • oferta dla nowych klientów banku

  Lokaty Orange Finanse Konto Oszczędnościowe, ranking lokat Orange Finanse, oprocentowanie lokat Orange Finanse Konto Oszczędnościowe i inne lokaty Orange Finanse

   

  Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 3,00%

  3,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Nest Bank, to internetowa lokata dostępna na 3, 6, 12 i 24 miesiące dla osób posiadających konto w Nest Bank

  Jeżeli ulokujesz środki w Nest Bank na 3 lub 6 miesięcy, to otrzymasz maksymalne, dostępne dla tej lokaty oprocentowanie 3,0%

  W naszym zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, ale z najkrótszym okresem lokowania środków, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy 

  Lokata dla nowych środków - aby uzyskać warunki podane w zestawieniu Twoja lokata musi zostać zasilona nowymi środkami, które są wyliczane jako różnica między Twoim łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 15 października 2017 r.

  Uwaga: w przypadku stwierdzenia przez bank, że środki pieniężne wpłacone na Nest Lokatę Nowe Środki nie są nowymi środkami, czyli nie stanowią nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez klienta w banku na dzień 15 października 2017 r., środki pieniężne zdeponowane na Nest Lokacie Nowe Środki będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez bank niespełnienia warunku. Najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania lokaty, bank prześle informacje o przedmiotowej zmianie pocztą elektroniczną

  Podane oprocentowanie dla lokaty na nowe środki w Nest Bank obowiązuje gdy lokata jest otwierana za pośrednictwem bankowości internetowej i oddziałów

  Lokata także w opcjach na:

  • 3 miesiące: 3,00%
  • 6 miesięcy: 3,00% - to lokata Nest Bank z naszego zestawienia
  • 12 miesięcy: 2,80%
  • 18 miesięcy: oprocentowanie 2,85%
  • 24 miesiące: 2,90%

  Po zakończeniu lokata może zostać odnowiona na warunkach lokaty standardowej Nest Bank

  Do skorzystania z oferty musisz mieć konto - tutaj założysz bezwarunkowo darmowe konto Nest Bank, z bezwarunkowo darmową kartą i wypłatami z bankomatów oraz zyskasz możliwość uruchomienia lokaty na nowe środki

  A jeśli jesteś nowym klientem banku przed skorzystaniej z oferty uruchom Lokatę Witaj w Nest Bank i zyskaj jeszcze więcej:

   

  >> Nest Bank, tutaj otworzysz Nest Konto <<

   

  Lokaty Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Nest Bank

   

  Toyota Bank Lokata SPECJALNA 3,00%

  3,00%
  oproc.
  5 000 zł
  kwota min.
  50 000 zł
  kwota maks.
  9 mies.
  okres
  Toyota Bank

  Lokata standardowa Toyota Bank

   

  Lokata SPECJALNA Toyota Bank to wysokie oprocentowanie na lokacie bankowej, ale tylko dla posiadaczy kredytu samochodowego w Toyota Bank

  Jeśli masz kredyt samochodowy w Toyota Bank, załóż lokatę specjalną już dziś, zyskasz aż 3% dla kwoty nawet 50 000 zł

  Oferta specjalna dla posiadaczy Kredytu Samochodowego w Toyota Bank na warunkach:

  • oprocentowanie podstawowe 2,00%
  • premia 1,00% - za posiadanie kredytu samochodowego w Toyota Bank Polska S.A. na dzień założenia lokaty

  Lokatę specjalną uruchomisz za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, możesz uruchomić jedną taką lokatę

  Wypłata odsetek wraz z kapitałem nastąpi na koniec okresu lokaty na wskazany rachunek bankowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank nie wypłaca odsetek

  Lokaty Toyota Bank Lokata SPECJALNA, ranking lokat Toyota Bank, oprocentowanie lokat Toyota Bank Lokata SPECJALNA i inne lokaty Toyota Bank

   

  Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI 2,80%

  2,80%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  2 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Nest Bank, to internetowa lokata dostępna na 3, 6, 12 i 24 miesiące dla osób, które nie posiadają konta w Nest Bank

  W naszym zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy, a maksymalne oprocentowanie już dla depozytu 3-miesięcznego

  Lokata na nowe środki, tj. środki pieniężne w złotych, zdeponowane w Nest Banku, stanowiące nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych na dzień 15 października 2017 r.

  Uwaga: w przypadku stwierdzenia przez bank, że środki pieniężne wpłacone na Nest Lokatę Nowe Środki nie są nowymi środkami, czyli nie stanowią nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez klienta w banku na dzień 15 października 2017 r., środki pieniężne zdeponowane na Nest Lokacie Nowe Środki będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez bank niespełnienia warunku. Najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania lokaty, bank prześle informacje o przedmiotowej zmianie pocztą elektroniczną

  Lokata bez konta, ale jest również możliwość uruchomienia bliźniaczej lokaty z kontem - uzyskasz wówczas wyższe oprocentowanie

  Podane oprocentowanie dla lokaty na nowe środki w Nest Bank obowiązuje gdy lokata jest otwierana za pośrednictwem bankowości internetowej i oddziałów

  Lokata także w opcjach na:

  • 3 miesiące: 2,80%
  • 6 miesięcy: 2,80% - to lokata z naszego zestawienia
  • 12 miesięcy: 2,60%
  • 18 miesięcy z oprocentowaniem 2,65%
  • 24 miesiące: 2,70%

  Po zakończeniu lokata może zostać odnowiona, w przypadku odnowienia lokaty obowiązywać będą stawki oprocentowania obowiązujące w dniu odnowienia dla standardowej Nest Lokaty – lokata odnowiona.

  Do skorzystania z oferty nie musisz posiadać konta, ale tutaj je założysz:

  A jeśli jesteś nowym klientem banku przed skorzystaniej z oferty uruchom Lokatę Witaj w Nest Bank i zyskaj jeszcze więcej:

  Lokaty Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank, lokata bez konta Lokata na NOWE ŚRODKI i inne lokaty Nest Bank

   

  Nest Bank Lokata LOJALNA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  2 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Nest Bank

  Nest Bank Lokata Witaj 4%

   

  Nest Lokata Lojalna Nest Bank, to lokata z elastycznym okresem lokowania środków, a zarazem oferta dla stałych klientów Nest Bank: przelewaj wynagrodzenie i dołącz do grona najbardziej aktywnych Klientów

  Jeżeli posiadasz już konto w Nest Bank - zaloguj się i załóż lokatę Lojalną w bankowości internetowej, jeżeli nie posiadasz jeszcze konta to tutaj założysz konto osobiste, a tutaj konto firmowe

  Najwyższe oprocentowanie, które prezentujemy w naszym zestawieniu dla lokaty na 6, 12, 18 i 24 miesiące:

  • Oprocentowanie: nawet do 2,70% w skali roku dla okresu 6 miesięcy i dłuższych, a dla innych okresów:
   • 2,30% na 3 miesiące
   • 2,70% na 6 miesięcy - oprocentowanie tej lokaty prezentujemy w naszym rankingu
   • 2,70% na 12 miesięcy - oprocentowanie takie samo, jak dla okresu 6-miesięcznego
   • 2,70% dla lokaty 18-miesięcznej - oprocentowanie takie samo, jak dla okresu 6-miesięcznego
   • 2,70% lokata 2 letnia - oprocentowanie takie samo, jak dla okresu 6-miesięcznego
  • Minimalna kwota lokaty: 1000 zł
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty

  Promocyjne oprocentowanie otrzymasz na cały okres trwania lokaty, jeśli zapewnisz spełnianie określonych warunków Promocji przez cały czas jej obowiązywania:

  • będziesz przelewać swoje wynagrodzenie na Nest Konto (min. 2 500 zł) lub jeśli uzyskujesz dochody ze swojej działalności zapewniaj stały wpływ na BIZnest Konto (min. 6 000. zł) oraz dokonuj z niego płatności do ZUS/US.
  • Zaakceptuj i utrzymuj przez okres trwania lokaty zgody marketingowe usług Nest Banku

  W przypadku nie spełnienia warunków promocji oprocentowanie lokaty ulega zmianie na 1,20% w skali roku

  A jeśli jesteś nowym klientem Nest Bank skorzystaj z oferty lokaty WITAJ:

   

  >> Nest Bank, tutaj otworzysz Konto osobiste <<

   

  Lokaty Nest Bank Lokata LOJALNA, ranking lokat Nest Bank, oprocentowanie lokat Nest Bank Lokata LOJALNA i inne lokaty Nest Bank

   

  BGŻOptima Lokata URODZINOWA 2,70%

  2,70%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  BGŻOptima

  BGŻOptima lokata BEZKARNA

   

  BGŻ Lokata URODZINOWA, to lokata dla obecnych klientów BGŻOptima.

  Oprocentowanie lokaty zależy od tego, jak długo jesteś klientem banku, przy czym dotyczy nowych środków (saldo na dzień 17.11.2017) i wynosi:

  • rok założenia konta 2011 - oprocentowanie 2,7%
  • rok założenia konta 2012 - oprocentowanie 2,65%
  • rok założenia konta 2013 - oprocentowanie 2,6%
  • rok założenia konta 2014 - oprocentowanie 2,55%
  • rok założenia konta 2015 - oprocentowanie 2,5%
  • rok założenia konta 2016 - oprocentowanie 2,45%
  • rok założenia konta 2017 - oprocentowanie 2,4%

   

  Lokata urodzinowa BGŻOptima, dodatkowe informacje

  • oprocentowanie stałe od 2,4 do 2,7% w skali roku dla Nowych Środków w zależności od czasu, od kiedy jesteś klientem BGŻ Optima
  • lokata 6-miesięczna
  • lokata nieodnawialna
  • maksymalna kwota lokaty to aż 200 000 zł 
  • możesz założyć maksymalnie 1 lokatę
  • propozycja jest ograniczona czasowo - lokata dostępna tylko do 20 grudnia 2017r.

   

  Nowe środki

  Nowe Środki to nadwyżka środków nad saldem, które zostało zarejestrowane na koniec dnia 17 listopada 2017 r. na wszystkich Twoich rachunkach  w ramach kont BGŻOptima, pomniejszona o saldo posiadanej w momencie składania dyspozycji Lokaty Urodzinowej.

   

  Zobacz też oferty:

  Lokaty BGŻOptima Lokata URODZINOWA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata URODZINOWA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Idea Bank Lokata CLOUD 2,65%

  2,65%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank konto Idealne, konto za darmo

   

  Lokata CLOUD Idea Bank to wysokie oprocentowanie do 2,40% w skali roku pod warunkiem utrzymania 10% kwoty lokaty na Koncie Idealnym

  Okres lokaty to 3, 7, 10, 14 dni lub 1, 3, 4, 6, 12 miesięcy, lokatę uruchomisz wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej lub Bankowości Mobilnej

  Oprocentowanie lokaty CLOUD w skali roku zależne jest od jej okresu:

  • 2,05% w przypadku lokaty na 3 lub 5 dni
  • 2,00% w przypadku lokaty na 7, 10 lub 14 dni
  • 2,30% w przypadku lokaty na 1 miesiąc
  • 2,55% w przypadku lokaty na 3 miesiące
  • 2,35% w przypadku lokaty na 4 miesiące
  • 2,65% w wariancie na 6 miesięcy - tę lokatę podajemy w zestawieniu
  • 2,40% w wariancie na 12 miesięcy

  Warunek uzyskania oprocentowania:

  • utrzymanie 10% salda lokaty na Koncie Idealnym przez cały okres lokaty - czyli np. jeśli założysz lokatę na 10 000 zł, to każdego dnia na Twoim koncie powinno znajdować się co najmniej 1 000 zł
  • lokata dostępna od 500 zł do 1 000 000 zł

  A jeśli jesteś nowym klientem Idea Bank, to koniecznie zapoznaj się z promocyjnymi oferta oferującymi podwyższone oprocentowanie (poniżej odnośniki do opisów): 

  Lokata Cloud jest dostępna z bezwarunkowo darmowym Kontem Idealnym z darmową wypłatą z bankomatów w Polsce:

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata CLOUD, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata CLOUD i inne lokaty Idea Bank

   

  Lion’s Bank Lokata FORTUNE 2,65%

  2,65%
  oproc.
  100 000 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Lion’s Bank

  Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

   

  Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy

  Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:

  • utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.

  Na czas trwania lokaty na 10% środków zostanie nałożona blokada, która zostanie zwolniona po zakończeniu lokaty. W przypadku zdjęcia blokady (jest to możliwe np. za pośrednictwem infolinii Lion's Bank) oprocentowanie lokaty zostanie obniżone do 0,5%. Nie ma możliwości ponownego założenia blokady na środki.

  Również do 0,5% zostaje obniżone oprocentowanie, jeśli w trakcie trwania okresu umownego Lokaty FORTUNE nastąpi rozwiązanie umowy o Rachunek Oszczędnościowo - Rozliczeniowy w złotych polskich.

  Lokata FORTUNE Lion's Bank dostępna również w wariantach na:

  • 3 lub 5 dni - oprocentowanie 2,05%
  • 7, 10, 14 dni - oprocentowanie 2,00%
  • 1 miesiąc: 2,30%
  • 3 miesiące - oprocentowanie 2,55%
  • 4 miesiące: 2,35%
  • 6 miesięcy: 2,65% - to ta lokata
  • 12 miesięcy - oprocentowanie 2,40%

  W każdym przypadku kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umownego, a zerwanie lokaty przed końcem okresu umownego skutkuje wypłatą kapitału i utratą odsetek.

  Wniosek o lokatę FORTUNE Lion's Bank ważny jest 5 dni.

   

  >> Lion’s Bank, tutaj otworzysz Konto oszczędnościowe <<

   


  Lokaty Lion’s Bank Lokata FORTUNE, ranking lokat Lion’s Bank, oprocentowanie lokat Lion’s Bank Lokata FORTUNE i inne lokaty Lion’s Bank

   

  Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI 2,55%

  2,55%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

   

  Lokata NA NOWE ŚRODKI Idea Bank - to oferta depozytowa z wysokim oprocentowaniem i brakiem konieczności zakładania konta (lokata bez konta)

  Wysokie oprocentowanie na okres lokaty to 1, 3, 4 lub 5 miesięcy (w naszym zestawieniu prezentujemy depozyt o najdłuższym okresie zapadalności), pod warunkiem ulokowania na lokacie nowych środków, pozostałe środki oprocentowane są na 0,5% w skali rocznej.

  Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI ponad:

  • i) wszystkie środki pieniężne w złotych polskich Klienta zgromadzone w Banku, w tym w Idea Banku S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI na Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych (w tym również środków objętych Promocją HAPPY LIFE i Promocją PROUD LION), Rachunkach Oszczędnościowych, Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych, Rachunkach Lokat Strukturyzowanych oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych, a także innych rachunkach prowadzonych przez Bank (w tym rachunkach technicznych Banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich Posiadacza Rachunku;
  • ii) środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat na NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE i Lokat DESIRE PLUS oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i opłaconych w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI;
  • iii) środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat NA NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE i Lokat DESIRE PLUS oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat POWER, Lokat NA NOWE ŚRODKI, Lokat na NOWE ŚRODKI PLUS, Lokat DESIRE lub Lokat DESIRE PLUS były złożone wcześniej niż Wniosek o otwarcie danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI.

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej, które wynosi:

  • Oprocentowanie w wysokości 2,00% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 1 miesiąc
  • Oprocentowanie w wysokości 2,05% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 2 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,35% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 3 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,35% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 4 miesiące
  • Oprocentowanie w wysokości 2,55% w skali roku dla nowych środków w wariancie na 6 miesiące

  Lokata NA NOWE ŚRODKI jest automatycznie odnawiana na analogiczny do pierwotnego okres (odpowiednio 1, 3, 4 lub 5 miesięcy), na warunkach określonych w tabeli ooprocentowania dla:

  • Lokaty STANDARDOWEJ o Okresie Umownym 3 miesiące, w przypadku odnowienia Lokaty NA NOWE ŚRODKI zakładanej na okres 1, 3 lub 4 miesiące;
  • Lokaty STANDARDOWEJ o Okresie Umownym 6 miesięcy,  w przypadku odnowienia Lokaty NA NOWE ŚRODKI zakładanej na okres 5 miesięcy;

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

  ulokuj środki na jednej z tych lokat, a dopiero nadwyżkę na lokacie NA NOWE ŚRODKI, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej


  Lokaty Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank, lokata bez konta Lokata NA NOWE ŚRODKI i inne lokaty Idea Bank

   

  Alior Bank Lokata dla nowego klienta 2,50%

  2,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  186 dni
  okres
  Alior Bank

  Lokata dla nowych klientów

   

  Lokata dla Nowego Klienta Alior Bank - to oferta wyłącznie dla nowych klientów banku

  Kogo bank rozumie jako nowego klienta:

  Do zawarcia lokaty uprawnieni są nowi klienci tj. klient, którzy na dzień otwarcia rachunku lokaty nie posiada założonej w Banku Kartoteki Klienta.

  Jak rozumieć powyższy zapis? Jeśli dane Ci było być klientem Alior Bank i Twój PESEL widnieje w systemach banku, to niestety nie możesz skorzystać z oferty.

  Umowa o lokatę może być zawarta jednie w kanale iWniosek, a podane oprocentowanie lokaty obowiązuje jedynie dla nowych klientów banku.

  Lokata dostępna na 2 okresy (w obydwu przypadkach oprocentowanie lokaty jest takie samo):

  • 90 dni albo
  • 186 dni - lokata z naszego zestawienia

   

  Po złożeniu wniosku lokata zostanie założona najpóźniej w następnym dniu roboczym po wpływie środków na rachunek w Alior Banku. Numer rachunku, na który należy wpłacić środki, zostanie wyświetlony po złożeniu wniosku oraz przesłany do Ciebie w wiadomości e-mail. Zamknięcie lokaty będzie możliwe w dowolnym oddziale Alior Banku, a w przypadku klientów posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku, także za pośrednictwem bankowości internetowej.

  Zapoznaj się też z ofertą Konto Lokacyjne Alior Bank i uwaga jeśli chcesz skorzystać z obdwu ofert Alior Bank, to zacznij od Lokaty dla nowych klientów (banner w opisie), gdyż warunkiem koniecznym do skorzystania oferty, jest bycie nowym klientem banku - w drugiej kolejności złóż wniosek o konto lokacyjne.

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Jakże Osobiste <<

   


  Lokaty Alior Bank Lokata dla nowego klienta, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata dla nowego klienta i inne lokaty Alior Bank

   

  Idea Bank Lokata CLOUD-BIZNES (DG) 2,40%

  2,40%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank konto firmowe Firma to JA

   

  Lokata CLOUD-BIZNES w Idea Bank to lokata dla osób fizycznych posiadających w Idea Bank konto firmowe Firma to Ja

  Wysokie oprocentowanie – nawet do 2,40% w skali roku przy utrzymaniu 10% salda lokaty na Koncie Firma To Ja, z okresem lokaty to 3, 7, 10, 14 dni lub 3, 4, 6, 12 miesięcy i kwotą już od 500 zł

  Oprocentowanie lokaty w skali roku zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

  • 1,95% w przypadku założenia lokaty na 3 dni
  • 1,80% gdy ulokujesz środki na 7 dni
  • 1,70% dla lokaty 10-dniowej 
  • 1,60% w przypadku lokaty na 14 dni
  • 2,30% dla depozytu na 3 miesiące
  • 2,35% w wariancie na 4 miesiące
  • 2,40% w wariancie na 6 miesięcy - to ta oferta
  • 2,40% dla lokaty 12-miesięcznej

  Warunek uzyskania oprocentowania:

  • utrzymanie 10% salda lokaty na Koncie Firma To Ja przez cały okres lokaty - czyli np. jeśli założysz lokatę na 10 000 zł, to każdego dnia na Twoim koncie powinno znajdować się co najmniej 1000 zł

  Lokata Cloud-Biznes jest dostępna z prowadzonym bezpłatnie Kontem Firma To Ja, które możesz uruchomić z premią do 600 zł:

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Firma to JA <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata CLOUD-BIZNES (DG), ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata CLOUD-BIZNES (DG) i inne lokaty Idea Bank

   

  Alior Bank Lokata 9-miesięczna 2,25%

  2,25%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  9 mies.
  okres
  Alior Bank


  Lokata 9-miesięczna Alior Bank - do zawarcia lokaty 9-miesięcznej uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na 1 sierpnia 2017r.

  Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem z 1 sierpnia 2017 r. - w naszym zestawieniu przyjęliśmy bez ograniczeń

  Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce Alior Banku. Jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie zTaryfą Opłat i Prowizji) lub w gotówce

  Polecamy też: 

   

  >> Alior Bank, tutaj otworzysz Konto Internetowe <<

   

  Lokaty Alior Bank Lokata 9-miesięczna, ranking lokat Alior Bank, oprocentowanie lokat Alior Bank Lokata 9-miesięczna i inne lokaty Alior Bank

   

  BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca 2,05%

  2,05%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  9 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EKOLokata WYSOKO procentująca BOŚ Bank z atrakcyjnym oprocentowaniem nawet 2,05%

  Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od posiadania karty i wynosi:

  • 2,05 % jeśli posiadasz ROR z aktywną kartą debetową - to ta lokata
  • 1,60 % dla pozostałych otwierających

  Lokata bez górnego limitu, którą uruchomisz już od 1000 zł przez internet, BOŚBank24 lub w najbliższym oddziale banku

  Po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 9-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz 
  z odsetkami na wskazany rachunek przez Ciebie

  Lokaty BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EkoLokata WYSOKO procentująca i inne lokaty BOŚ Bank

   

  BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca 2,05%

  2,05%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  BOŚ Bank


  EkoLokata SUPERprocentująca BOŚ Bank, to atrakcyjne oprocentowanie dla klientów posiadających kartę debetową w banku

  Możesz założyć więcej niż jedną taką lokatę, przy czym do jej uruchomienia wymagane jest konto w BOŚ Bank, a lokatę uruchomisz:

  • przez internet
  • za pomocą BOŚBank24
  • za pośrednictem usługi TeleBOŚ
  • za pośrednictwem Call Center BOŚ Bank
  • w najbliższej placówce banku

  Oprocentowanie lokaty SUPERprocenującej uzależnione jest od tego, czy posiadasz kartę debetową i wynosi

  • 2,05 % dla Klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową - tę prezentujemy w zestawieniu
  • 1,60 % dla pozostałych otwierających

  Lokata SUPERprocentująca BOŚ Bank jest lokatą odnawialną, po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 6-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na rachunek wskazany rachunek.

  Lokaty BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca, ranking lokat BOŚ Bank, oprocentowanie lokat BOŚ Bank EkoLokata SUPERprocentująca i inne lokaty BOŚ Bank

   

  Idea Bank Lokata KORZYSTNA PLUS 2,00%

  2,00%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  7 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank konto Idealne, konto za darmo

   

  Lokata KORZYSTNA PLUS w Idea Bank, to produkt dla posiadaczy Konta Idealnego

  Z oferty może skorzystać posiadacz konta w Idea Bank, środki na rachunku należy zapewnić w momencie składania wniosku o lokatę Korzystną Idea Bank

  Oprocentowanie lokaty uzależnione od okresu, na jaki zdeponujesz środki w Idea Ban:

  • 1,75% w skali roku na okres 1 miesiąca
  • 1,80% w skali roku na okres 2 miesięcy
  • 1,90% w skali roku na okres 3 miesięcy
  • 1,95% w skali roku na okres 6 miesięcy
  • 2,00% w skali roku na okres 7 miesięcy (w zestawieniu podano ten wariant)

  Zerwanie lokaty przez przed zakończeniem umowy skutkuje zwrotem całości wpłaconych środków pieniężnych, bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek.

  Lokata ma charakter nieodnawialny, dostępna od 500 zł do 1 000 000 zł, brak limitu na liczbę lokat 

  Lokatę KORZYSTNĄ PLUS można założyć wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej Idea Cloud oraz Bankowości Mobilnej Idea Bank PL

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata KORZYSTNA PLUS, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank Lokata KORZYSTNA PLUS i inne lokaty Idea Bank

   

  Bank Millennium Lokata Kompletna 2,00%

  2,00%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  200 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Millennium

  Bank Millennium Konto 360°

   

  Lokata Kompletna Bank Millennium, to lokata częściowo bezkarna, możesz zerwać lokatę przed terminem, zachowując odsetki za ukończone 6 miesięcy, to lokata na nowe środki na 2,00% przez 6 miesięcy, a przez kolejne 6 miesięcy 1,50%!

  Lokata 12-miesięczna z oprocentowaniem

  • 2,00% w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy - to ta lokata (ten okres)
  • 1,50% w kolejnych 6 miesiącach
  • średnie oprocentowanie oprocentowanie to 1,75%

  Możesz zerwać lokatę przed terminem, zachowując odsetki za ukończone 6 miesięcy lokaty, dlatego w naszym zestawieniu podaliśmy korzystniejsze oprocentowanie, czyli oprocentowanie w pierwszych 6 miesiącach, po których możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek - po zerwaniu lokaty możesz uruchomić kolejną lokatę kompletną z podwyższonym oprocentowaniem w pierwszym okresie.

  Lokata Kompletna Millennium, to lokata na nowe środki, z jednego konta można założyć jedną lokatę w danej edycji, bez względu na relacje właścicielskie otwarcie lokaty jest możliwe pod warunkiem zdefiniowania przelewu kapitału i odsetek na Konto Oszczędnościowe. 

  Lokata dostępna tylko w oddziałach Banku Millennium, a średnie oprocentowanie, jeżeli zdecydujesz się trzymać lokatę przez cały 12-miesięczny okres, wynosi 1,75% w skali roku.

  Zapoznaj się też z ofertą Millennium Profit - konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem

   

  >> Bank Millennium, tutaj otworzysz Konto 360° w Banku Millennium <<

   

  Lokaty Bank Millennium Lokata Kompletna, ranking lokat Bank Millennium, oprocentowanie lokat Bank Millennium Lokata Kompletna i inne lokaty Bank Millennium

   

  Bank Zachodni WBK Lokata bonusowa 1,90%

  1,90%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Zachodni WBK


  Lokata Bonusowa BZ WBK dostępna w dowolnym Oddziale Banku Zachodniego WBK S.A.

  Oprocentowanie promocyjne w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji Promocja Szafirowa, promocja trwa od 10 lipca do 31 grudnia 2017 r.

  Odwiedź dowolną placówkę BZ WBK, podpisz umowę, a doradca otworzy lokatę

  Standardowe oprocentowanie lokaty wynosi 0,50%, oprocentowanie lokaty bonusowej BZ WBK podajemy w naszym zestawieniu

  Lokaty Bank Zachodni WBK Lokata bonusowa, ranking lokat Bank Zachodni WBK, oprocentowanie lokat Bank Zachodni WBK Lokata bonusowa i inne lokaty Bank Zachodni WBK

   

  Noble Bank Lokata TRADYCYJNA 1,75%

  1,75%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Noble Bank


  Lokata TRADYCYJNA Noble Bank jest lokatą o stałym oprocentowaniu, które jest zależne od długości okresu deponowania środków

  Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, kapitalizacja środków następuje na koniec okresu trwania lokaty, a oprocentowanie zależy od okresu i posiadanego konta w Noble Bank:

  • Lokata/e-Lokata Tradycyjna 3 miesiące Noble Bank
   • 1,45% - oferta indywidualna
   • 1,55% - bankowość osobista
   • 1,65% - private banking
   • 1,55% - bankowość internetowa
  • Lokata/e-Lokata Tradycyjna 6 miesięcy Noble Bank
   • 1,55% - oferta indywidualna
   • 1,65% - bankowość osobista
   • 1,75% - private banking - tę prezentujemy w zestawieniu
   • 1,65% - bankowość internetowa

  Dodatkowe informacje:

  • oferta indywidualna, w tym dla klientów nieposiadających żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku, oferta dostępna w placówkach Getin Banku, w placówkach franczyzowych oraz bankowości telefonicznej
  • bankowość osobista, oferta dla klientów z kontem Osobistym Noble lub rachunkiem osobistym Noble Bank lub na zaproszenie banku, oferta dostępna w placówkach Noble Banku, w placówkach Getin Banku oraz bankowości telefonicznej
  • private banking, oferta dla klientów z kontem osobistym Noble Private Banking lub na zaproszenie banku, oferta dostępna wyłącznie w placówkach Noble Banku oraz bankowości telefonicznej
  • bankowość internetowa,

   

  Lokaty Noble Bank Lokata TRADYCYJNA, ranking lokat Noble Bank, oprocentowanie lokat Noble Bank Lokata TRADYCYJNA i inne lokaty Noble Bank

   

  Idea Bank Lokata KORZYSTNA 1,75%

  1,75%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  1 000 000 zł
  kwota maks.
  7 mies.
  okres
  Idea Bank

  Idea Bank konto Idealne, konto za darmo

   

  Lokata KORZYSTNA w Idea Bank, to lokata bez konta i innych produktów bankowych

  Lokatę Korzystną uruchomisz na 1, 2, 3, 6 lub 7 miesięcy wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej, strony internetowej oraz bankowości mobilnej Idea Bank PL

  Zerwanie lokaty przez przed upływem okresu umownego skutkuje zwrotem całości wpłaconych środków pieniężnych w ramach lokaty, w przypadku zerwania lokaty bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek

  Lokata Korzystna w Idea Bank ma charakter odnawialny i może zostać odnowiona na warunkach lokaty standardowej zgodnie z akutualną tabelą oprocentowania na:

  • 3 miesiące, dla Lokaty zakładanej na Okres Umowny 1, 2 albo 3 miesiące, bądź
  • 6 miesięcy, dla Lokaty zakładanej na Okres Umowny 6 albo 7 miesięcy,

  Oprocentowanie uzależnione jest od okresu lokaty i wynosi:

  • 1,50% w skali roku na okres 1 miesiąca
  • 1,55% w skali roku na okres 2 miesięcy
  • 1,65% w skali roku na okres 3 miesięcy
  • 1,70% w skali roku na okres 6 miesięcy
  • 1,75% w skali roku na okres 7 miesięcy - lokata z naszego zestawienia

   

  >> Idea Bank, tutaj otworzysz Konto Idealne <<

   

  Lokaty Idea Bank Lokata KORZYSTNA, ranking lokat Idea Bank, oprocentowanie lokat Idea Bank, lokata bez konta Lokata KORZYSTNA i inne lokaty Idea Bank

   

  Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA 1,65%

  1,65%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Tradycyjna

   

  e-Lokata Tradycyjna Getin Bank, to wysokie oprocentowanie - nawet 1,65% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania

  lokata na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, już od 500 zł

  lokata odnawialna lub nieodnawialna, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego - jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna z oprocentowaniem:

  • 1,55% na 3 miesiące
  • 1,65% na 6 miesięcy - to ta lokata
  • w ramach oferty Getin Bank do zgarnięcia nawet 1,75% w ramach Private Banking

  W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną, podsumowanie pozostałych danych:

  • minimalna kwota lokaty już od 500 zł
  • brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu
  • środki lokujesz na 3 lub 6 miesięcy
  • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy
  • dostępna jest również Lokata Tradycyjna Getin Bank ale z niższym oprocentowaniem
  • lokata z gwarancjami BFG

  Lokatę uruchomisz online, patrz banner poniżej jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty na nowe środki

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   


  Lokaty Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA i inne lokaty Getin Bank

   

  Getin Bank Lokata TRADYCYJNA 1,55%

  1,55%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Getin Bank

  Getin Bank lokata Tradycyjna

   

  Lokata Tradycyjna Getin Bank, to dobry zysk w krótki czasie

  Jeżeli szukasz tradycyjnej lokaty gwarantującej Ci bezpieczny i szybki zysk, wybierz Lokatę Tradycyjną w Getin Bank i ulokuj swoje oszczędności na 3 lub 6 miesięcy!

  W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu

  • lokata na 3 miesiące to 1,45%
  • lokata na 6 miesięcy to 1,55% - to ta lokata

  Lokata tradycyjna jest depozytem o stałym oprocentowaniu, z kapitalizacją na koniec okresu umowy, wcześniejsze zerwanie skutkuje utratą odsetek

  Lokata Tradycyjna w Getin Bank możesz ustawić jako nieodnawialną lub odnawialną, z możliwością zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy, a wniosek ważny jet 7 dni

  uwaga, dostępna jest e-Lokata Tradycyjna wyżej oprocentowana, patrz banner poniżej, a jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty na nowe środki lokata z gwarancjami BFG

   

  >> Getin Bank, tutaj otworzysz konto Getin UP <<

   

  Lokaty Getin Bank Lokata TRADYCYJNA, ranking lokat Getin Bank, oprocentowanie lokat Getin Bank Lokata TRADYCYJNA i inne lokaty Getin Bank

   

  Raiffeisen Polbank e-Lokata 1,50%

  1,50%
  oproc.
  3 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Raiffeisen Polbank

  Raiffeisen Polbank - Wymarzone Konto Osobiste

   

  E-Lokata Raiffieisen Polbank - Korzystasz z bankowości R-Online i zyskujesz z e-Lokatą!

  e-Lokatę można założyć systemie bankowości internetowej R-Online oraz w serwisie bankowości mobilnej Mobilny Bank.

  W przypadku E-lokaty odnawialnej Raiffeisen Polbank, po upływie okresu umownego, lokata odnowi się na taki sam okres, na warunkach obowiązujących w chwili odnowienia lokaty, z zastosowaniem oprocentowania wskazanego dla Lokaty Internetowej.

  KWOTA:

  • od 3 000 PLN

  WALUTA:

  • PLN

  OPROCENTOWANIE:

  • 1,40% w skali roku dla lokaty 3 miesięcznej
  • 1,50% w skali roku dla lokaty 6 miesięcznej - lokata z naszego zestawienia

   

  >> Raiffeisen Polbank, tutaj otworzysz Konto Wymarzone <<

   

  Lokaty Raiffeisen Polbank e-Lokata, ranking lokat Raiffeisen Polbank, oprocentowanie lokat Raiffeisen Polbank e-Lokata i inne lokaty Raiffeisen Polbank

   

  BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA 1,50%

  1,50%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  BGŻOptima


  Lokata Elastyczna BGŻOptima, to lokata z którą zyskujesz niezależnie od decyzji jaką podejmiesz:

  • jeśli utrzymasz lokatę przez 6 miesięcy zyskasz 1,5% w skali roku
  • jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty przed terminem - zyskujesz gwarantowane 1,1% w skali roku.

   

  W zależności od Twojego wyboru lokata elastyczna będzie lokatą odnawialną lub nieodnawialną. Sam decydujesz też, czy przy automatycznym odnowieniu BGŻOptima skapitalizuje naliczone odsetki, czy też będzie je przekazywać na Twoje konto oszczędnościowe w BGŻOptima

  Lokaty elastyczne prowadzone są jedynie w złotych polskich, minimalna kwota początkowa jednej lokaty to 1000 zł, brak limitu na liczbę lokat.

  Aby przyspieszyć proces rejestracji do maksimum, przygotuj:

  • Twój telefon komórkowy
  • skan dowodu osobistego
  • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
  • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

   

  Po pełnej aktywacji konta zaloguj się i otwórz lokatę, lokata elastyczna w BGŻOptima dostępna również na 24 miesiące.

  Ważne! Pamiętaj, żeby przelew inicjalizujący do BGŻOptima wykonać z konta, którego jesteś właścicielem, nie może być to rachunek wspólny, nie możesz też korzystać z tzw. szybkich przelewów bankowych.

   

  Zapoznaj się z promocyjną ofertą depozytową BGŻOptima: 

  Lokaty BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA, ranking lokat BGŻOptima, oprocentowanie lokat BGŻOptima, lokata bez konta Lokata ELASTYCZNA i inne lokaty BGŻOptima

   

  Eurobank Lokata DYNAMICZNA 1,47%

  1,47%
  oproc.
  200 zł
  kwota min.
  100 000 zł
  kwota maks.
  11 mies.
  okres
  Eurobank

  Eurobank - Konto ze zwrotem 5%

   

  Lokata dynamiczna Eurobank, to lokata z rosnącym oprocentowaniem w kolejnych miesiącach oszczędzania oraz możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek

  Jeśli utrzymasz lokatę dynamiczną Eurobank przez 12 miesięcy – odsetki zostaną naliczone wg oprocentowania obowiązującego w ostatnim miesiącu

  Jeśli będziesz musiał zerwać lokatę dynamiczną wcześniej - wtedy odsetki naliczą się wg stopy oprocentowania dla ostatniego zakończonego miesiąca trwania lokaty, za rzeczywistą liczbę dni jej utrzymania, zrywając lokatę w pierwszym miesiącu nie otrzymasz odsetek

  Oprocentowanie lokat dynamicznych po zakończeniu kolejnych miesięcy:

  okres oprocentowanie
  1 miesiąc 0,80%
  2 miesiące 1,00%
  3 miesiące 1,25%
  4 miesiące 1,35%
  5 miesięcy 1,40%
  6 miesięcy 1,45%
  7 miesięcy 1,55%
  8 miesięcy 1,65%
  9 miesięcy 1,75%
  10 miesięcy 1,80%
  11 miesięcy 1,85%
  12 miesięcy 1,85%

   

  W naszym zestawieniu prezentujemy parametry lokaty 11-miesięcznej

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - jak otworzyć przez internet:

  • zaloguj się do bankowości internetowej
  • skorzystaj z kalkulatora, który ułatwi Ci wybór najkorzystniejszej oferty
  • wprowadź kwotę i wybierz okres na jaki chcesz ulokować środki
  • zatwierdź wybór i… gotowe!

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty w placówce

  • z dokumentem tożsamości udaj się do placówki
  • doradca przedstawi Ci ofertę banku
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut
  • jeśli nie jesteś klientem banku, to zostanie dla Ciebie otwarte konto

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty przez telefon

  • jeśli jesteś już klientem banku, to zadzwoń pod numer 19 000 doradca przedstawi Ci ofertę
  • wybrana przez Ciebie lokata założona zostanie w kilka minut

  Lokata DYNAMICZNA Eurobank - uruchamianie lokaty we wpłatomacie

  • wpłać gotówkę korzystając z karty płatniczej eurobank
  • określ ile środków chcesz ulokować i na jaki okres
  • zatwierdź wybór
  • pobierz potwierdzenie i gotowe

   

  >> Eurobank, tutaj otworzysz konto ze zwrotem <<

   

  Lokaty Eurobank Lokata DYNAMICZNA, ranking lokat Eurobank, oprocentowanie lokat Eurobank Lokata DYNAMICZNA i inne lokaty Eurobank

   

  Pekao SA Lokata MOBILNA 1,40%

  1,40%
  oproc.
  99.999,01 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  360 dni
  okres
  Pekao SA


  Lokata Mobilna Pekao SA to atrakcyjnie oprocentowana lokata w złotych polskich, którą możesz otworzyć w dowolnym miejscu i czasie poprzez aplikację mobilną w ramach usługi Pekao24 w swoim telefonie komórkowym.

  Usługa Pekao24 jest dostępna dla klientów posiadających otwarte w banku Pekao SA dowolne konto osobiste.

  Oprocentowanie lokaty Mobilnej Pekao SA jest stałe, zależne od okresu lokowania środków i wynosi:

  (oprocentowanie stałe)

  Lokata Mobilna              do
  9.999,00 PLN
  9.999,01 
  do 
  49.999,00 PLN
   49.999,01 do 
  99.999,00 PLN
   od 
  99.999,01 PLN

   10 -  dniowa

  0,45%

  0,45%

  0,45%

  0,45%

   30 - dniowa

  0,80%

  0,80%

  0,80% 

  0,80%

   60 - dniowa

  0,90%

   0,90%

  0,90%

   0,90% 

   90 - dniowa

  0,90%

   0,90%

  1,00%

  1,00%

  120 - dniowa

  1,00%

   1,00%

  1,10%

  1,10%

  180 - dniowa

  1,10%

  1,10%

  1,20%

  1,30%

  360 - dniowa

  1,20%

  1,20%

  1,30%

  1,40%

  Oferta ważna do odwołania.

  W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej.

  Lokaty Pekao SA Lokata MOBILNA, ranking lokat Pekao SA, oprocentowanie lokat Pekao SA Lokata MOBILNA i inne lokaty Pekao SA

   

  Pekao SA Lokata E-Lok@ta 1,30%

  1,30%
  oproc.
  1 000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  360 dni
  okres
  Pekao SA


  Lokata E-Lok@ta Pekao SA to lokata otwierana w serwisie PekaoInternet w ramach usługi Pekao24 na okres 10, 30, 60, 90,120, 180 lub 360 dni kalendarzowych, a jej minimalna  kwota to 1.000 zł

  W naszym zestawieniu prezentujemy parametry lokaty o najdłuższym terminie zapadalności

  Oprocentowanie stałe E-lok@ty Pekao SA jest stałe, zależne od okresu lokowania środków i wynosi (* oferta ważna do odwołania):

          
  E-lokata  
                             

  Kwota 
  do 49.999PLN   

  Kwota 
  od 49.999,01PLN   
   do 99.999PLN 

   Kwota od od 99.999,01PLN   

  10 - dniowa     0,40% 0,40% 0,40%
  30 - dniowa 0,45% 0,45% 0,45%
  60 - dniowa 0,45% 0,45% 0,45%
  90 - dniowa 0,50% 0,50% 0,80%
  120 - dniowa 0,60% 0,60% 0,90%
  180 - dniowa 0,80% 0,80% 1,00%
  360 - dniowa 1,10% 1,10% 1,30%

  Lokaty Pekao SA Lokata E-Lok@ta, ranking lokat Pekao SA, oprocentowanie lokat Pekao SA Lokata E-Lok@ta i inne lokaty Pekao SA

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata Wibitna 1,21%

  1,21%
  oproc.
  5000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Lokata Wibitna Deutsche Bank to lokata terminowa na okres 1, 3 oraz 6 miesięcy ze stałym oprocentowaniem uzależnionym od wartości stawki rynkowej WIBID

  Jest to lokata bankowa nieodnawialna, z kapitalizacją na koniec okresu umowy

  Aby lokata bankowa mogła zostać otwarta, konieczne jest posiadanie konta osobistego (w tym bezpłatnego konta internetowego dbNET) albo db Konta Oszczędnościowego w Deutsche Bank Polska (lub jego otwarcie) - możesz otworzyć konto w Deutsche Bank Polska korzystając z linka w sekcji konto

  Oprocentowanie Lokaty Wibitnej:

  • lokata 1 miesiąc: Wartość indeksu WIBID 1M - 0,25%
  • lokata 3 miesiące: Wartość indeksu WIBID 3M - 0,25%
  • lokata 6 miesięcy: Wartość indeksu WIBID 6M - 0,25% - oprocentowanie podane w zestawieniu ma więc wartość przybliżoną

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata Wibitna, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata Wibitna i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca 1,21%

  1,21%
  oproc.
  5000 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  11 mies.
  okres
  Deutsche Bank Polska


  db Lokata Pracująca Deutsche Bank to lokata terminowa na okres 5,8 oraz 11 miesięcy z oprocentowaniem progresywnym oraz miesięczną kapitalizacją odsetek na rachunku lokaty:

  • okres lokaty 5, 8 lub 11 miesięcy
  • oprocentowanie progresywne
  • kapitalizacja odsetek miesięczna po każdym zakończonym jednomiesięcznym okresie
  • możliwość otwarcia lokaty przez Internet oraz telefon

  W ramach db Lokata Pracująca Deutsche Bank ulokujesz:

  • min. kwota lokaty to tylko 5 tys. PLN
  • lokata bankowa nie ma kwoty maksymalnej

  Oprocentowanie db Lokaty Pracującej jest różne w kolejnych miesiącach i wynosi dla lokaty 5-miesięcznej (średnie 1,05%):

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc
  0,95% 1,00% 1,05% 1,10% 1,15%

   

  1,18% (średnio) dla lokaty 8 miesięcznej:

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc 6-mc 7-mc 8-mc
  1,00% 1,05% 1,10% 1,15% 1,20% 1,25% 1,30% 1,35%

   

  1,21% (średnio) dla lokaty na 11 miesięcy (lokata z naszego zestawienia):

  1-mc 2-mc 3-mc 4-mc 5-mc 6-mc 7-mc 8-mc 9-mc 10-mc 11-mc
  1,00% 1,00% 1,05% 1,10% 1,15% 1,20% 1,25% 1,30% 1,35% 1,40% 1,50%

   

  Zapoznaj się też z programem db 500+Premia możesz zwiększyć zyski z lokat i odłożyć środki na przyszłość dzieci:

   

  >> Deutsche Bank Polska, tutaj otworzysz Konto DB Net <<

   

  Lokaty Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca, ranking lokat Deutsche Bank Polska, oprocentowanie lokat Deutsche Bank Polska db Lokata Pracująca i inne lokaty Deutsche Bank Polska

   

  Bank Pocztowy Lokata MIDI 1,15%

  1,15%
  oproc.
  500 zł
  kwota min.
  brak limitu
  kwota maks.
  6 mies.
  okres
  Bank Pocztowy


  Lokata MIDI Bank Pocztowy to dłuższa lokata z wyższym oprocentowaniem, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MIDI zarabiasz na oprocentowaniu depozytu

  Po zakończeniu okresu trwania lokaty MIDI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MIDI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek:

  • brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty
  • w przypadku zerwania otrzymasz odsetki za pełne miesiące utrzymania lokaty
  • lokata dostępna również bez konta w Banku Pocztowym, ale z nieco niższym oprocentowaniem

  Lokatę uruchomisz online przez internet, z możliwością administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego, a do uruchomienia lokaty MIDI w Banku Pocztowym będą potrzebne:

  • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • adres Email
  • numer PESEL
  • numer konta z którego zostaną przelane środki na lokatę

  Oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

  • w 1 miesiącu: 0,30%
  • w 2 miesiącu: 0,50%
  • w 3 miesiącu: 0,80%
  • w 4 miesiącu: 1,20%
  • w 5 miesiącu: 1,70%
  • w 6 miesiącu: 2,40%

  Lokata MIDI z kontem dostępna dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

  Zobacz jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

  • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
  • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

  Lokaty Bank Pocztowy Lokata MIDI, ranking lokat Bank Pocztowy, oprocentowanie lokat Bank Pocztowy Lokata MIDI i inne lokaty Bank Pocztowy

   

  Najlepsze promocyjne lokaty

  Jeżeli interesuje Cię oferta depozytowa, zapoznaj się również z ofertami promocyjnych lokat / kont oszczędnościowych, poniżej prezentujemy do 15 najlepszych ofert innych banków, promocyjne lokaty / konta oszczędnościowe z naszego zestawienia:

  Lokaty bankowe
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - lokata 2-miesięczna:
   wysokie oprocentowanie 4,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY4,00%500 - 10.000 zł
   / 2 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Nest Bank Lokata WITAJ

   Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy
   Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientó banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta
   Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku
   dla nowych klientów
   Lokata WITAJ4,00%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Toyota Bank Lokata STANDARDOWA

   Lokata STANDARDOWA Toyota Bank z promocyjnym oprocentowaniem 2% dla nowych i obecnych klientów banku
   Lokata bez konta i innych produktów bankowych
   Uwaga, poniżej podajemy oprocentowanie standardowe (poza promocją) wynosi:
   Lokata STANDARDOWA2,00%5.000 - bez limitu zł
   / 6 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY PRO

   Lokata HAPPY PRO Idea Bank to ciekawa oferta skierowana do klientów Idea Bank dysponujących średnimi oszczędnościami, którą możemy uplasować pomiędzy lokatą HAPPY a HAPPY PLUS. Podobnie jak dla innych lokaty typu HAPPY w Idea Bank, tak i HAPPY PRO dedykowana jest dla nowych klientów banku. Możesz założyć tylko jedną taką lokatę, do jej uruchomienia nie musisz zakładać konta ani korzystania z innych produktów bankowych.
   Na lokacie HAPPY PRO ulokujesz:
   od 10 000 zł do 25 000 zł z oprocentowaniem 3,5%0 - to lokata z naszego zestawienia
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY PRO3,50%500 - 25.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKARNA

   BGŻ Lokata BEZKARNA - wyżej się nie da, to lokata z oprocentowaniem 3,5% do 20.000 zł, a jednocześnie flagowy produkt BGŻOptima.
   Lokatę bezkarną BGŻOptima na tle konkurencji charakteryzuje to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkarną możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania. Ale pamiętaj, żeby podczas składania wniosku o otwarcie konta w BGŻOptima wybrać Lokatę Bezkarną - jeżeli o tym zapomnisz to aż na 12 miesięcy stracisz możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKARNA3,50%1.000 - 20.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to krótkotermiowa lokata (3 miesieczna), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie z niskim progiem wejścia już od 500 zł:
   jest to lokata promocyjna, z której możesz skorzystać z promocji tylko jeden raz
   lokata promocyjna, więc możesz założyć tylko jedną taką lokatę
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,50%1.000 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • mBank 3,5% dla nowych klientów

   Lokata 3,5% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:
   wypełnij wniosek online
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   3,5% dla nowych klientów3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • mBank eKonto z lokatą 3,5% na powitanie

   eKonto z lokatą mBank, to inaczej Lokata 3,5% NA Wejście - propozycja dla nowych klientów mBank, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie mBank)
   Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent
   Razem z lokatą na wejście otwierane jest wspomniane eKonto w mBank:
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   eKonto z lokatą 3,5% na powitanie3,50%500 - 10.000 zł
   / 3 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank Konto NA NOWE ŚRODKI

   Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.
   Konto oszczędnościowe Getin Bank, to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania:
   nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej
   bez utraty odetek
   Konto NA NOWE ŚRODKI2,70%1,00 - 200.000 zł
   / 122 dni
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  • Getin Bank e-Lokata na NOWE ŚRODKI

   Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to 4-miesięczna e-lokata z oprocentowaniem wynoszącym aż 2,30% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście - możesz założyć lokatę już od kwoty 500 zł. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk: bez wychodzenia z domu i bez zakładania konta bankowego.
   Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (warunek na nowe środki dla obecnych klientów), lokatę możesz założyć przez internet, również bez zakładania konta w banku.
   Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych.
   limit lokat: 1
   e-Lokata na NOWE ŚRODKI2,30%500 - 200.000 zł
   / 4 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Santander Lokata na 12 miesięcy

   Lokata stabilna od Santander, to atrakcyjna lokata na dłuższy okres czasu z jedynym poważnym ograniczeniem - dotyczy nowych środków. Jeśli jesteś nowym klientem banku, wszystkie środki będą nowymi, jeśli nie - bank bada saldo na dzień 22.09.2017
   Kwota wejścia rozpoczyna się już od 5000 zł, brak limitu na maksymalną wysokość depozytu, a standardowe oprocentowanie rozpoczyna już od 2,05% na 12 miesięcy ale uwaga
   wypełniając formularz umawiasz się na kontakt telefoniczny z konsultantem Santander Banku, pamiętaj - zawsze negocjuj oprocentowanie depozytu, zwłaszcza jeżeli dysponujesz większą kwotą pieniędzy
   Lokata na 12 miesięcy2,05%5.000 - bez limitu zł
   / 12 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Idea Bank Lokata HAPPY

   Lokata HAPPY Idea Bank to lokata z niskim progiem wejścia (już od 500 zł), bardzo dobra oferta dla klientów Idea Bank, którzy chcą rozpocząć oszczędzanie i nie chcą deponować środków na długi okres - opisana poniżej lokata z terminem zapadalności tylko na 1 miesiąc:
   wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
   jest to lokata bez konta, czyli do jej uruchomienia nie jest wymagane zakładanie konta ani korzystania z innych produktów bankowych Idea Bank
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata HAPPY3,00%500 - 10.000 zł
   / 1 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata WELCOME

   Lokata WELCOME Lion's Bank dedykowana jest dla nowych klientów banku, tj. może skorzystać tylko klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.
   Oprocentowanie lokaty można zaliczyć do jednego z najwyższych na rynku, co więcej, nie lokata nie jest też typowym wabikiem na klientów, gdyż w przeciwieństwie do większości lokat promocyjnych, na lokacie WELCOME w Lion's Bank: 
   można zdeponować duże pieniądze i
   dla nowych klientów, limit lokat: 1
   Lokata WELCOME3,00%350.000,01 - 650.000 zł
   / 40 dni
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • BGŻOptima Lokata BEZKOMPROMISOWA

   Lokata BEZKOMPROMISOWA BGŻ Optima, czyli perfekcyjny zysk bez kompromisów, to bliźniacza oferta do lokaty BEZKARNEJ i drugi flagowy produkt tego banku.
   Niewątpliwym wyróżnikiem lokaty bezkompromisowej BGŻ jest to, że w przypadku zerwania lokaty nie tracisz wypracowanych odsetek, zrywając lokatę w dowolnym momencie jej trwania (ale przed wygaśnięciem) BGŻOptima wypłaci Ci odsetki za wszystkie dni, w których lokata była aktywna. 
   Dodatkowo lokatę bezkompromisową możesz połączyć z kontem oszczędnościowym i ulokować jeszcze więcej środków korzystając z dobrego oprocentowania.
   dla nowych klientów, limit lokat: 1, bez utraty odetek
   Lokata BEZKOMPROMISOWA2,70%1.000 - 100.000 zł
   / 3 mies.
   Bez konta
   ZAŁÓŻ
  • Lion’s Bank Lokata FORTUNE

   Lokatę FORTUNE Lion's Bank otworzysz pod warunkiem posiadania w Lion's Bank ROR prowadzonego w złotych polskich, środki ulokujesz na okres od 3 dni do nawet 12 miesięcy
   Warunkiem uzyskania oprocentowania jest:
   utrzymanie salda 10% kwoty lokaty na rachunku ror, z którego została uruchomiona lokata - rzeczywiste oprocentowanie będzie więc nieco niższe.
   Lokata FORTUNE2,65%100.000 - 1.000.000 zł
   / 6 mies.
   Konto TAK
   ZAŁÓŻ
  •  

    

   Jak działa nasze zestawienie?

   Gdy tylko dowiemy się o ukazaniu się interesującej lokaty, także z Waszych komentarzy, która powinna znaleźć się w rankingu lokat średnioterminowych lokatę opisujemy i dodajemy do naszego zestawienia.

   W rankingu lokat grudzień 2017 prezentujemy lokaty średnioterminowe a także zestawienie najlepszych lokat bez konta, krótkoterminowych, kwartalnych, średnioterminowych i długoterminowych oraz lokaty najlepiej oprocentowane.

      

    

   Staramy się, aby informacje dotyczące ofert lokat były możliwie najbardziej kompletne i aktualne, ale zawsze zapoznaj się z aktualną ofertą banku. Tabele mają charakter informacyjny, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. błędy lub zmiany w kartach produktów czy regulaminach banków dla prezentowanych produktów.